Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: POLATAGA

quote:

ara sahnelerde (mola görüntülerinde yani) grafikler olması gerekirken maçı oynarken eski 2klarda olan benchteki oyuncuların kaliteleri sahadakilerden hep daha düşük olurdu bu sefer sahadakilerde aynen düşük ama maç esnasında sadece. birde seste bir sorun var çok kalitesiz yaf

Çin çakması bu kadar olur işte

birkaç bişi söyleyecektim ama 4gün tatile çıkmak istemiyorum. en ufak bi imada bile bulunsam 4günü çakıyorlar biraz bekleyelim fix çıkacaktır büyük ihtimal

siz gene oyuna girebilmişsiniz.ben onu da yapamamıştım.sebep araya araya bi hal oldum.malum dosyayı kaspersky 2011 taraya taraya bitiremiyor.oyuna girmeye çalıştığımda exe yi bi taramaya başladı en son 1 saat sonra reset attım makinaya da kurtuldum.belli o exe normal bi dosya değilmiş zaten.beklemek lazım dediğin gibi

• Bir şey sorucam slider ayarlarında simulasyon arcade vs seçenekler var siz hangisinde oynuyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz gerçekçilik açısından ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DMUKKS -- 7 Ekim 2010; 19:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DMUKKS

Bir şey sorucam slider ayarlarında simulasyon arcade vs seçenekler var siz hangisinde oynuyorsunuz hangisini tavsiye edersiniz gerçekçilik açısından ?

Tabii ki simulation
  • benim işlemcim 3.0 daydı yetmiyordu 3.1 e çektim artık yetiyor takılma lar gitti. Hayatımda işlemciye bukadar abanan bir oyun görmedim
  • quote:

millet çıkan kürekte sorun varmış ayarları high yapsanızda oyunda med-low oluyormuş bende şimdi kuruyorum oyunu bakalım bende de olucakmı

dün oyun çıkınca bari sistem yetmediği için oynayamadığımdan youtubedan videolarını izleyeyim dedim ve izleyince grafikleri nba live serisine benzettim bu açıklama gariba en mantıklı açıklama olmalı çünkü ps3 videolarıyla arasında çok fark var bu oyun için sistem almayı düşünüyordum......

• arkadaşlar bu smaç yarışması çok kötü olmuş...
    bu free takıldığımız mod yokmu bulamadım kaldırmışlarsa çok kötü...eğer ben göremediysem bana bi yardımcı olurmusunuz nerde bu free mod...istedğimiz smaç şeklini denedimiğimiz dilediğimiz kadar takıldığmız mod anlamışsınızdır inş. beni....
  • arkadaslar hani cokda anlamam basketten o yuzden sormaktayım (bı manası vardır dıyerek).. oyun ıcın controllerı gamepad ıcın ayarlamak ıcın gırdıgımde bılmedıgım terımlerle karsılasmakta olup sızden yardım talep etmekteyım:) ornek mısal clutch nedır bılmıyorum ve dıger bı kac terımın ne manaya geldıgını googledan aradıgım kadar bulamadım..

gamepad kullananlar ıcın sole ornek mısal clutch su demek su tus"a atayın tarzı bır tavsıye versenızde herkez faydalansa bızde dırekt o controller setup"a alısıp sole tadını ala ala oynasak 2 saatır oynuyorum 1 bucuk saati controller"e gitti diyebilirim:)

herkeze zevkli keyifli oyunlar umarım cevap alabılirim :)
  • oyunun grafiklerini kötü diyenlerde bir sorun var bence. Herşey full msaa 8x de oynuyorum. Geçen 2k serilerinden bir farkı yok. Hatta oyuncu yüzleri düzeltilmiş daha güzel olmuş.

Bu arada jordan bir oyuna ancak bu kadar güzel yansıtılırdı.Her hareketi kendisi gibi. Tek eliyle fake i o muhteşem turnikeleri. Gerçekten hissediyorsunuz majestelerini.
    Ayrıca 1986 yılına genç Jordan şeklinde yapmalarıda çok güzel bir ayrıntı.

Oyun içi animasyonlarda geçen yıla göre çok gelişmiş . Her maça aynı şekilde girmiyorsunuz degişik girişler var. Turnike-blok-smaç şekilleri artırılmış.Sadece kontrollere alışmak gerekecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

JR Smith'i potaya sokabilitem var

Oden mı o ya?Eğer oysa headband'i sen mi taktın?
  • DVD Rip çıktı.
    3,60GB.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anzorat

arkadaslar hani cokda anlamam basketten o yuzden sormaktayım (bı manası vardır dıyerek).. oyun ıcın controllerı gamepad ıcın ayarlamak ıcın gırdıgımde bılmedıgım terımlerle karsılasmakta olup sızden yardım talep etmekteyım:) ornek mısal clutch nedır bılmıyorum ve dıger bı kac terımın ne manaya geldıgını googledan aradıgım kadar bulamadım..

gamepad kullananlar ıcın sole ornek mısal clutch su demek su tus"a atayın tarzı bır tavsıye versenızde herkez faydalansa bızde dırekt o controller setup"a alısıp sole tadını ala ala oynasak 2 saatır oynuyorum 1 bucuk saati controller"e gitti diyebilirim:)

birkaçını yazıyım ;)

Hopstep: top sürerken, duruma göre ileri/yana/geriye doğru hamle yapıp, topu iki elinle tutarak durma. Bu sayede savunmacından kurtulup şut veya turnike imkânı bulabilirsin.

Fake Pass: Pas feyki. Bu yıl eklenen bir tuş, bana lüzumsuz geldi.

Icon Pas: Topu belirlediğin takım arkadaşına atmanı sağlayan tuş. Bastıktan sonra diğer 4 adamın üstünde ikonlar çıkar ve pası istediğin adama atabilirsin.

Clutch: Top sürme hareketleri için yardımcı tuş. Bu tuşa basılı tutup sol analog yardımıyla top sürme kombinasyonları yapılıyor.

On-THE-FLY coaching: Maç oynanırken adam değiştirme, taktik, eşleşmeler vs. koçluk seçimleri için kullanılıyor.

Take Charge: Perdeleme için kullanılıyor, ayakları ve vücudu sabitliyor.

Double Team: Savunmada ikili sıkıştırmalar için kullanılıyor.

Icon Swap: Icon Pass benzeri.

Intentional Foul: İsteyerek taktik gereği faul yapma. ...

• quote:

Orijinalden alıntı: dunky15

oyunun grafiklerini kötü diyenlerde bir sorun var bence. Herşey full msaa 8x de oynuyorum. Geçen 2k serilerinden bir farkı yok. Hatta oyuncu yüzleri düzeltilmiş daha güzel olmuş.

Bu arada jordan bir oyuna ancak bu kadar güzel yansıtılırdı.Her hareketi kendisi gibi. Tek eliyle fake i o muhteşem turnikeleri. Gerçekten hissediyorsunuz majestelerini.
    Ayrıca 1986 yılına genç Jordan şeklinde yapmalarıda çok güzel bir ayrıntı.

Oyun içi animasyonlarda geçen yıla göre çok gelişmiş . Her maça aynı şekilde girmiyorsunuz degişik girişler var. Turnike-blok-smaç şekilleri artırılmış.Sadece kontrollere alışmak gerekecek..

bir sorun var ama bizden kaynaklı değil kürekten yada hakkaten grafiklerde sorun var. oyun içi grafikleri basbaya olması gerekenin altında cutscenelere bişey demiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowz61

Şuanki masaüstü resmim

Guzelmiş.

Ve kesinlikle grafiklerde bir gerileme var yani floor reflection'ı acıyorum ama yerde yanısma felan yok. Tabi nedeni soyledigniz kürekte olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: regist

quote:

Orijinalden alıntı: anzorat

arkadaslar hani cokda anlamam basketten o yuzden sormaktayım (bı manası vardır dıyerek).. oyun ıcın controllerı gamepad ıcın ayarlamak ıcın gırdıgımde bılmedıgım terımlerle karsılasmakta olup sızden yardım talep etmekteyım:) ornek mısal clutch nedır bılmıyorum ve dıger bı kac terımın ne manaya geldıgını googledan aradıgım kadar bulamadım..

birkaçını yazıyım ;)

Hopstep: top sürerken, duruma göre ileri/yana/geriye doğru hamle yapıp, topu iki elinle tutarak durma. Bu sayede savunmacından kurtulup şut veya turnike imkânı bulabilirsin.

Fake Pass: Pas feyki. Bu yıl eklenen bir tuş, bana lüzumsuz geldi.

Icon Pas: Topu belirlediğin takım arkadaşına atmanı sağlayan tuş. Bastıktan sonra diğer 4 adamın üstünde ikonlar çıkar ve pası istediğin adama atabilirsin.

Clutch: Top sürme hareketleri için yardımcı tuş. Bu tuşa basılı tutup sol analog yardımıyla top sürme kombinasyonları yapılıyor.

On-THE-FLY coaching: Maç oynanırken adam değiştirme, taktik, eşleşmeler vs. koçluk seçimleri için kullanılıyor.

Take Charge: Perdeleme için kullanılıyor, ayakları ve vücudu sabitliyor.

Double Team: Savunmada ikili sıkıştırmalar için kullanılıyor.

Icon Swap: Icon Pass benzeri.

Intentional Foul: İsteyerek taktik gereği faul yapma. ...

allah razı olsun ellerine kollarına sağlık cok faydası oldu sımdı oldu ıste:)

cok tessekur ederım..

• Konsol versiyonlarındaki grafiklerle arasında hiç fark yok. Smaç antrenmanı yapılan mod ise malesef kaldırılmış.

quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Yok, My Player
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bill Russell

Konsol versiyonlarındaki grafiklerle arasında hiç fark yok. Smaç antrenmanı yapılan mod ise malesef kaldırılmış.

quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

Yok, My Player

Çabuk uçup kaçmaya başlamıssın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flying Dutchman

Çabuk uçup kaçmaya başlamıssın.

Ayıpsın

• oyun baya zorluyor yanlız, yeni dribbling sistemine alışmak bi yana oyunda saçma bir zorluk oluşmuş gibi. bi de çoooooooookk fazla arapas yapılıyor o da abartı olmuş
  • quote:

oyun baya zorluyor yanlız, yeni dribbling sistemine alışmak bi yana oyunda saçma bir zorluk oluşmuş gibi. bi de çoooooooookk fazla arapas yapılıyor o da abartı olmuş

Bu yeni dripling sistemi tam olarak ne oluyor cok duyuyorum da bunu. Mesela top surerken aniden yön degistirmek icin analogu farklı bir yone cekmekle beraber herhangi bir tusa felan mı basmalıyız bu tip seyler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 7 Ekim 2010; 23:41:41 >
  • Oyun çiçek gibi olmuş simulasyona aldım,10 numara oldu , başka slider ayarına gerek yok bence.Ayrıca oyun tam çıkmış bu sefer ne bug var ,mola ve koç ayarlarında ne de grafiklerde .Yalnız jordan modunda dikkatinizi çekti mi bilmiyorum.1991 final lakers chicago maçını yapıyorum, stat eski görüntüde, ayrıca sanki oyunun görüntüsünde bir matlık bir eskimişlik vardı,sanki tam o zamanlarda maç yapıyormuşsunuz gibi Gerçekten bu oyun her anlamıyla olmuş eksiği yok fazlası var,tam arşivlik.Yalap şalap değil.En ince detaylara bile özen gösterdikleri belli.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.