Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=aIy9_558v3k&feature=player_embedded#!]

14. sn deki lakerslı eskilerden birine benziyor tam göremedim bir süpriz mi var acaba

Karem Abdul Cabbar hocam o

bende öyle sanmıştım ama numarası 33 e benzemiyor yada bana öyle geldi belki abdul jabbar ve magic johnsonda vardır

• Ron'un şarkısı

buda remixi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 10 Eylül 2010; 18:19:38 >

• Kareem abdul jabbar değil james worthy ağalar o numarası 42

NBA 2K11 (ÇIKTI)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Kareem abdul jabbar değil james worthy ağalar o numarası 42

NBA 2K11 (ÇIKTI)

evet buymuş ikiside uzun gözlüklü 42 şimdi baktım daha iyi anladım

• Numaraya hiç dikkat etmemiştim ben direk yüze odaklanmıştım. Evet meğer buymuş.

Her takıma koymuşlar sanırım eski bi oyuncu. Hawksda Dominique Wilkins var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winters

Numaraya hiç dikkat etmemiştim ben direk yüze odaklanmıştım. Evet meğer buymuş.

Her takıma koymuşlar sanırım eski bi oyuncu. Hawksda Dominique Wilkins var.

benziyorlar ama sakallı gözlüklü
  • quote:

14. sn deki lakerslı eskilerden birine benziyor tam göremedim bir süpriz mi var acaba

Of of jordanda var videoda. Demekki 90's chicagoyu oynayabileceğiz
  • Arkadaşlar oyunda bazı eski kadrolar var liste şöyle;

1985-86 Chicago Bulls
    1985-86 Boston Celtics
    1989-90 Chicago Bulls
    1989-90 Atlanta Hawks
    1989-90 Cleveland Cavaliers
    1989-90 Detroit Pistons
    1990-91 Chicago Bulls
    1990-91 Los Angeles Lakers
    1991-92 Chicago Bulls
    1991-92 Portland Trailblazers
    1994-95 Chicago Bulls
    1994-95 New York Knicks
    1995-96 Chicago Bulls
    1995-96 Seattle Supersonics
    1996-97 Chicago Bulls
    1996-97 Utah Jazz
    1997-98 Chicago Bulls
    1997-98 Utah Jazz

Kaynak
    http://community.2ksports.com/community/insights/index.cfm?aid=2671987&l=11

• quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Of of jordanda var videoda. Demekki 90's chicagoyu oynayabileceğiz

jordanı alıp ufaklıktan başlayıp biz kontrol etcekmişiz ona göre gelişip başka takımlarda oynayabilcekmiş. ön sayfada bir arkadaştan gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bugün yeni bir mod daha açıklandı. Yukarıda shadowz61 nickli arkadaşımızın belirttiği Jordan's Challange'ı bitirince Creating a Legend modu aktif olacakmış. Bu moda Michael Jordan'ın çaylak haliyle başlayıp onu istediğimiz gibi geliştirip, istediğimiz takımda yönlendirebilecekmişiz. Yani bir anlamda Jordan'ın kariyerini istediğimiz gibi yeniden şekillendirme şansına sahip olacağız.

Ayrıca geçen sene sadece PS3 ve X-BOX 360'ta bulunan Draft Combine modu bu sene My Player modunun içinde bulunacakmış.

aha da bu.

lakers bir c birde sf alsa cok güzel olcak mesela howard,durant

• quote:

quote:

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bugün yeni bir mod daha açıklandı. Yukarıda shadowz61 nickli arkadaşımızın belirttiği Jordan's Challange'ı bitirince Creating a Legend modu aktif olacakmış. Bu moda Michael Jordan'ın çaylak haliyle başlayıp onu istediğimiz gibi geliştirip, istediğimiz takımda yönlendirebilecekmişiz. Yani bir anlamda Jordan'ın kariyerini istediğimiz gibi yeniden şekillendirme şansına sahip olacağız.

Ayrıca geçen sene sadece PS3 ve X-BOX 360'ta bulunan Draft Combine modu bu sene My Player modunun içinde bulunacakmış.

aha da bu.

Howard'ın aldığı parayı biliyormusun?
    Gasol+Fisher'ı serbest bıraksalar yada sadece Kobe'yi (ki bu imkansız) anca alırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

quote:

NBA 2K11 (ÇIKTI)

aha da bu.

Gasol+Fisher'ı serbest bıraksalar yada sadece Kobe'yi (ki bu imkansız) anca alırlar.

zaten kobeden dolayı alamıyor lakers bir maaş sınırı mı ne vardı galiba yanlış hatırlamıyorsam. ama maaş sınırı olsa miami nasıl alıyor şunların sistemini bir çözemedim. bide chris paul gelse fena mı olur

• quote:

quote:

NBA 2K11 (ÇIKTI)

aha da bu.

Bayıldım bu olaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: JusT1Turk

quote:

quote:

NBA 2K11 (ÇIKTI)

aha da bu.

Bayıldım bu olaya.

alcan lakersa koycan bunu pg koycan kobeyi sg tabii bunun ufaklığından başlıycaz ya o şuandaki basketbolcuların mj'nin küçüklüğündeki özellikleri olmayacaktır heralde

• quote:

quote:

quote:

bu ne arkadaş millet pesde birden real olmaya başladı baskettede miami neyse kobeyle her türlü ders verilir

Sadeceyle Kobe'yle yürümez işler aga
    Yapacağım ilk şey Miami Heat > Association

şampiyon yapıyor valla tek başına bostonlularda takım oyunudur basket finalde görcez kobeyi demişti bu senede miamiyi tokatlarız

hocam senden soğudum biranda kusura bakma ama şuan gözümde fanboylardan farkın yok ne gerek vardı nba2k11 konusunda lakers fanlığı yapmaya!!

• quote:

Orijinalden alıntı: vico

quote:

quote:

quote:

bu ne arkadaş millet pesde birden real olmaya başladı baskettede miami neyse kobeyle her türlü ders verilir

Sadeceyle Kobe'yle yürümez işler aga
    Yapacağım ilk şey Miami Heat > Association

şampiyon yapıyor valla tek başına bostonlularda takım oyunudur basket finalde görcez kobeyi demişti bu senede miamiyi tokatlarız

hocam senden soğudum biranda kusura bakma ama şuan gözümde fanboylardan farkın yok ne gerek vardı nba2k11 konusunda lakers fanlığı yapmaya!!

o başlattı bana kızma kobeyle yürümez dedi belden aşşağı vurdu bana kızma

• quote:

quote:

quote:

quote:

NBA 2K11 (ÇIKTI)

aha da bu.

zaten kobeden dolayı alamıyor lakers bir maaş sınırı mı ne vardı galiba yanlış hatırlamıyorsam. ama maaş sınırı olsa miami nasıl alıyor şunların sistemini bir çözemedim. bide chris paul gelse fena mı olur

Şimdi yeri değil ama kısa bir özet geçeyim nasıl olsa 2K11'de de olacak aynı şey. NBA'de her takımın maaş bütçesi vardır maaş bütçesinde yer olmayan takımlar serbest oyuncularla sözleşme imzalayamaz, maaş bütçesinde yer açmak için bazı oyuncular serbest bırakılır. Mesela Miami'nin maaş bütçesi 400Mn$ diyelim Lebron 90Mn$, Wade 95Mn$, Bosh'ta 97Mn$ (sayılar tamamen sallamadır) ne etti 282Mn$ şimdi Miami'nin diğer oyunculara verebileceği paralar 118Mn$ aşamaz. Şimdi Lakers'ında bütçesi 400Mn$ olsa Kobe 110Mn$, Gasol 100Mn$, Fisher 90Mn$ (bu değerlerde sallama) diğerleride toplam 70Mn$ alsa bütçeden 370Mn$ harcamış oluyor geriye 30Mn$ kalıyor bu parayada Dwight Howard'ı alma imkanları yok (ki zaten Dwight Howard'ın sözleşmesinin bitmesi lazım.) Dwight Howard normalde 100Mn$ alıyor desek en az Fisher'ı satmaları gerekecek Kevin Durant + Howard desek Fisher + Gasol gitmesi lazım. Birde trade durum var, ondada mesela Dwight Howard'ın maaşı 100Mn$ ya Gasol'unda öyle takımlar kabul ederse eşik maaştaki (yada maaş bütçelerindeki boşluğa göre) böyle bir takas yapabilirler. Umarım açıklayıcı olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ukafadar

Arkadaşlar oyunda bazı eski kadrolar var liste şöyle;

1985-86 Chicago Bulls
    1985-86 Boston Celtics
    1989-90 Chicago Bulls
    1989-90 Atlanta Hawks
    1989-90 Cleveland Cavaliers
    1989-90 Detroit Pistons
    1990-91 Chicago Bulls
    1990-91 Los Angeles Lakers
    1991-92 Chicago Bulls
    1991-92 Portland Trailblazers
    1994-95 Chicago Bulls
    1994-95 New York Knicks
    1995-96 Chicago Bulls
    1995-96 Seattle Supersonics
    1996-97 Chicago Bulls
    1996-97 Utah Jazz
    1997-98 Chicago Bulls
    1997-98 Utah Jazz

Kaynak
    http://community.2ksports.com/community/insights/index.cfm?aid=2671987&l=11

Bu takımları oynayabilecek miyiz ? Bu takımlara ekleme olacak mı ?Valla benim nba oyunlarında hep fantezimdir eski takımlarla oynamak bu oyunda olucak galiba

• miami heat ın salary capi: $73m
    3 max kontrat($20m) toplamda $60m ediyor geriye kalanlarda daha ucuza imzalayan oyuncular
    la lakers ın salary capi: $91m
    kobe $23m, gasol $17m, fisher $5m, artest $6m, bynum $13m alıyor, odom $7.50m vs.
    geriye kalan salary cap le howard-durant mümkün değil lakers da.
    miami iyi bir kadro kurdu şampiyonluğun büyük adaylarından yıllarca yüzük alamayan oyuncular, eskiden miami oyuncusu olanlar, takımda oynamak için çok yüksek bir meblağ istemeyen free agentlar miami ile anlaşan kısım bunlar hepsi ucuza imzalayınca miami iyi bir kadro kurmuş oldu.
    ve bence en iyi kadrolardan birini boston kurdu:
    rondo, allen, pierce, garnett, shaq
    transfer sezonunda kim nereye gitti ne kadara imzaladı sorularınızın yanıtı için;http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=AhcJWoWHnBegFveEtbGsvya8vLYF?slug=ys-nbafreeagenttracker2010 daha imzalamayan hala free agent olan oyuncular için;http://sportsillustrated.cnn.com/2010/basketball/nba/nba.free.agent.tracker/index.html

rafer alston, larry hughes gibi oyuncuların dışında 7.8 ppg %42fg 3.0 rpg 5.1 apg gibi istatistiklere sahip olan earl watson gibi oyuncular var free agent da

• NBA 2K11: Ten Teams in Ten Days - Day 3: Los Angeles Lakers

http://www.youtube.com/watch?v=wEVWiLsZzu8&feature=channel
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.