Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konsoldakiyle pcdeki arasında ne gibi farklılar var acaba?
  • Oyun hoş güzelde bir gariplik var çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: toguz_81

konsoldakiyle pcdeki arasında ne gibi farklılar var acaba?

Menü
    Bide müziklerle ilgili bişey
  • Oyun bana çok zor geldi .Slider lazım acilen
  • Eve geldim yüklüyorum bakalım nasıl
  • Aynen çok zor crosover nasıl yapılıo ogrenmem gerek.
  • mükemmel olmuş oyun

xBox 360 Controller almak lazım bir tane , en uygun fiyata nereden bulunur acaba ?
  • Draft edildim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Draft edildim

hayırlı olsun hocam

2k10 da MyPlayer modunda süre ayarı yoktu , sezon içindeki maçlarda 5 dk oluyordu ( gerçi düzeltmek için program falan vardı)

bunda nasıl acaba, süre ayarını kendimiz yapabiliyor muyuz?
  • Oyunu zorlaştırmışlar,basit bir revers hareketi için dahi konfigirasyon gerekli.Animasyonlar ve oyun sonu görüntüler harika,TNT yapamıyo bunları

Oyunun girişi de süper,Wallpaper tadında Ssler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KorsaN01

Arkadaşım dönem shaq'ın dönemiydi ne kobe'si.

Yahu Kobe Bryant, Michael Jordan'dan sonra NBA'e gelmiş en iyi oyuncu değil mi? Öyle. Ki ben bunu sıkı bir Celtics'li olarak söylüyorum. Hala bunun tartışmasını özellikle de NBA 2K11 konusunda yapmanın mantığını çözebilmiş değilim.

NBA de gelmiş geçmiş en iyi oyuncu Kareem Abduljabbardır.Kobe olsa olsa onun köpeği olur.NBA de 19 kez allstar a seçilme başarısı göstermiştir.Ha ilerde kobe onu geçebilir orası ayrı konu.
  • ben birşey sormak istiyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=Zi0nuyQa3LU bu video sizce gerçek mi gerçekse gerçekten söylemeliyim ki nba live serilerine benziyor yada bana öyle geldi biri bana bu konuda yorum yapsın bu oyun için pc almayı düşünüyordummm

• quote:

Orijinalden alıntı: erdenar

NBA de gelmiş geçmiş en iyi oyuncu Kareem Abduljabbardır.Kobe olsa olsa onun köpeği olur.NBA de 19 kez allstar a seçilme başarısı göstermiştir.Ha ilerde kobe onu geçebilir orası ayrı konu.

Kareem Abdul-Jabbar bol bol sayı atmıştır. All-Star'a seçilmek de bir başarı kıstası değildir. Kötü oyuncu demiyorum tabi ki bir efsaneydi ama Michael Jordan'ın üzerinde bir yetenek NBA'e gelmemiştir. Ona bakılırsa Bill Russell'ın 13 senede kazandığı 11 şampiyonluk da onu en iyi yapmalı ama öyle değil işte.

quote:

Orijinalden alıntı: umtyilmz

hayırlı olsun hocam

2k10 da MyPlayer modunda süre ayarı yoktu , sezon içindeki maçlarda 5 dk oluyordu ( gerçi düzeltmek için program falan vardı)

bunda nasıl acaba, süre ayarını kendimiz yapabiliyor muyuz?

Kendi süremizi, CPU simulasyon süresini, zorluk ayarını falan ayarlamak için yer yapılmış bu sene. Kolayca düzenleyebiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: death_

ben birşey sormak istiyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=Zi0nuyQa3LU bu video sizce gerçek mi gerçekse gerçekten söylemeliyim ki nba live serilerine benziyor yada bana öyle geldi biri bana bu konuda yorum yapsın bu oyun için pc almayı düşünüyordummm

Evet o video gerçekn oynanış bu şekilde. 2K10'a göre çok değişmiş. Yalnız bu videoyu çekenin bilgisayarı kasıyor normalde bundan daha hızlı oynanış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kobaruon -- 6 Ekim 2010; 18:30:27 >

• Ya önceki mesajlarda sağ sol analog kombinasyonu olacak hareket yapacağız deniyordu benim sağ analog şut falan atıyor. Nasıl hareket falan yapcaz. Oyun kolu direk tanıdı xbox 360 controller diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper1907

quote:

ben birşey sormak istiyorumhttp://www.youtube.com/watch?v=Zi0nuyQa3LU bu video sizce gerçek mi gerçekse gerçekten söylemeliyim ki nba live serilerine benziyor yada bana öyle geldi biri bana bu konuda yorum yapsın bu oyun için pc almayı düşünüyordummm

Evet o video gerçekn oynanış bu şekilde. 2K10'a göre çok değişmiş. Yalnız bu videoyu çekenin bilgisayarı kasıyor normalde bundan daha hızlı oynanış.

hocam daha önce konsol videolarını izlemiştim şimdi pcyi izledim bana valla epey fark var gibi geldi görüntü olarak ayrıca bana göre görüntü olarak ciddi bir şekilde nba live serisine benzettim ama şunu eklemek istiyorum ben oyunu oynayamadığım için gerçek bir yorum yapamıyorummm

• quote:

Orijinalden alıntı: Winters

Oyun kolu direk tanıdı xbox 360 controller diye.

Oh! Bu beni acayip rahatlattı. 2k10'da delirmiştim kontrolleri ayarlayacağım diye. Güzell.
  • Gerçekten mükemmel bir oyuna benziyo. Oyun içi resimlere baktımda grafikler gerçekten müthiş.
  • quote:

quote:

quote:

hocam daha önce konsol videolarını izlemiştim şimdi pcyi izledim bana valla epey fark var gibi geldi görüntü olarak ayrıca bana göre görüntü olarak ciddi bir şekilde nba live serisine benzettim ama şunu eklemek istiyorum ben oyunu oynayamadığım için gerçek bir yorum yapamıyorummm

Grafiksel olarak konsol sürümleri ile arasında bir fark yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Grafiksel olarak konsol sürümleri ile arasında bir fark yok.

anlaşıldı,o zaman en yakın zamanda pc yenilemem gerek...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.