Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smilasyonun olması iyi olmus bir sezon icinde 80-100(Play offlarda eklenince) arası maç yapılması sıkıyordu insanı. ve Trade sistemide güzelmiş yönetim son kararı vermesi flan gerçekci olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Şu adamların yaptığı işe hayret ediyorum ben.

Yeni nesilde (NBA 2K6'dan itibaren) o kadar müthiş NBA oyunları yaptılar ki. Ve 2K11 haberlerine bakıyorum, hala geliştirmek için çok uğraşıyorlar ve çok büyük yol katettikleri söyleniyor. Zaten müthiş olan bir seri üzerinde bu kadar fazla çalışıyorlar.

Hem bu kadar harika grafiklere, animasyonlara sahip olup bu kadar da harika oynanış sağlayan ender oyunlardan biri. NBA 2K serisine bir rakip gelemez artık. Bu sene değil, bu nesil değil, bundan sonraki yüzyılda bile gelemez sanırım. İyi ki PC'ye de çıkarmaya başladılar da bu müthiş NBA oyununu PC'de oynayabiliyorum.

Hadi bakalım az kaldı çıkmasına.

insan bide bunlar futbol yapsada pes fifa toptan oyun görse diyor

evet yapsalar kesin çok iyi bir oyun olur, kesinlikle en iyi spor oyunu şu an 2k10 tabi 2k11 çıkana kadar

Yapamazlar arkadaşlar. Neden derseniz NBA 2K serisinin yapımcıları Amerikan. Dikkat ederseniz 2K Sports oyunları Basketbol, Beysbol ve Amerika Futbolu (bir de buz hokeyi var sanırım). Bunlar Amerikan oyunları, Amerikalıların, kurallarında uzman oldukları oyunlar. Bu yapımcılar bu oyunların kurallarında uzmanlar.

Amerikada futbol yaygın değil bildiğiniz gibi. Bu yapımcıların da futbolla ilgisi yok, kural olarak, taktik, formasyon, strateji olarak bildiklerini sanmıyorum. Bilmedikleri için de bu işe girişmezler. Bu adamların işi asıl olarak NBA. Büyük tecrübeleri var ki NBA 2K10 da görüyoruz çok detaylı bir oyun. Futbol oyununu yapı olarak, oyun olarak, fizik grafik oynanış vs. olarak harika yaparlar isteseler ama işin taktik strateji vs. kısmında çuvallarlar. 2K Sports bir gün futbol oyunu yapmak isterse Avrupa veya çeşitli ülkelerden yapımcılar almak zorunda kalacaktır. Böyle bir şey yapsalar çok iyi olur. Ama NBA'in temel yapımcı kadrosundan futbol oyunu beklemek imkansız.

EA Sports, Fifa serisi için Canada stüdyolarını kullanıyor bildiğim kadarıyla, ama bu stüdyoya Avrupadan çok yapımcı geldi. Konami ise zaten Japon ve Japonya, Kore gibi ülkelerde futbol yaygındır genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 4 Eylül 2010; 13:28:01 >

• Bütün yeni resimler

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

• Ah çıksın artık sabırsızlanıyorum
  • Vlade Divac ve Boston'lu bir oyuncunun bulunduğu resim, My Legend modundan...
  •  NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bu sene My Player modunda takım kimyası gerçekten önemli olacakmış. Eğer basın konferanslarında takım arkadaşlarımızı bazı şeylerden sorumlu tutarsak güvenilirliğimiz azalacakmış. Takım kimyasını düşürmeye başladığımız zaman da diğer oyuncular oyun içinde bize pas atmak konusunda bencil davranacaklarmış.

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Vlade Divac ve Boston'lu bir oyuncunun bulunduğu resim, My Legend modundan...

Boston'lı oyuncu Kevin McHale

Creating a Legend modunda sadece MJ'i kontrol edebileceğiz. Bu yüzden fotoğraf muhtemelen Quick Game'den alınmış olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bill Russell -- 5 Eylül 2010; 1:43:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bu sene My Player modunda takım kimyası gerçekten önemli olacakmış. Eğer basın konferanslarında takım arkadaşlarımızı bazı şeylerden sorumlu tutarsak güvenilirliğimiz azalacakmış. Takım kimyasını düşürmeye başladığımız zaman da diğer oyuncular oyun içinde bize pas atmak konusunda bencil davranacaklarmış.

quote:

Vlade Divac ve Boston'lu bir oyuncunun bulunduğu resim, My Legend modundan...

Boston'lı oyuncu Kevin McHale

Creating a Legend modunda sadece MJ'i kontrol edebileceğiz. Bu yüzden fotoğraf muhtemelen Quick Game'den alınmış olmalı.

Quick Game'de eski kadrolar var?

• Create a legend'da karşılaştığımız takımların kadroları quick game'de de olur büyük ihtimalle.All-star haftasonu hakkında bilgi var mı peki,smaç-üçlük-yetenek yarışmaları oyunda olacak mı?Onları da koyarlarsa zannedersem tek eksiğimiz my player'daki kötü suratlar olur,onları da cyberface falan hallederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otobar

Create a legend'da karşılaştığımız takımların kadroları quick game'de de olur büyük ihtimalle.All-star haftasonu hakkında bilgi var mı peki,smaç-üçlük-yetenek yarışmaları oyunda olacak mı?Onları da koyarlarsa zannedersem tek eksiğimiz my player'daki kötü suratlar olur,onları da cyberface falan hallederiz.

Videolardan gördüğüm kadarıyla tüm oyuncuların Cyber Face'i kullanılacak (değişikliklerde vs.) geçen sene olduğu gibi gerçek fotoğraflar yok.
  • O vlade divac'lı resmi Lakers'ın çöküş döneminden sandım meğersem 1990'lardanmış.Benim hep hayal ettiğim mod Lakers'dan shaq gittikten sonraki Kobe'nin tek başına 40+ attığ zamanlar hatta 80+
    Modun adınında lonely falan koyabilirler:D..Ya da robert horry'li 2002-2003 efsane kadrosu falan da mod olsa.Yıllar sonra Lakers'ı da böyle yapabilirler aslında.
  • Bir BrotherhooD birde bu ya

He's BACK!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

O vlade divac'lı resmi Lakers'ın çöküş döneminden sandım meğersem 1990'lardanmış.Benim hep hayal ettiğim mod Lakers'dan shaq gittikten sonraki Kobe'nin tek başına 40+ attığ zamanlar hatta 80+
    Modun adınında lonely falan koyabilirler:D..Ya da robert horry'li 2002-2003 efsane kadrosu falan da mod olsa.Yıllar sonra Lakers'ı da böyle yapabilirler aslında.

2003'deki kadrosu çok iyiydi gerçekten, NBA 2003'te her sezon şampiyondu.
    Edit: Arkadaşlar sizce imzadaki Jordan iyi olmuşmu, ben kestim biçtimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 6 Eylül 2010; 14:07:56 >

• Offf hemen çıksa valla müthi geliyor yaa
  • oyunun 2010 versiyonu hariklaydı, hâlâ bıkmadan usanmadan oynuyorum, sadece kadroları güncelleştirip oyunu çıkarsalar bile yetredi ama bu sefer mükemmelliğin sınırları zorlanmış gibi görünüyor. oyunun çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum
  • ya oyunun cıkmasına yaklasık bır ay kaldı hala adam akıllı gameplay vıdeolar yayınlanmadı 1-2 tane dısında..tek verılen bılgıler my player a ait..bıraz değişik özellıklerınden de bahsedılmelı artık..assocaiton mod nasıl olmus,,trade hala basitmı,,trade block a oyuncu konuldugunda sacma sapan teklıfler gelıyomu bunlardan bahsetsınler artık,,ama gorunen sadece my player e yogunlasmıslar..umarım sadece reklam ve tanıtım asamasında my player e yogunlasmıslardır,,yapım asamasında diğer modlarıda unutmamıslardır..
  • Ya bu Nba serisi 2K ' ya geçince oyundan soğumaya başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

ya oyunun cıkmasına yaklasık bır ay kaldı hala adam akıllı gameplay vıdeolar yayınlanmadı 1-2 tane dısında..tek verılen bılgıler my player a ait..bıraz değişik özellıklerınden de bahsedılmelı artık..assocaiton mod nasıl olmus,,trade hala basitmı,,trade block a oyuncu konuldugunda sacma sapan teklıfler gelıyomu bunlardan bahsetsınler artık,,ama gorunen sadece my player e yogunlasmıslar..umarım sadece reklam ve tanıtım asamasında my player e yogunlasmıslardır,,yapım asamasında diğer modlarıda unutmamıslardır..

Bu hafta My Player haftası olduğu için onun özelliklerinden bahsedildi. Bunun dışında oyundaki bir takım modlardan ve özelliklerden, Jordan Challange'dan, Creating a Legend'dan, pas gelişmelerinden ve kontrol gelişmelerinden bahseden geliştiricilerin yazıları yayınlandı. Ayrıca bu hafta 2 tane daha oyun içi gameplay videosunun gelmesi bekleniyor. Oyun çıkmadan önce Assocation modu, ayakkabıların oyuna etkisi ve bunun gibi birkaç konu hakkında da geliştiricilerin yazıları çıkacak.

• Vay basın toplantısında bizim dısımızda takım arkadaşlarımızda bulunuyor ve yeni resimler icin teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

quote:

ya oyunun cıkmasına yaklasık bır ay kaldı hala adam akıllı gameplay vıdeolar yayınlanmadı 1-2 tane dısında..tek verılen bılgıler my player a ait..bıraz değişik özellıklerınden de bahsedılmelı artık..assocaiton mod nasıl olmus,,trade hala basitmı,,trade block a oyuncu konuldugunda sacma sapan teklıfler gelıyomu bunlardan bahsetsınler artık,,ama gorunen sadece my player e yogunlasmıslar..umarım sadece reklam ve tanıtım asamasında my player e yogunlasmıslardır,,yapım asamasında diğer modlarıda unutmamıslardır..

Bu hafta My Player haftası olduğu için onun özelliklerinden bahsedildi. Bunun dışında oyundaki bir takım modlardan ve özelliklerden, Jordan Challange'dan, Creating a Legend'dan, pas gelişmelerinden ve kontrol gelişmelerinden bahseden geliştiricilerin yazıları yayınlandı. Ayrıca bu hafta 2 tane daha oyun içi gameplay videosunun gelmesi bekleniyor. Oyun çıkmadan önce Assocation modu, ayakkabıların oyuna etkisi ve bunun gibi birkaç konu hakkında da geliştiricilerin yazıları çıkacak.

Ayakkabıların oyuna etkisi?? İnşallah çok abartmazlar, şu ayakkabıyı giydiğimizde hız +10 gibi

• quote:

quote:

quote:

Ayakkabıların oyuna etkisi?? İnşallah çok abartmazlar, şu ayakkabıyı giydiğimizde hız +10 gibi

Cidden öyle olursa çocuk oyununa döner

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.