Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2k11 forumlarında millet almışta online takılıyo değer mi acaba online için ?
  •  NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K11 (ÇIKTI)

• Böyle bir oyun yok daha my player moduna geçemedim oynanış çok değişmiş arkadaşlar butun basketbol oyunlarını oynadım street hoop'da dahil bana göre muthiş bir oyun
  • mükemmele benziyo
  • 1 saat sonra oyundayım
  • online'a girebiliyor mu yine orjinal olmayanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Bunun kafası kıyak
  • millet miami'yi seçmeye başlamış bile.
  • işte şimdi bütün şartlar bir adet xbox 360 controller almaya yöneltiyor
  • Korsan muhabbeti başlatmayın da FIFA ve PES konularındaki gibi banlar gelmesin...
  • indirme kelimeside yasak galiba benim mesajımıda silmişler
  • Oyun elime geçti, şimdi yüklüyorum
  • Beyler crosover yapmayı beceren varmı ? Soylerlerse sevinirm
  • Sayı atmakta çok zorlanıyorum. Bütün oyun sistemi değişmiş online maç yapalım dedik normal oyunu 60 fps sabit oynatan PC online maçta 15 fpsde takılıp kalıyor. Ayrıca normal single maç yaparkende 60 fps olmasına rağmen sanki kasıyor ilginç bir durum
  • Çok değişmiş abi oyun adam geçemiyorum ya delircem bi cozumu yokmu
  • quote:

Mesajım silinmiş. Install bekleyişi diyorum ve mesajım siliniyor. Kim bu terbiyesiz? Alenen korsandan bahsetmedikçe kimse benim o mesajımı silemez!

Oyunumu orijinal aldım ve INSTALL ediyorum. Var mı herhangi bir yöneticinin çıkıp diyeceği bir şey? Bekliyorum.

Saçmaladınız iyice artık. Korsan oyunla ilgili en ufak bir şey yok. Evet sabah gözlerimi NBA 2K11 ile açtım ve kargomun geldiğini, içinde de orijinal NBA 2k11 DVD'min olduğunu gördüm ve paşalar gibi install ettim.

Şu yöneticileri birisi bilgilendirmeli artık yeter bu kadar!

Sakin ol şampiyon

• xbox360 gamepadi otomatik tanıyormu oyun ?
  • quote:

Ben en ufak şekilde indirmekten bahsetmiyorum. Artık hangi yöneticiyse kaptırmış elini sil tuşuna önüne geleni silmiş sanırım. Böyle saçmalık olmaz. Terbiyesizlik yaptıklarından haberleri yok! Biz o mesajı yazarak zamanımızı veriyoruz, mesajı silen yönetici daha mesajın içeriğini, kopyayla ilgili bir şey olup olmadığını anlamayacak derecede bilgisiz şekilde bir anda mesajı silebiliyor. Yazık yahu!

İnsan bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunca böyle oluyor işte.

Hele bi otur soluklan yeğen :P

Ben şahidim orjinal alıyor oyunları dante ,orjinal muhabbetidemi yasak sitede

Ama korsan oyun satan yerlerin reklamlarını alıyorlar foruma..Sende parasını verirsen haklı olursun bu sitede,yoksa haksızsın boşuna yorma kendini

• ee oyunu anlatın güzelmi ve optimize edilmiş iyice
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.