Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.youtube.com/watch?v=G_MbRQ4EMXE

Soundtrack'lardan

Şarkı listesi şöyle:

* Snoop Dogg – NBA 2K Theme
    * Big Boi – Shutterbug
    * Drake – Over
    * Cassidy – Game Time
    * Ron Artest – Champion
    * Duck-Down All-Stars feat. Buckshot, Skyzoo, Promise, and Sean Price – Better Than You
    * The Alan Parsons Project – Sirius
    * Art vs. Science – Hollywood
    * Big Rock Candy Mountain – Rocketship
    * Brunettes – Red Rollerskates
    * Chicharones – Little By Little
    * Children Collide – Skeleton Dance
    * Constellations feat. Asher Roth– We’re Here To Save The Day
    * Dan Black feat. Kid Cudi – Symphonies (Remix)
    * Delorean – Deli
    * Ev – Home Of The Brave (Instrumental)
    * Failsafe – Hope & Only If We Learn
    * HOGNI – Bow Down
    * Kidz In Space – Downtime
    * Middleman – It’s Not Over Yet2
    * Rakaa feat. Aloe Blaac – Crown Of Thorns
    * The Redland – So Far
    * The Russian Futurists – Paul Simon & Precious Metals
    * Sonny Bones – Rise
    * Two Door Cinema Club – I Can Talk
    * Yung Autmatik & Bayroot Productions – Go Hard or Go Home
    * Dux Jones – Pourin’ It On

• Ron Artest'in şarkısı var
  • Gecen yılki soundtracklar daha iyidi sanki bu yıl bir Snoop,Drake,Kid Cudi ve Cassidy var gerci bazı tanımadıgım şarkıcıların şarkılarını yine begenebilirim geçen yıl olduğu gibi.Ama EA şu Soundtrack konusunda gayet başarılı.Ve arkadaşlar geçen yılkı Blacktop modundaki ünlülerde The Game,Kanye West,The Roots (bateristi),Pitbull gibiisimler vardı bu yıl kimler olucak bir bilgi varmı Snoop olucak o kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Player

Ron Artest'in şarkısı var

Süper şarkı yalnız, hele remix'inin nakaratı maçta tam çoşturacak türden.
  • Hayatımda böyle güzel bir oyun görmedim Daha demin Center ile 3. periyot son saniye üçlüğü bir attım spiker çıldırdı. Ovvvvvv My god diye bağırdı. Ama süper girdi Bunda sonra futbol oyunları benim için bitmiştir. Hele bazen smaç atınca direk temizlikçi veya hakemin üstüne düşünce acayip komik oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Hayatımda böyle güzel bir oyun görmedim Daha demin Center ile 3. periyot son saniye üçlüğü bir attım spiker çıldırdı. Ovvvvvv My god diye bağırdı. Ama süper girdi Bunda sonra futbol oyunları benim için bitmiştir. Hele bazen smaç atınca direk temizlikçi veya hakemin üstüne düşünce acayip komik oluyor

cıktı mı ki oyun?

• Tesekkürler
  • quote:

Hayatımda böyle güzel bir oyun görmedim Daha demin Center ile 3. periyot son saniye üçlüğü bir attım spiker çıldırdı. Ovvvvvv My god diye bağırdı. Ama süper girdi Bunda sonra futbol oyunları benim için bitmiştir. Hele bazen smaç atınca direk temizlikçi veya hakemin üstüne düşünce acayip komik oluyor

nasıl yani oyunu mu oynadın ? :S

• Arkadaşlar Online nı nasıl olcakmış acaba ?? Geçen oyunda baya sorunluydu online tabi PC de denemiştim ama sorunluydu konsollarda sorun varmıydı.Ayrıca Fifa 11 ve Nba 2K11 arasında kaldım ikisi yakın zamanda çıkcak ve ilk hangisini alsam diye düsünüyorum (sanırım hangisi ucuz olursa ) yada birini abime aldırcam artık
  • PC için alıyorsan Online için FIFA11'i al.
    Param olursa bende FIFA'yı orijinal alırım ama hem nba'yi hem fifayı oynarım (bakınız imzam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 9 Eylül 2010; 17:26:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_MvP

quote:

NBA 2k serisini ilk oynayışıdır arkadaşlar büyük ihtimal. Bende ilk oynadığımda 2k9'u böyle tepkiler vermiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

Orijinalden alıntı: By_MvP

quote:

NBA 2k serisini ilk oynayışıdır arkadaşlar büyük ihtimal. Bende ilk oynadığımda 2k9'u böyle tepkiler vermiştim

Yok hocam NBA2K10 oynuyordum buraya yazdım. Winters aynen hocam ilk kez oynadım. Çok mu fazla tepki verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper# -- 8 Eylül 2010; 18:23:04 >

• @Alper#

Yok hocam bence normal. NBA Live serisinden sonra bu oyunu oynayınca resmen eşekden inip Ferrariye binmiş gibi oluyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winters -- 8 Eylül 2010; 18:26:37 >
  • quote:

@Alper#

Yok hocam bence normal. NBA Live serisinden sonra bu oyunu oynayınca resmen eşekden inip Ferrariye binmiş gibi oluyorsun

Futbol oyunları kötü olunca ilaç gibi geldi vallah
  • quote:

quote:

@Alper#

Futbol oyunları kötü olunca ilaç gibi geldi vallah

Ben de ilk oynadığımda benzer tepkiler vermiştim.

• Sabırsızlıkla bekliyorum
  • NBA 2K11: Ten Teams in Ten Days - Day 1: Oklahoma City Thunder

http://www.youtube.com/watch?v=hWeOUzZagf0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 10 Eylül 2010; 13:45:29 >
  • Sonunda mjyi kapak resmi yapmışlar helal olsun bunu bekliyordum
  • 14 Eylül'de demo geliyor arkadaşlar gözümüz aydın. Demoda Celtics-Lakers maçı olacakmış.

Edit: Yanlış alarm PC'ye çıkmıyor demo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 10 Eylül 2010; 23:00:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.