Şimdi Ara

NBA 2K10 (PC) Önsipariş Konusu (yaklaşık 39 TL) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
7.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fructoser

quote:

Orijinalden alıntı: Fearless
    Postacının insafına kaldın dedin yandık. Adresimi değiştirebilme imkanım var mı? yoksa olan oldu mu? En azından iş adresini vereyim.

Siparişinizi iptal edip, yeni bir sipariş verebilirsiniz. Yeni siparişinizde de iş adresinizi kullanırsınız. Adresinizde Türkçe karakter kullanmamanızı tavsiye ederim.

Ben de aynen dediğinizi yapmıştım ama hala iptal edilmedi. Hesabıma da giremiyorum
  • Önceki başvuru iptal edildi sonunda. Yeniden satın aldım ancak kredi kartı bilgilerinde Türkçe karakter kullanmak zorundaydım (kart sahibi ismi Türkçe karakter içeriyor). Bu durum oyunun gönderileceği zaman kredi kartından ücreti tahsil işleminde bir sorun çıkarır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fearless
    Önceki başvuru iptal edildi sonunda. Yeniden satın aldım ancak kredi kartı bilgilerinde Türkçe karakter kullanmak zorundaydım (kart sahibi ismi Türkçe karakter içeriyor). Bu durum oyunun gönderileceği zaman kredi kartından ücreti tahsil işleminde bir sorun çıkarır mı?

Kredi kartı bilgilerinizde Türkçe karakter kullanabilirsiniz. Bu bilgiler kontrol edildiği için birebir uymak zorunda, Türkçe karakter kullanmanız gerekiyor dolayısıyla. Önsiparişi vermenizin ardından kartınızla ilgili bir problem yaşanırsa, sendit.com size bunu mailla ve siparişinizin durumunu değiştirerek bildiriyor. Zaten önsiparişinizin ardından sendit.com bir deneme tahsilatı gerçekleştiriyor ve bu tahsilatı iade ediyor anında. Eğer bu tahsilat gerçekleşmişse, siparişinizin gönderileceği zaman da kredi kartınızdan tahsilatta problem yaşanmayacaktır. Önsiparişinizi verdiğiniz gün bankanızda bu işlem gözükmeyebiliyor, ertesi iş günü incelemeniz lazım kartla ilgili işlemleri, özellikle de bekleyen provizyonları.

NBA 2K10 (PC) Önsipariş Konusu (yaklaşık 39 TL)

• Online modu güzel olursa bir tanede ben alabilirim.
  • oyun çıkana kadar hiç sır vermiyorlar oyunun heyecanın artırması gerekiyor 2K sports un
  • @fructoser

Çok teşekkür ederim verdiğin yararlı bilgilerinden dolayı.
  • Ben basketbol oynamayı hiç sevmedim aynı şekilde izlemesini de.Ancak merakımdan NBA 2K09 kurdum ve oynadım.Kesinlikle bir baş yapıt.Bazı arkadaşların futbol oyunu çıkarsalar keşke söylemlerine kesinlikle katılıyorum.Bu adamlar işini ciddiye alıyorlar bu bir gerçek.Bioshok ta aynı derece de bir baş yapıt.Örnekler çoğaltılabilir.NBA maçlarını izlemeyi sevenler için bu oyun verilen her kuruşun hakkını verir.Futbol oyununu bir gün gelecek mutlaka çıkaracaklardır.Belki de gereken alt yapıyı oluşturmaya başlamışlardır kim bilir.
  • Biraz geç oldu ama bende sipariş verdim

sendit.com
    PC (1 adet)
    27.09.09
    İstanbul/Kadıköy

Peki bişey sorucam ben adrese açık adresi yazdım sonuna istanbul demedim sadece çifte havuzlar dedim bir hata olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukafadar
    Biraz geç oldu ama bende sipariş verdim

sendit.com
    PC (1 adet)
    27.09.09
    İstanbul/Kadıköy

Peki bişey sorucam ben adrese açık adresi yazdım sonuna istanbul demedim sadece çifte havuzlar dedim bir hata olur mu?

Bir şekilde "İstanbul" geçmeli diye düşünüyorum adreste. Gerçi posta kodundan direkt anlaşılır şehir ama ben olsam yazardım.
  • Siparişimi değiştirdim. eski siparişimi iptal edip yenisinde İstanbul'u ekledim artık bi sorun olacağını zannetmiyorum zaten iş adresini vermiştim.
  • ps3 yada xbox olsa düşünürdüm ama maalesef pcde draft combinesiz oyuna o kadar para veremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Calderon_

ps3 yada xbox olsa düşünürdüm ama maalesef pcde draft combinesiz oyuna o kadar para veremem

pc de my player mode olucaktır.

Kaynak
    http://2ksports.com/games/nba2k10

sitede videoların altında solda bulunun game features da pc ye basıp nelerin olduğunu görebilirsin.
  • quote:

ps3 yada xbox olsa düşünürdüm ama maalesef pcde draft combinesiz oyuna o kadar para veremem

Bi an için kalpten götürüyodun beni
  • NBA 2K10 nun sitesinde oyunun 12 ekim'e ertelendiği yazıyordu(PC versiyonu). Ama sendit.com da 9 ekim diyor. Şimdi sendit.com bize oyunu erkenmi yollayacak yoksa bir yanlışlık mı var?
  • quote:

NBA 2K10 nun sitesinde oyunun 12 ekim'e ertelendiği yazıyordu(PC versiyonu). Ama sendit.com da 9 ekim diyor. Şimdi sendit.com bize oyunu erkenmi yollayacak yoksa bir yanlışlık mı var?

sendit.com genelde oyunlar henüz piyasaya sürülmeden, stoklarına girmişse, erken gönderim yapıyor. Yani 12 Ekim bile yazsalar sitelerine, erken yollayabilirler.
  • Sipariş verilen oyunun platformu ve adedi: PC (1 adet)
    Siparişin verildiği tarih: 04.10.2009
    Siparişin verildiği il / ilçe: İzmir / Bornova
  • quote:

quote:

Kaynak

sitede videoların altında solda bulunun game features da pc ye basıp nelerin olduğunu görebilirsin.

olmayacak diye biliyordum.çok sevindim. ya o değilde ne olacak bu phoenixin hali cefakar taraftar

• quote:

quote:

quote:

Kaynak

olmayacak diye biliyordum.çok sevindim. ya o değilde ne olacak bu phoenixin hali cefakar taraftar

phoenix'i diyorsan bence phoenix takım olarak hücum daki başarısını defansta da gösterirse, steve kerr takımdan giderse phoenix başarılı olur. Kısacası benim düşüncem ne yazık ki suns'ın uzun süre başarılı olamıyacağı. ya bu steve kerr'ü anlamıyorum ben bir insan bu kadarmı beceriksiz olur bütün kararları yanlış adamın. Tabi ne olursa olsun herzaman Phoenix .

• Steam'de fiyat ne olacak belli değil ama amazonda ve kendi sitelerinde oyunun fiyatı 19.90$ yani sadece 30YTL, sendit fiyatı biraz fazla gibi. Steam üzerinden dağıtılacak bu oyun, bence steamden indirmek daha karlı ve kullanışlı olabilir, bekleyip görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Falcon-etti -- 4 Ekim 2009; 23:05:02 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.