Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yıl hem fifa hem de pes gayet iyi oyun çıkardı ama anlaşılan yine en çok zamanımı yiyen bu oyun olacak mesela nba 2k serisi 2 yıldır bizim arkadaş ortamlarının vazgeçilmezi oldu:) önceden pes oynanırdı şimdi nba oynanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 6 Ekim 2010; 14:43:11 >
  • Msj silme olayı neye göre yapılıyor hala anlamış değilim ? Neyse oyun elimde.Birazdan bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Beyler crosover yapmayı beceren varmı ? Soylerlerse sevinirm

Crossover için özel tuş var. O tuşa basıp sol analoğu kullanarak yapılıyor dribbling hareketleri. Practice modundan öğrenebilirsin yapılışlarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Mesajım silinmiş. Install bekleyişi diyorum ve mesajım siliniyor. Kim bu terbiyesiz? Alenen korsandan bahsetmedikçe kimse benim o mesajımı silemez!

Oyunumu orijinal aldım ve INSTALL ediyorum. Var mı herhangi bir yöneticinin çıkıp diyeceği bir şey? Bekliyorum.

Saçmaladınız iyice artık. Korsan oyunla ilgili en ufak bir şey yok. Evet sabah gözlerimi NBA 2K11 ile açtım ve kargomun geldiğini, içinde de orijinal NBA 2k11 DVD'min olduğunu gördüm ve paşalar gibi install ettim.

Şu yöneticileri birisi bilgilendirmeli artık yeter bu kadar!

oyunun kapagının ve dvdsinin fotosu koyda gorelim bro zahmet olmazssa

• quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

• quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

quote:

Orijinalden alıntı: xsea

Beyler crosover yapmayı beceren varmı ? Soylerlerse sevinirm

Crossover için özel tuş var. O tuşa basıp sol analoğu kullanarak yapılıyor dribbling hareketleri. Practice modundan öğrenebilirsin yapılışlarını.

Klavye için kullanıcağımız tuşu biliyor musunuz?
  • quote:

quote:

Mesajım silinmiş. Install bekleyişi diyorum ve mesajım siliniyor. Kim bu terbiyesiz? Alenen korsandan bahsetmedikçe kimse benim o mesajımı silemez!

Oyunumu orijinal aldım ve INSTALL ediyorum. Var mı herhangi bir yöneticinin çıkıp diyeceği bir şey? Bekliyorum.

Saçmaladınız iyice artık. Korsan oyunla ilgili en ufak bir şey yok. Evet sabah gözlerimi NBA 2K11 ile açtım ve kargomun geldiğini, içinde de orijinal NBA 2k11 DVD'min olduğunu gördüm ve paşalar gibi install ettim.

Oldu canım istersen dvd 'yi kargolayayım sana. Her oyun topicinde foto çekecektik forumda mesaj yazabilmek için. Forumun girişnde bar mı var nedir millet içip içip geliyor.

• quote:

quote:

quote:

Oldu canım istersen dvd 'yi kargolayayım sana. Her oyun topicinde foto çekecektik forumda mesaj yazabilmek için. Forumun girişnde bar mı var nedir millet içip içip geliyor.

kargo istemez sağol izmirdeyim elden alabilirim dvdyi senden milletin içindeki kuşku kalksın diye yazdım kanıtlamak senini elinde 5 dakikanı almaz fotograf cekip koymak

• quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

xbox360 gamepadi otomatik tanıyormu oyun ?

evet tanıyo

yalnız grafikleri pc de pek hoşuma gitmedi.. xbox demoda daha iyidi
  • Oyunda 1 maç yapdım ancak grafikler resmen gerilemiş,ps3 demosunu oynamıştım cok daha keyif vermişti bana..Bu oyunda bir eksiklik var ama çözemedim
  • torrentten 12kb ile cekiyor 1mb ile.bunu hızlandırmanın yolu yok mu?dün saat 8 de basladım daha %28 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: {PeGaSuS}

Oyunda 1 maç yapdım ancak grafikler resmen gerilemiş,ps3 demosunu oynamıştım cok daha keyif vermişti bana..Bu oyunda bir eksiklik var ama çözemedim

2k9 u indirmiş olma
  • Grafiklermi gerilemiş??? bende optimize olayını merak ediyordum kötü oldu bu haber şimdi. Oyunda takılmalar falan varmı peki geçen seneki gibi.
  • çıkmış oyun yahu yeni görüyorum akşama oyundayım bakalım nasılmış
  • acil oynamam lazım
  • Beyler skill pointleri verirken yukarıdan offense nasıl değistiricem mouse islemiyor oraya ?
  • Oyun geçen senekinden kat kat daha iyi.
  • bu oyunda daha önce kullandığınız online hesabıyla NBA today geliyor online maçlar oynanıyor. yeni hesap açmak için oyunu satın almanız gerekiyor. sanırım bu ayrıntı gözlerinden kaçırmışlar
  • MP modu için zorluk derecesini ayarlayabiliyor muyuz?Yada slider falan, sadece mp modu için soruyorum?
  • 2k10' a göre daha zor olmuş oyun beğendim. öyle bir crossover yapıp hemen smacı vuramıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.