Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (128. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: £se®

Bence olayın Hall Of Fame ile alakası yok. Her şey slider'da bitiyor. Sim slider'ı seçince şutlar girmiyor, default slider'da ise her şut giriyor. Ortası yok.

Sadece 5 puan eksik oluyor. Yani Default 50 Sim 45 pek bi fark yok, kaldı ki Default'ta oynuyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J-Smoove

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

Pro cok sacma olmus. Ya da cidden ben salagim. Rakip ne kadar savunmaya calissam da neredeyse kiciyla bile sokacak basketi. Lakin benimkiler
    ikinmayla zor giriyor. "Run plays"i devreye soksam bile faydasi olmuyor. Pota altinda box out manyagi yapiyorlar beni. Rookie de cok kolay.
    Hem her ne hikmetse hala panyadan alleyoop yapamiyorum. Bazen alleyoopu smacla bile tamamlamadigi oluyor gayet olagan durum varken.

Yardim?

İşte oyunun bir çok eksiğinin olduğunu heryerde söyledim MP modu oynanmayacak kadar berbat durumda. Örneğin zorluğu Hall of Fame yaparsanız, takımınız bok gibi oynuyor önüne gelene yeniliyor sanki slider'lar değişiyor gibi. Adamlar takır takır üçlük sokuyor. Takım arkadaşlarımızın yapay zekası 0'a düşüyor. Ben Lakers'ta oynarken Kobe'nin bir maçta 20 sayıyı geçtiğini görmüyordum mesela. Basın konferansı olayı güzel düşünülmüş ama sıkıcı. Takas olayı çok saçma...

Genel olarak bakarsak Menü tasarımı çok kötü ve karışık. Ayarların kaydedilmeme sorunu var. Gamepad'le oynarken ayakkabıların açılmama durumu var (en azından bende öyle)

Sonuç olarak, oynanabilirlik ve grafik dışında bakarsak NBA 2K11 berbat bi oyun, ama başka seçenek olmadığı için güzel görünüyor. Pes ve Fifa gibi bi durum olsa arada, eminim bu söylediklerim herkesin dilinde olurdu. Nba Live'da bunlar yok şunlar yok derdi herkes. Umarım 2K12'de düzelir, artık sıkıcı bi hal aldı çünkü.

Arkadaşlar siz daha alışamadınız galiba çünkü ben hile yapmadan My Player'i Half of Fame modunda oynuyorum evet şutları daha iyi sokuyorlar fakat o kadar da değil abartı yok yani pek fazla.

nah abartı yok cpu şut kaçırmıyor nerdeyse

Nba 2K1'den beri 2K serisini oynadığımdan bana da öyle geliyor olabilir ama Sim'de Half Of Fame ile hiç sıkıntı yaşamıyorum.

• quote:

quote:

Bence olayın Hall Of Fame ile alakası yok. Her şey slider'da bitiyor. Sim slider'ı seçince şutlar girmiyor, default slider'da ise her şut giriyor. Ortası yok.

Sadece 5 puan eksik oluyor. Yani Default 50 Sim 45 pek bi fark yok, kaldı ki Default'ta oynuyorum ben.

Görünürde öyle ama Sim slider'da şut sokmak çok zor.
  • quote:

quote:

quote:

Alakası yok bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Alakası yok bence.

Bu benim görüşüm, defaultta Shot Stick Timing ile giren şutlar, simde girmiyor. Güncelleme kurulu değil bende, bunu da belirteyim.

• guncellemeyi kurunca shot stick timing ile sokmak buyuk dert mp de
  • bu oyun tiplerinin acıklması var mı?sadece adları var ama ne neye yarıyor anlamadım anlatacak birisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

bu oyun tiplerinin acıklması var mı?sadece adları var ama ne neye yarıyor anlamadım anlatacak birisi var mı?

Çoğunu bende bilmiyorum bilen biri söylerse çok iyi olur. Bazıları belli zaten 12 Alley gibi, ama başındaki 12 ne anlama geliyor anlamadım.
  • 12 aslında 1 2 demek. Yani Point Guard ve Shooting Guard'ı ön plana alan bir oyun çizmiş koçumuz bize Yanındaki kelime de o oyunu kuran insana oyunu çağrıştıran ve oyuncuların arasında kullanmalarını sağlayan herhangi bir kelime

Nba 2k11'in güzel yanı ise takımların sahip olduğu oyunların tamamının gerçek oyunları olması.

Setlerin oyuna aktarılmasına dair videolar Youtube'da mevcut
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

12 aslında 1 2 demek. Yani Point Guard ve Shooting Guard'ı ön plana alan bir oyun çizmiş koçumuz bize Yanındaki kelime de o oyunu kuran insana oyunu çağrıştıran ve oyuncuların arasında kullanmalarını sağlayan herhangi bir kelime

Nba 2k11'in güzel yanı ise takımların sahip olduğu oyunların tamamının gerçek oyunları olması.

Setlerin oyuna aktarılmasına dair videolar Youtube'da mevcut

Örnek bi video verebilir misin aceba?

• Billrussel hocam önceki sayfalarda bu konuda paylaşmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama bulmaya çalışırım
  • ben aslında seyi kastettim.default costum simulation gibi özellikler ne oluyor?
  • @cianni
    Çok iyi olur bulursan kardeş.

@Magical Zero
    Onlar slider ayarları oluyor.
    Default - Oyunun normal slider'ı. Şutların girme olasılığı daha fazla. Tabi bazı özelliklerde düşük.
    Simulaton - Oyunun slider'larını simulasyon şeklinde ayarlıyor. Gerçekte nasılsa ona göre düzenlenmiş yani. Şutların girme olasılığı Default'a göre daha az.
    Custom - Buda kendi ayarladığın slider oluyor. İstersen 3lükleri 99 yapabiliyorsun ve her attığın üçlük giriyor.

Bende MP açtım yeniden Skorer PG. Memphis seçti, periyotlar 12 dakika oynuyorum zaten toplam 6 dakika falan anca sahadayım. Boyu 177 yaptım kendi boyum diye ama içeride uzun varsa yüzde yüz blok yiyorum ama az çok double clutch'larla kurtuluyorum en azından. Neyse bakalım ne olacak.

• @Ghost Knight tam emin değilim ama izlediklerim bunlardı galiba. İdare edersin artık Bu Oklahoma için. Başka takımlar için de mevcut çok rahat bulursun bundan yola çıkarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 21 Temmuz 2011; 13:37:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

@Ghost Knight tam emin değilim ama izlediklerim bunlardı galiba. İdare edersin artık Bu Oklahoma için. Başka takımlar için de mevcut çok rahat bulursun bundan yola çıkarak

Çok teşekkür ederim, temeli öğrendim. Zaten setli oynuyordum, en azından artık hangisi ne işe yarıyor az çok biliyorum.

• Ya ben hala panyadan yapamiyorum. STEAL SUCCESS'i artirdim bu sayede fast break'a rahat cikiyorum. Ama hep adama yolluyor pasi.
    Acaba gamepadde Left stick veya Right Stick'i de oynatmak gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usak_Efesi

Ya ben hala panyadan yapamiyorum. STEAL SUCCESS'i artirdim bu sayede fast break'a rahat cikiyorum. Ama hep adama yolluyor pasi.
    Acaba gamepadde Left stick veya Right Stick'i de oynatmak gerekiyor mu?

Hayır sadece o şekilde oluyor, potanın altında bir yarım daire var o yarım dairenin tam önündeyken basın arkada adam varsa mutlaka panyadan atar.

• Jordan'lı olan hepsinden iyi olmuş yine. Ama kapak genel olarak basit geldi, photoshop'tan anlayan biride yapar aynısını zor değil yani. Ama göze hoş geliyor orası ayrı.
  • Larry Bird ve Magic Johnson rekabetine özel bir mod olabilir
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.