Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben böyle bi şey görmedim yaa tam istediğim tarzda bi oyun olmuş hele mj ile oynamak paha biçilemez .
  • Sabahtan beri oynuyorum,grafikler daha dolgun ve keskin ,içinden geçme falan olmadı bende ,ayrıca bench daha canlı , bloklar tam istediğim gibi blok yaptığınızı hissediyorsunuz.Savunmalar müthiş, artık öyle 3 kişi üstünden smaç çok zor,hele uzun adamın elinde topu çok tutarsanız ,dönüşlerde top kaybediyor.Ama tabi alışma devresi gerekiyor çünkü elim eski düzene gidiyor habire top kaybı Güzel ama , oynadıkça daha keyiflenir.
  • JR Smith'i potaya sokabilitem var

NBA 2K11 (ÇIKTI)
  • @Bill Russell resimleri .jpg formatında yüklersen iyi olur. Yüklediğin .png nin boyutu 1.55 MB :S .jpg yaparsan 250 kb gibi kücük değerlere düşecek.
  • ya şu yüklenme olayını çözebilen var mı ? bildiğimiz basit yüklenme ile post up yapamadım daha adamın kendiliğinden pozisyon olması lazım sonra da yon tusuyla sadece yapabiliyorsun.. advanced options daki bilgiler gerçekten saçma bunla ilgili yetersiz yani.. atıyorum jordanla kobe dribbling ile içeri girip post up yapıp donerek sut atıcam, yok o pozisyona giremiyorum bir türlü.. bunu çözen var mı ?
  • how to post up in nba 2k11 yaz google'a bende araştırmıştım

lt+rt yapıyor.
  • SS'ler süper. Ben de geliyorum
  • 2010 dan beri oynuyorum hala smaç vuramıyorum istedigim gibi bomboş kalıyorum sag analogu 360derece ceviriorum gene yok arada bir vuruyorum toplasan 10 macta 3-4 kere nasıl alışacam bu smaç olayına yokmu bi tarifi
  • Grafikler geçen yıl daha güzeldi sanki garip geldi bana oyun alışmak gerekcek
  • Grafikler gerçekten kaliteli görünüyor birazdan deneyeceğim.
  • şaka gibi takım overalları
    okc 5
    bulls 4
    bucks 11
  • oyunu kurdum. calistirdim hersey iyi guzel ama ses alamiyorum. ses kartim realtek, driver guncellemesi yaptim yine de care olmadi. ne yapilabilir?
  • Grafiklerde geçen senelere göre bi gerileme demeyelimde bi gariplik, basitlik var gibi geldi bana da.
  • millet çıkan kürekte sorun varmış ayarları high yapsanızda oyunda med-low oluyormuş bende şimdi kuruyorum oyunu bakalım bende de olucakmı
  • Oyun high olmuyoki gariplik ondan
  • ara sahnelerde (mola görüntülerinde yani) grafikler olması gerekirken maçı oynarken eski 2klarda olan benchteki oyuncuların kaliteleri sahadakilerden hep daha düşük olurdu bu sefer sahadakilerde aynen düşük ama maç esnasında sadece. birde seste bir sorun var çok kalitesiz yaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

ara sahnelerde (mola görüntülerinde yani) grafikler olması gerekirken maçı oynarken eski 2klarda olan benchteki oyuncuların kaliteleri sahadakilerden hep daha düşük olurdu bu sefer sahadakilerde aynen düşük ama maç esnasında sadece. birde seste bir sorun var çok kalitesiz yaf

Çin çakması bu kadar olur işte
  • oyunda cannot save hatası alıyorum save failed diyor.. sanki 2k10 da cache dosyalarını silince geçiyordu ama aynısını yaptım olmadı.. Bu sorunu yaşayan var mı ?

ayrıca grafiklerde kesinlikle bir sorun var yani herşey high olmasına rağmen görüntü gerçekten başarısız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echtlion -- 7 Ekim 2010; 19:15:06 >
  • Sürümden mi kaynaklanıyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

Orijinalden alıntı: designr

ara sahnelerde (mola görüntülerinde yani) grafikler olması gerekirken maçı oynarken eski 2klarda olan benchteki oyuncuların kaliteleri sahadakilerden hep daha düşük olurdu bu sefer sahadakilerde aynen düşük ama maç esnasında sadece. birde seste bir sorun var çok kalitesiz yaf

Çin çakması bu kadar olur işte

birkaç bişi söyleyecektim ama 4gün tatile çıkmak istemiyorum. en ufak bi imada bile bulunsam 4günü çakıyorlar biraz bekleyelim fix çıkacaktır büyük ihtimal

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.