Şimdi Ara

Nasıl Sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftada 5 gün Çalışma,Cumartesi pazar tatil

Aylık 8-9k maaş

Sabah kahvaltisi,öğle yemeği,yol masrafım yok.

Kucuk bir anadolu sehrinde yasiyorum.Kiram yok

• Yaş 24

• Maaş az sanki
  • Moueson kullanıcısına yanıt

6 aydir calisiyorum hocam.Yazin 10k olcak bi aksilik olmazsa.Şu an için cumartesi calisirsam maasim artar fakat haftasonu calismamak buyuk luks gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut8668

6 aydir calisiyorum hocam.Yazin 10k olcak bi aksilik olmazsa.Şu an için cumartesi calisirsam maasim artar fakat haftasonu calismamak buyuk luks gibime geliyor

Haftasonu çalışmamak lüks olmamalı evden çalışmak lukstur , altına son model araba verilmesi lukstur , yurt dışı seyahatleri lukstur ama haftasonu çalışmamak olması gereken zaten .

Aylık 10 bin TL maaşla bu devirde zor gibime geliyor . Araba almak istesen 400-500 binden başlıyor zaten . Yakıt fiyatları malum , gıda fiyatları uçmuş . Yinede sen bilirsin .

Arabam var hocam .Sizin meslek ne?Yaş kaç?

• Onlar bende saklı kalsın :)

😂👍

• güzel güzel haftasonu tatili bu ülkede lüx maaşa değinmiyorum bile, toplumun çoğundan şanslısın hocam. Ben de kısa zamandır haftasonu 2 gün tatile kavuştum büyük nimet, maaş olarakta senin aldığın seviyeye çıkabilirsem çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavalyedelikanlısı -- 20 Şubat 2022; 20:52:3 >
  • Birde forumda bazı tipler yazarlar, "Okumayın, okumak boş iş" diye   

Alın size okumanın faydaları. 

Ek not : şimdi bazı tipler gene cevap vericekler bana, yok 8-9k az, yok iyi bir işte çalışman seni diğer insanlardan üstün yapmaz vs. 

adam dişçi (Hekim) , nickinden belli ve eğer hekimsen bu toplumda saygı görürsün. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 20 Şubat 2022; 20:54:53 >

• Hocam bu nick ne hocam jskssk

• İllaki bir iş yorgunluğu oluyor insanla olduğu için işim

• Çok bir masrafın olmayacak desene. 3k yesen geri kalanla taksitle eğlencene göre konsol tv pc falan hobilerini karşılarsın rahatlıkla gayet güzel hatta 24 yaş için şahane bir maaş

• Şimdilik öyle hocam

• Benimde maaş 7 bin olacak zam gelirse

Ama cumartesi var offf

• BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Hocam senin yazilari konulari gorunce icim darlaniyor

• Umut8668 U kullanıcısına yanıt
    Bu hayat beni çok yordu , çok üzdü , çok ağlattı
  • BenYoruldumHayat B kullanıcısına yanıt

Allah yardımcın olsun ve hepimizin yardımcısı olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.