Şimdi Ara

Namık Kemal (Tekirdağ) Tıp mı? Zonguldak Karaelmas Tıp mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kocaeli'de yaşıyorum nickten belli oluyordur zaten,bu iki il hakkında fikirleri olan var mı?Eğitimi,fakültenin konumu,şehrin pahalılığı falan.Mesela hangisi daha çok öğrenci şehridir siz olsanız hangisini tercih ederdiniz bir yardım lütfen :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben tekirdaglıyım şehir çok çok güzel degil ama okunacak bi şehir . Fazla pahalı degildir . Fakülte şehri girişinde güzel bi tepede . Fakülte yeni yapıldı güzel bi bina . Egitiminde de okuyan arkadaşlarım var memnunlar yani
  • bence evine yakın olanı yaz derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat.TaL

ben tekirdaglıyım şehir çok çok güzel degil ama okunacak bi şehir . Fazla pahalı degildir . Fakülte şehri girişinde güzel bi tepede . Fakülte yeni yapıldı güzel bi bina . Egitiminde de okuyan arkadaşlarım var memnunlar yani

teşekkürler bilgi için madem seni buldum birkaç soru daha sorayım :)

1)Üniversitenin fakülteleri dağınık mı toplu mu?
    2)Ev kiraları ne durum stüdyo daire,2+1 falan üniversiteye yakın siteleler falan var mı?
    3)Tıp fakültesi,şehir merkezine yakın mı?

• Ben 21 yıldır Zonguldakta yaşıyorum liseden sınıf arkadaşım ZKÜ Tıp fakültesinde ve hiç memnun değil, dersler çooook ağır gösteriliyor ZKÜ de şimdi ki adıyla BEÜ de ki hocalarda hiç bir üni de olmayan hava var öğrencileri dökmek için en ufak bir nedeni bile esgeçmiyorlar.
    Zonguldakta küçük bir şehir kiralar çok fazla, hiç bulaşma derim Zonguldak'a.
  • fakülteler biraz dagınık derken mesala mühendislik fakültesi tekirdaga 40km uzaklıktaki çorlu ilçesinde.ama diger birimler toplu bir arada.
    Ev kiraları hakkında pek fazla bilgim yok ama çok pahalı degiller.Tıp fakültesi şehre uzak degil hatta yakın bile denilebilir.toplu taşıma ile şehir merkezi tıp fakültesi 10-15 dk en fazla.
    fakülteye yakın çok site . Dedigim gibi şehre yakın fakülte onun için çok yerleşim birimi var o civarda . Hatta liseleri de o civarlarataşıdılar 2-3 senedir.1km sonra fen lisesi,anadolu ögretmen lisesi sonra 1km sonra anadolu lisesi ,1-2 km sonrada şehir merkezi var.Yani şehre yakın çevresinde de oldukço çok site ve yerleşim alanı var başka sorun varsa sorabilirsin
  • tıp fakültesi ziraat fakültesinin yanındaki agaçlık alanın hemen arkasında ziraat fakültesi ile yanyana yani

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0&msid=106939517227789800771.0004899ede4458105d7d5
  • @Murat_TaL

Çok saol bilgiler için bir sorum daha olacak hastanenin doluluk oranı nasıl? Profesörleri hakkında bilgin var mı? Aklıma geldikçe sorarım :) Bilmiyorum üniversite adayı mısın bu arada Kocaeli ile ilgili merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin :)

@Darbanville

Teşekkürler bilgi için :) Fena soğudum şuan Zonguldaktan Tekirdağ'a aklım kaymaya başladı :)

• Bide okulun sitesindeki müthiş manzara fotoğraflarına kanma birincisi o manzaraları görecek vaktin olmayacak ve zaten bir çoğu kırpılmış fotoğraf ve video ikincisi kampüsün Zonguldak'ın dışında dağın başında 2 3 köyün arasında.
  • Zonguldakta yaşıyorum kesinlikle bulaşma :D
  • bende üni adayıyım ya çok ikilem içindeyim bu dönemde onun için forumda arkadaşlara yardımcı oluyorum bari onlara yardımcı olayım ben işin içinden çıkamıyorum :)

valla üni hastaneside 2-3 sene önce yapıldı . tekirdagda özel hastane eksikligi var . yani pek saglık kuruluşu yok merkezde bi devlet hastanesi var bi üni hastanesi var bi de yaşam diye özel bi hastene . hatta hastaların çogu yogunluktan çorlu ilçesindeki özel hastenelere başvuruyorlar . hastenelarin boş kalma gibi bi sorunu yok yani . açıkcası hocalar hakkında bilgim yok
  • 4 senedir Namık Kemaldeyim, bu sene itibariyle komite sistemi uygulanıyor daha onceden yazıldıgı gıbı klasik sistem her tersten tek tek gecıyorsun denen olay artık yok komıte neyse bızde de artık o var, hoca sayısı tatmin edici düzeyde özellikle dahiliye çok kuvvetli Türkiye'nin sayılı hematologlarından birine sahibiz, temel bilimler yani ilk 2 sene her okulda nasılsa bizde de öyle,

Hastane henüz bitti bitiyor Trakya'nın en donanımlı hastanesi Türkiye'de de ilklere girecek bir hastane öyle ki bizzat mikrobiyolji hocamızdan duydugum bir olayı aktarmak isterim sizlere " Biz örneği hastadan alacağız bir tüpün içine yerleştirecegiz, daha sonra binada her yere döşenen raylı sistem içerisinden örneğin gidecegi yerin kodunu yazıp raylara ittireceğiz tüpü, tüp istedğimiz yere gidecek " gibi..

Tus basarısı henuz ortaya cıkamadı ılk mezunlarını gecen sene verdi 20 kısıden bile azdı sayı bu arada :)

Yurt olayı kızlar ıcın otel dengı yurtlar var kampuste erkerklere ıse kampuste sans yok !! hemen yurume mesafesı yanı 750 mt sonra kampus cıksında degırmenaltı denılen yerde yuzlerce apart var 200 300 500 800tl tarzına göre rakamlar degısıyor.

COOOK yakında da kocaeli gibi taban puanımız da yukselecek, suan ortalarda sayılırız, cok gecmeden hepımız gorecegız kı cok daha yukarılarda olacagız, bu yazıyı o zaman okuyanlar benı yad edebılırler :D

Aklınıza takılan tum soruları bana sormaktan cekınmeyın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sringha -- 22 Haziran 2015; 19:34:28 >

• up
  • sringha S kullanıcısına yanıt
    erkek için yurt yok mu ?? hiç mi yok ya :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.