Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok değişmiş ya birileri anlatsın bişeyler saf saf dolaşıyorum sahada pas şut pas şut nereye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magical Zero

torrentten 12kb ile cekiyor 1mb ile.bunu hızlandırmanın yolu yok mu?dün saat 8 de basladım daha %28 de

up
  • Süper olmuş oyun
  • Arkadaşlar "şey" için pm bekliyorum (anladınız siz)
  • Grafikler gerilemiş be arkadaşlar. Hayal kırıklığı oldu grafik konusunda. Ama olsun sorun yok.

Oynanış da ne bileyim 2K10'dan sonra öyle deli farklı gelmedi. Animasyonlar daha akıcı olmuş ona dikkat ettim. Tabii henüz 1-2 maç yaptım. Böyle bir simulasyon için hiç yeterli değil birkaç maç. Belki oynadıkça çok fazla yeniliklere denk geleceğiz.
  • Şuanki masaüstü resmim

NBA 2K11 (ÇIKTI)
  • bu oyunu konsoldada oynamış olanlardan biraz karşılaştırma bekliyorum... bana pek konsol versiyonuyla aynı gibi gelmediii...
  • kasma olayı varmı peki oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Oyun çalışıyor demek. Yarın sabah şenlik var bizde o zaman. PES 2011 gibi futbol devinden sonra sonunda basketbolun devi de çıktı bu sene. F1 2010 da ekstradan geldi. Bir spor sever başka ne isteyebilir ki cennete düştük

WRC 2010 unutmanı esefle kınıyorum..
  • my plyaer zorluk derecesi ayarlanabiliyormu.yüzde 87 1-2 saate bitecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayRay Allen

kasma olayı varmı peki oyunda

Bende merak ediyorum ama oynayan arkadaşlar bahsetmemiş hiç.
  • Kimse reverse ve crossover hareketlerinin PC'de nasıl yapılacağını söylememiş lütfen bir arkadaşımız ssler koyup yada en azından hangi tuşları nasıl atamamız gerektiğini yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByJenova -- 6 Mart 2015; 14:00:50 >
  • Oyun bana göre geçen seneden daha stabil, kasma yapmıyor hiç. Ayrıca grafik olarak geriye gittiği falan yok bence daha kaliteli grafiklere sahip bu oyun.
  • Online oynayan var mı hiç. oyunu cafe içinde 2 arkadaş oynamak istedik aynı ip üzerinde olduğumuz halde deli gibi kasıyor oyun tek kişi oynarken full detayda en ufak bir sorun yok. sorun sadece bende mi bilmiyorum ama oyuna yama gelmezse bu sene online keyfinden mahrum kalacaz gibi
  • Oyun şuan olabilecek en iyi grafiklere sahip. Pes, fifa ile kıyaslanamaz yani. Oynanış olarakta nba live dan daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winters

Oyun çok değişmiş ya birileri anlatsın bişeyler saf saf dolaşıyorum sahada pas şut pas şut nereye kadar

options / my controller / advanced setup bölümünden bakabilirsin ,tüm hareketleri detaylı bi şekilde yazmışlar..
  • Arkadaşlar şu crosoverları bi açıklasanız bana güzelce ekstra tusları ayarlıorum fakat kullanamıyorum yardımlarınızı bekliyorum :
  • Adam geçmek için yapılacak hareketler genelde Clutch + Sol Analog'la yapılıyor kurcalayın derim
  • beyler ilk açılışta çıkan jordan maçını bitirdim bitirdikten sonra siyah ekran çıktı hiçbirşey gelmedi sonra normal maç moduna girdim miami boston maçını açarken yine siyah ekran geldi.benden başka birinde sorun çıkan oldu mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Grafikler gerilemiş be arkadaşlar. Hayal kırıklığı oldu grafik konusunda. Ama olsun sorun yok.

Oynanış da ne bileyim 2K10'dan sonra öyle deli farklı gelmedi. Animasyonlar daha akıcı olmuş ona dikkat ettim. Tabii henüz 1-2 maç yaptım. Böyle bir simulasyon için hiç yeterli değil birkaç maç. Belki oynadıkça çok fazla yeniliklere denk geleceğiz.

Açıkcası en çok beklediğim oyundu bu sene ama tatmin etmedi özellikle grafik , ne yazsam diye düşünüyordum size katılmaktayım grafikler konusunda aynı şekilde 2-3 maç yaptım fakat tatmin etmedi
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.