Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar oyunu indirdim password soruo bilen warsa yazabilirmi
  • MJ Challenge moduna girdiğimde "you are not signed into a profile" tarzı bi uyarı çıkıyo. Sizde de çıktı mı? Ayrıca My Player modunda My Jordans tı galiba öyle bi bölüm var ve oraya tıkladığımda da aynı tür bi hata veriyo oyun içinde.
  • oyun efsane bir oyun olmus. dikkatimi ceken bir unsur var mesela bir oyuncu potaya dogru kosarken duramayip saha temizlikcisine carpip yere falan dusebiliyo ve bu dusme hareketi ne biliyim harika olmus o bile harika o derece :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acafella

MJ Challenge moduna girdiğimde "you are not signed into a profile" tarzı bi uyarı çıkıyo. Sizde de çıktı mı? Ayrıca My Player modunda My Jordans tı galiba öyle bi bölüm var ve oraya tıkladığımda da aynı tür bi hata veriyo oyun içinde.

User Profile'di sanırım o menuden kullandıgın gamepad veya klavyeye isim girip kayded sorun hallolur.
  • dostlar şu oyunun kontrollerini çözen oldumu acaba smaç nasıl yapıluyor mesela anlamadım.. hareket işi tmm clutch tuşu artı yönlere başıyorsun . daha başka bilmedigim yeni oyunda gelen özellikler neler. kontrollerle ilgili soruyorum
  • la ne oluyor oyunu kurup başladım eşşekten düşmüşe döndüm. ilk çeyrek boston ile 8 sayı attım 30 sayı yedim 2k sports bi şeyler yapmış oyuna ama dur bakalım yakında çıkar kokusu iyi mi yapmış kötü mü yapmış.. fast break yapamıyorum laaan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.halil

dostlar şu oyunun kontrollerini çözen oldumu acaba smaç nasıl yapıluyor mesela anlamadım.. hareket işi tmm clutch tuşu artı yönlere başıyorsun . daha başka bilmedigim yeni oyunda gelen özellikler neler. kontrollerle ilgili soruyorum

Smaç için önün acıkken kosma tusuna basılı tutup sut cekme tusuna bas veya sag analogu her hangi bir yone cek.

@wildlove Kulübe hoşgeldin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 8 Ekim 2010; 2:07:46 >
  • Kontrollerde tam olarak ne sorunu yaşıyorsunuz anlayamadım hakkaten. Smaçta bişey yok koşarak potaya gelin sağ sticki ters yöne çekerseniz ters yada reverse yaparak smaç vurur, düz yöne çekerseniz düz ya da özel smaçlarını vurur vs. hereket olayına alışmak biraz zor ama yine 2k10dan pek farklıd değil clutch tuşuna basılı tutup sol sticki hareket ettirerek yapıyorsunuz sadece gçen oyundaki gibi tek tuşla crosover ve spin oalyı yok onlar için de clutch tuşu kullanılıyor; topun olduğu elden diğer ele yarım tur spin, bir anda ters tarafa sticki çekince durup aniden tekrar hareketlenme gibi, zaten r2 ye basıp çekince crosover hareketleri yapıyor tabi özellikle tam kontrollü crosover içinde bir kombinasyon vardır sanırım. Pratik kısmını hatmetmek lazım. post-up için koşmatuşu ve clutch tuşuna beraber basıyoruz. Başkada bariz fark yok zaten sanırım, şu adama kilitlenme tuşunu kaldırmışlar bu arada ya da ben göremedim.

• Çabuk alışılıp bıkılmasın diye baya zorlaştırmışlar kontrolleri,daha doğrusu hareketleri.Sağlam bir trainning modundan önce oyuna dalmanızı pek önermem.Dalsanızda ,şut pas ın dışına çıkamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: QbLaY!!!

Çabuk alışılıp bıkılmasın diye baya zorlaştırmışlar kontrolleri,daha doğrusu hareketleri.Sağlam bir trainning modundan önce oyuna dalmanızı pek önermem.Dalsanızda ,şut pas ın dışına çıkamazsınız.

aynen öyle adam akıllı alışmadan oynanmıyor.
  • bu seriyi daha once oynamamistim ondan baya zor geldi aalismaya calisiyorum jordan challenge da ilk kismi yapmaya calistim gecen gun 63 sayi aticaksin %50 isabet ile dio onlar tamam ama 6 asist yap dio veriorum adamlara pasi sayiyi atiyorum ama asist hep 0 da kaliyor. Var mi bu bolumu gecen
  • Bu oyunun config ayarlarına girip daha akıcı oynamayı sağlayabiliyorduk, 2k11 için böyle bir ayar çıktımı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko2005

bu seriyi daha once oynamamistim ondan baya zor geldi aalismaya calisiyorum jordan challenge da ilk kismi yapmaya calistim gecen gun 63 sayi aticaksin %50 isabet ile dio onlar tamam ama 6 asist yap dio veriorum adamlara pasi sayiyi atiyorum ama asist hep 0 da kaliyor. Var mi bu bolumu gecen

pası verdikten sonra çok beklersen asist yazmaz. pası jordan ile verdiğine eminmisin?
  • quote:

bu seriyi daha once oynamamistim ondan baya zor geldi aalismaya calisiyorum jordan challenge da ilk kismi yapmaya calistim gecen gun 63 sayi aticaksin %50 isabet ile dio onlar tamam ama 6 asist yap dio veriorum adamlara pasi sayiyi atiyorum ama asist hep 0 da kaliyor. Var mi bu bolumu gecen

Sanırım sen 63 sayı %50 isabet ve 6 asisti takımla yapmaya çalışıyorsun. O istatiklikleri sadece Jordan ile yapıcaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinay16

quote:

pası verdikten sonra çok beklersen asist yazmaz. pası jordan ile verdiğine eminmisin?

tabiki jordanla veriom ama heralde bekledigim icin biraz ondan sayilmiyor adamlar jordan gibi degil ki nasil beklemeden atiim hemen. Zaten pas aralari adami olduruyor adam gibi pas veremiyorumki. Savunmada da sikintilarim var alisamadim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko2005 -- 8 Ekim 2010; 12:18:01 >

• Evet arkadaşlar tahmin ettiğim gibi oyunu oyunamaya devam ettikçe yenilikleri anlıyorsunuz. Animasyonlar çok akıcı olmuş oyun harika olmuş yav.

Top sürme süper gerçekçi olmuş. Oyun daha da zorlaşmış. Pasları kaptırma ihtimalimiz yükselmiş. Uzak paslar hele imkansız dereceye gelmiş. Ama o animasyonlar coşmuş almış başını gitmiş artık. Bu oyunun yapımcıları insan mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 8 Ekim 2010; 13:08:07 >
  • Bi benmi beğenmedim oyunu bildiğin nba 2k10 nun aynısı oyun yahu menülerden grafiklere ve oyun dahada yavaşlamış nerde nba 2003 efsanedir hala.. Gerçi son zamanlarda çıkan hiç bir oyunu beğenmiyorum galiba yeni hobiler bulmam lazım kendime

şunu görünce oyundan soğudum zaten
     NBA 2K11 (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 9 Ekim 2010; 14:05:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bi benmi beğenmedim oyunu bildiğin nba 2k10 nun aynısı oyun yahu menülerden grafiklere ve oyun dahada yavaşlamış nerde nba 2003 efsanedir hala.. Gerçi son zamanlarda çıkan hiç bir oyunu beğenmiyorum galiba yeni hobiler bulmam lazım kendime

NBA 2K11 (ÇIKTI)

hocam peki niye seyirciler bende(hatta 2k10 da bile)(hatta 2k9 da bile) 3 boyutlu fake resim olabilir yada ayarlarıyla oynanmıştır

• quote:

Bi benmi beğenmedim oyunu bildiğin nba 2k10 nun aynısı oyun yahu menülerden grafiklere ve oyun dahada yavaşlamış nerde nba 2003 efsanedir hala.. Gerçi son zamanlarda çıkan hiç bir oyunu beğenmiyorum galiba yeni hobiler bulmam lazım kendime

NBA 2K11 (ÇIKTI)

NBA 2K serisi gibi grafikte son nokta olan bir basketbol oyununda seyircilerin böyle olmayacağını biliyorsunuz değil mi?

Bu SS son detayda değil.

• quote:

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Ayarları en üste almazsan oyundan soğursun tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 8 Ekim 2010; 14:32:48 >

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.