Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ps bölümünde gördüm
    oyunu düşündükçe heyecanlanıyorum oyun gelsin önce bi boston-lalakers maçı(boston benim) ondan sonra mj moduna girerim diye düşünüyorum yemin ediyorum çok heyecanlıyım bide gerçekten 9.5 ne ya
    demolarını çok beğendiğim hatta bayıldığım pes ve fifa internete düşmüş olmasına rağmen hala çekmedim ilk önce 2k11'i çekicem sonra diğerlerini
  • Millet oyunu manyakça ciddiye almaya başlamış Javale Mcgee benim reytingim nasıl 59 olur nba in en kalas oyuncusu yapamazsınız rezil oldum diye 2kye dava açmış
  • PS3'e ne zaman çıkıyor oyun? 2k10 da pc de tek tuşla crossover yaparken ps3 de yapamadım kurcalamama rağmen 2k11 de aynısı olacak mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

PS3'e ne zaman çıkıyor oyun? 2k10 da pc de tek tuşla crossover yaparken ps3 de yapamadım kurcalamama rağmen 2k11 de aynısı olacak mı acaba

artık dribbling ve crossoverlar daha komplike. left stick ve right stick kombinasyonlarını kullanıcaz gayet heyecan verici
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

PS3'e ne zaman çıkıyor oyun? 2k10 da pc de tek tuşla crossover yaparken ps3 de yapamadım kurcalamama rağmen 2k11 de aynısı olacak mı acaba

artık dribbling ve crossoverlar daha komplike. left stick ve right stick kombinasyonlarını kullanıcaz gayet heyecan verici

Klavyeye güle güle yani...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

quote:

quote:

Klavyeye güle güle yani...

aynen. zaten spor oyunları klavye ile oynamak çok zor kısıtlısın çünkü..

• Hadi hayırlısı,tam olarak ne zaman çıkıcak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Hadi hayırlısı,tam olarak ne zaman çıkıcak ?

Avrupa'da 8 Ekim Amerika'da da yarın sanırsam
  • Nba2k oyununda pc ve konsol arasında farklar var mı acaba, mesela bu seneki fifa 11 de olduğu gibi yoksa birebir aynısımı olucak tüm platformlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Nba2k oyununda pc ve konsol arasında farklar var mı acaba, mesela bu seneki fifa 11 de olduğu gibi yoksa birebir aynısımı olucak tüm platformlarda?

Pcde grafik olarak çok daha güzel oyun yalnız konsol versiyonundaki haraketler, enteresan pozisyonlar nedense pc versiyonunda olmuyordu. 2 platformda da suyunu çıkartmıştım oyunun.
  • sabah sabah kaltım ama oyun çıkmamış
  • ben demoyu pek begenmedim yavaş geldi bana 10 da öyleydi, 2k9 daki keyifi alamadım hiç, demo oldugundandır belkide.
  • Malum yerlere düşmemiş gün içinde düşer inşallah
  • quote:

sabah sabah kaltım ama oyun çıkmamış

Yat sen çıkınca kaldırırız
  • ps3 ve xbox versiyonu malum yerlere dusmus.
  • demosu varsa bu oyunun varsa link yollar mısınız..oyun cıkana kadar takılalım biraz yav...
  • bende ilk defa başlıyacağım nba oyununa. serinin en iyi oyunu diyolar başlamak için ideal
  • Oyun bu akşam tam anlamıyla düşmüş olacak. Crack de yakın zamanda yapılır. Şu an bir Çin upload sitesine upload edilmiş hali bulunuyor. Hotfile, FileFactory gibi yerlere de upload edilecekmiş. Tabi torrent de yolda. Bekleyeceklere konu linki gönderebilirim.

Oyunun sistem gereksinimleri:
    İşletim Sistemi: Windows XP / Windows 7
    İşlemci: Pentium IV 2,4 GHz or AMD 2,4Ghz (Single Core)
    Ram: 1GB
    Ekran Kartı: nVidia GF FX6800 or ATI Radeon X800 with 128MB VideoRAM
    Ses Kartı: Sound card compatible with DirectX 9.0
    CD ROM: PC DVD-ROM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Oyun bu akşam tam anlamıyla düşmüş olacak. Crack de yakın zamanda yapılır. Şu an bir Çin upload sitesine upload edilmiş hali bulunuyor. Hotfile, FileFactory gibi yerlere de upload edilecekmiş. Tabi torrent de yolda. Bekleyeceklere konu linki gönderebilirim.

Oyunun sistem gereksinimleri:
    İşletim Sistemi: Windows XP / Windows 7
    İşlemci: Pentium IV 2,4 GHz or AMD 2,4Ghz (Single Core)
    Ram: 1GB
    Ekran Kartı: nVidia GF FX6800 or ATI Radeon X800 with 128MB VideoRAM
    Ses Kartı: Sound card compatible with DirectX 9.0
    CD ROM: PC DVD-ROM

geçen oyunun patchini crackleyen çinliler mi acep yine adamlar nba delisi

• arkadaşlar kopyadan illegal paylaşımlardan uzak duralım. kimsenin tatile gitmesini istemeyiz değil mi ? hep beraber oyunu tartışırız burada. lütfen mesajlarınıza dikkat edin.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.