Şimdi Ara

NBA 2K10 (PC) Önsipariş Konusu (yaklaşık 39 TL)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
7.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sendit.com sitesinden PC için "NBA 2K10" önsiparişi verebiliyorsunuz. Tabi diğer platformlar için de önsipariş verebiliyorsunuz. Bu oyun Türkiye'ye geldiği zaman bu sitedeki fiyattan daha yüksek bir fiyata satılacaktır. Bu oyunu online olarak oynayabilmek için orjinal oyuna sahip olmanız gerekecektir. Meraklıları kaçırmasın derim. Ayrıca bu siteden önsipariş verirseniz, bu konuya siparişinizle ilgili detayları içeren bir mesaj atmanız, diğer sipariş veren arkadaşlar için de faydalı olur diye düşünüyorum. Özellikle de siparişler adreslere yollanmaya başlandığında. Büyük şehirlerden sipariş veren arkadaşlar sipariş verdikleri ilçeleri de yazabilirlerse, siparişler gönderilirken diğer sipariş veren kişilere daha çok yardımcı olacaktır.

Sipariş verilen oyunun platformu ve adedi: PC (X adet) / PS3 (X adet)
    Siparişin verildiği tarih: XX.XX.XXXX
    Siparişin verildiği il / ilçe: XXX

sendit.com'dan nasıl sipariş verilebileceğiyle ilgili rehberi aşağıdaki linkte bulabilirsiniz:

sendit.com Sipariş Rehberi

• NBA 2K10 Siparişi Verenlerin Listesi (sendit.com)

1- fructoser (1 adet PC versiyonu) (Aydın)
    2- Fearless (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Üsküdar)
    3- ukafadar (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Kadıköy)
    4- CescRvP (1 adet PC versiyonu) (İzmir / Bornova)
    5- t-mac6 (1 adet PC versiyonu) (İzmir / Konak)
    6- nino (1 adet PC versiyonu) (Ankara / Çukurambar)
    7- cash25 (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Bayrampaşa)
    8- intuition (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Beyoğlu)

NBA 2K10 Siparişi Verenlerin Listesi (shopto.net)

1- Urzais100 (1 adet PC versiyonu) (Ankara / Kızılay)

NBA 2K10 Siparişi Verenlerin Listesi (zavvi.co.uk)

1- cimbomlu45 (1 adet PC versiyonu) (Muğla / Milas)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fructoser -- 7 Ekim 2009; 23:30:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fructoser

NBA 2K10 Siparişi Verenlerin Listesi (sendit.com)

1- fructoser (1 adet PC versiyonu) (Aydın)
    2- Fearless (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Üsküdar)
    3- ukafadar (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Kadıköy)
    4- CescRvP (1 adet PC versiyonu) (İzmir / Bornova)
    5- t-mac6 (1 adet PC versiyonu) (İzmir / Konak)
    6- nino (1 adet PC versiyonu) (Ankara / Çukurambar)
    7- cash25 (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Bayrampaşa)
    8- intuition (1 adet PC versiyonu) (İstanbul / Beyoğlu)

NBA 2K10 Siparişi Verenlerin Listesi (shopto.net)

1- Urzais100 (1 adet PC versiyonu) (Ankara / Kızılay)

NBA 2K10 Siparişi Verenlerin Listesi (zavvi.co.uk)

1- cimbomlu45 (1 adet PC versiyonu) (Muğla / Milas)
    dostum şimdi oyunun 15pound gibi bi önsipariş fiyatı war. kargo fiyatları ne alemde. kargo dahil kaça malolur?

• quote:

Orijinalden alıntı: designr
    dostum şimdi oyunun 15pound gibi bi önsipariş fiyatı war. kargo fiyatları ne alemde. kargo dahil kaça malolur?

Kargosu 0.99 £ tuttu benim siparişimde:

Kargoyla beraber 39 TL falan ediyor bugünkü kura göre. Ama tabi sipariş tutarını siparişinizi yolladıkları gün kartınızdan tahsil ediyorlar.
  • quote:

quote:

Kargosu 0.99 £ tuttu benim siparişimde:

Kargoyla beraber 39 TL falan ediyor bugünkü kura göre. Ama tabi sipariş tutarını siparişinizi yolladıkları gün kartınızdan tahsil ediyorlar.

Alıntıları Göster
    zavvi.co.uk
    Sipariş verilen oyunun platformu ve adedi: PC (1 adet)
    Siparişin verildiği tarih: 21.09
    Siparişin verildiği il / ilçemilas-muğla
    fiyat 14.94 pound gönderim dahil

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlu45

zavvi.co.uk
    Siparişin verildiği tarih: 21.09
    Siparişin verildiği il / ilçemilas-muğla
    fiyat 14.94 pound gönderim dahil

Alıntıları Göster
    Ben internetten kredi kartı kullanmıyorum.Elle teslim oluyormu? Yani parayı elle versek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Ben internetten kredi kartı kullanmıyorum.Elle teslim oluyormu? Yani parayı elle versek?

Alıntıları Göster
    çok sevdiğim oyunlardan biri ama 4EVER KORSAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan güven

çok sevdiğim oyunlardan biri ama 4EVER KORSAN

Alıntıları Göster
    ya şimdi alırım onlineda problem çıkar yada onlineda orjinal e gerek olmazsa çok üzülürüm
  • quote:

ya şimdi alırım onlineda problem çıkar yada onlineda orjinal e gerek olmazsa çok üzülürüm

Korsan'a karşıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hoshigaki Kisame

quote:

Korsan'a karşıyız

Alıntıları Göster
    9 süperdi 10da müthiştir.

Keşke şu adamlar bir futbol oyunuda yapsalar.Böyle bir istek maili atsak nasıl olur

• quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

9 süperdi 10da müthiştir.

Keşke şu adamlar bir futbol oyunuda yapsalar.Böyle bir istek maili atsak nasıl olur

Alıntıları Göster
    Bana nba 2k10 daki topu adamın elinden alıp ayağa koysalar yeter :D Fifa'dan daha çok tutar o şekilde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redden

Bana nba 2k10 daki topu adamın elinden alıp ayağa koysalar yeter :D Fifa'dan daha çok tutar o şekilde :D

Keşke futbola el atsa bu adamlar müthiş oyun yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLG#

quote:

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yaklaşık bu fiyata steam den oyunu alabilir miyiz? Kargoyla filan uğraşmak istemiyorum. Gündüz evde kimse olmuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabri Sarıoğlu

quote:

Korsan'a karşıyız

4ever Korsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan güven

quote:

Orijinalden alıntı: Sabri Sarıoğlu

quote:

Korsan'a karşıyız

4ever Korsan

Alıntıları Göster
    Ben de siparişimi verdim. Aklıma takılan şey, Ürünü getirdiklerinde evde kimse yoksa, teslimatı yapamazlarsa ben nasıl ve nerden temin edeceğim? Bizim kargo firmaları getiriyorsa iyi ama ptt filan dağıtım yapıyorsa ulaşmak zor olacak...

• 2k oyunları Türkiye'de satılmıyor steam üzerinden.Geçen sene öyleydi bu sene değişiklik olacağını sanmıyorum,umarım olur.

quote:

Orijinalden alıntı: Fearless

Arkadaşlar yaklaşık bu fiyata steam den oyunu alabilir miyiz? Kargoyla filan uğraşmak istemiyorum. Gündüz evde kimse olmuyor..
  • quote:

Ben de siparişimi verdim. Aklıma takılan şey, Ürünü getirdiklerinde evde kimse yoksa, teslimatı yapamazlarsa ben nasıl ve nerden temin edeceğim? Bizim kargo firmaları getiriyorsa iyi ama ptt filan dağıtım yapıyorsa ulaşmak zor olacak...

Siparişi sendit.com'dan mı verdin? Siparişinin detaylarını aşağıdaki formatta da yazabilir misin?

Eğer sendit.com'dan sipariş verdiysen paketleri PTT dağıtıyor. Paketi postacı getirdiğinde evde yoksan postacının insafına kalıyorsun. Posta kutusunun üstüne de bırakabilir, apartman girişine de. sendit.com sipariş verdiğinde bir barkod numarası falan vermiyor, bu yüzden paketini takip de edemiyorsun. Tavsiyem gönderim adresi olarak bir işyeri adresi falan tercih etmeniz, bir yakınınızın işyeri adresi falan da olabilir. Ama ev adresinize gönderim yaparlarsa böyle riskler var.

• quote:

quote:

Siparişi sendit.com'dan mı verdin? Siparişinin detaylarını aşağıdaki formatta da yazabilir misin?

Eğer sendit.com'dan sipariş verdiysen paketleri PTT dağıtıyor. Paketi postacı getirdiğinde evde yoksan postacının insafına kalıyorsun. Posta kutusunun üstüne de bırakabilir, apartman girişine de. sendit.com sipariş verdiğinde bir barkod numarası falan vermiyor, bu yüzden paketini takip de edemiyorsun. Tavsiyem gönderim adresi olarak bir işyeri adresi falan tercih etmeniz, bir yakınınızın işyeri adresi falan da olabilir. Ama ev adresinize gönderim yaparlarsa böyle riskler var.

Siparişin verildiği tarih: 25.09.2009
    Siparişin verildiği il / ilçe: Üsküdar/İstanbul

Postacının insafına kaldın dedin yandık. Adresimi değiştirebilme imkanım var mı? yoksa olan oldu mu? En azından iş adresini vereyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chevher

quote:

nhl 2k9 oynadınızmı bilmiyorum. EA, 2k yı resmen ezmiş bitirmiş. hatta fifa 09 u bile geçerek yılın en iyi spor oyunu ödülü almıştı. virtua tenniste top spinden çok daha iyi bir oyun. 2k gamesin yaptığı tek düzgün spor oyunu nba serisi. futbola falan bulaşmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steven spielberg -- 25 Eylül 2009; 20:42:15 >

• quote:

Postacının insafına kaldın dedin yandık. Adresimi değiştirebilme imkanım var mı? yoksa olan oldu mu? En azından iş adresini vereyim.

Siparişinizi iptal edip, yeni bir sipariş verebilirsiniz. Yeni siparişinizde de iş adresinizi kullanırsınız. Adresinizde Türkçe karakter kullanmamanızı tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.