Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu videoyu yeni gördüm ve çıldırdım, sabırsızlanıyorum iyice.

• Of o ne be 2K11
  • kürek çıktı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

kürek çıktı arkadaşlar.

kürek değil o anca kaşık olur ondan( biraz uğraştıran bir yöntem)
  • Hotfile linkleri ve oyunu çalıştırma yöntemi de hizmete girmiştir
  • Bill ne kadar kaldı kardeşim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Bill ne kadar kaldı kardeşim ?

2GB oldu ama hız hiç stabil değil 400'ü gördüğüm zamanlar da oluyor 50'ye 60'a düştüğü zamanlar da. Yarın belli olur herşey
  • Aynen ya 1.5 da bende bi ara stabil 300 ile gidiordu ama yine
  • arkadaslar oyunun pc versıyonuyla konsol arasında fark oldugu, pc nın menulerının bıle gecen yılla aynı oldugu yonunde spekülasyonlar var,,ilk indiren arkadaslardan yorumları beklıyorz bir an önce...
  • 3.70GB bitmiş benim, geceye bitse bari.
  • Hotfile ve FileFactory linkleri için de PM atabilirsiniz. Ama hangisini istediğinizi belirtirseniz kolaylık olur.

quote:

Orijinalden alıntı: theboss78

arkadaslar oyunun pc versıyonuyla konsol arasında fark oldugu, pc nın menulerının bıle gecen yılla aynı oldugu yonunde spekülasyonlar var,,ilk indiren arkadaslardan yorumları beklıyorz bir an önce...

Menüler geçen seneyle aynıymış sanıyorum. Çinden gelen paylaşımlar o yönde. Ancak diğer alanlarda pek farklılık olacağını zannetmiyorum.
  • quote:

arkadaslar oyunun pc versıyonuyla konsol arasında fark oldugu, pc nın menulerının bıle gecen yılla aynı oldugu yonunde spekülasyonlar var,,ilk indiren arkadaslardan yorumları beklıyorz bir an önce...

yüzde % 99 yanlıştır çünkü 2ksport nba 2k11 sayfasında pc ve konsol özellikleri aynıı
  • keşke bu oyunda geçen seneki gibi ayar seçeneği değil de yani ne bileyim easy-medium-hard-expert gibi bir seçenek sistemi olsaydı. öteki türlü "yok şunu biraz daha arttırayım yok rakip güçlü oldu azaltayım " derken optimal bileşkeyi bulamıyordum. hiç değilse kolay olurdu.
  • quote:

O da nerden çıktı yav olur mu öyle şey

quote:

Orijinalden alıntı: güllaççı

keşke bu oyunda geçen seneki gibi ayar seçeneği değil de yani ne bileyim easy-medium-hard-expert gibi bir seçenek sistemi olsaydı. öteki türlü "yok şunu biraz daha arttırayım yok rakip güçlü oldu azaltayım " derken optimal bileşkeyi bulamıyordum. hiç değilse kolay olurdu.

Rookie - Pro - All Star - Superstar - Hall Of Fame gibi zorluklar var zaten

• 2K Sports'un resmi forumlarında açıklandığı üzere sadece menüler geçen sene ile aynı ve konsol sürümlerinde bulunan müzik özelleştirme olayı yok. Geri kalan herşey konsol sürümleriyle aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

2K Sports'un resmi forumlarında açıklandığı üzere sadece menüler geçen sene ile aynı ve konsol sürümlerinde bulunan müzik özelleştirme olayı yok. Geri kalan herşey konsol sürümleriyle aynı.

Menüler geçen sene ile aynı derken ? Bide müzik özelleştirme olayı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

2K Sports'un resmi forumlarında açıklandığı üzere sadece menüler geçen sene ile aynı ve konsol sürümlerinde bulunan müzik özelleştirme olayı yok. Geri kalan herşey konsol sürümleriyle aynı.

Menüler geçen sene ile aynı derken ? Bide müzik özelleştirme olayı nedir ?

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Menüler konsol versiyonlarındaki gibi alttan açılan şekilde değil yukarıdaki şekilde.

Müzik özelleştirme de konsol oyuncularının istediği müzikleri oyuna aktarabilmesi sanıyorum.

• Iı bu menüyüde hiç sevmezdim olsun oynanışı etkilemeyecek nasılsa .

Konsol menüsünün resmi var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowz61 -- 5 Ekim 2010; 21:49:31 >
  • Yinemi aynı menü. Neden hala ısrar ediyorlar bu menüde anlamıyorum. PES 11 bile menüyü harika yaptı 2k11 beceremedi bi türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Iı bu menüyüde hiç sevmezdim olsun oynanışı etkilemeyecek nasılsa .

Konsol menüsünün resmi var mı ?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.