Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blingmh

Başkada bariz fark yok zaten sanırım, şu adama kilitlenme tuşunu kaldırmışlar bu arada ya da ben göremedim.

Crossover yaptığımız tuşla yapılıyor kilitlenme de.

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

NBA 2K11 (ÇIKTI)

Seyircileri Low'a alınca böyle olması normaldir

• Resmi çeken benim lowda değil highda ama animasyon içinde yandan gösterince kamera seyircileri böyle çıkıyor bug tarzı bişey sanırım :))

Bu arada pota altına giremiyorum ben bi türlü yahu çalım tuşu gibi bişey varmı yada bi taktik ?
  • Arkadaşlar oyunu orijinal alan var mı bilgisayar için? Varsa nereden ve kaç liraya aldığını öğrenmek istiyorum da.
  • oyunda save problemi yaşayan kimse olmadımı ? yada olası çözümlerini bile ?
  • Klavyeyle oynanıyormu acaba.Oynıyan varmı klavyeyle oyunu.
  • Crowd Detail - High yaparsan sorunun çözülür . Yok yandan öyle gözüküyomuş falan yok öyle şey

Çalımları Clutch + Sol Analog çalışarak öğrenebilirsin . Control ayarlarının orda da var çalımların nasıl yapılacağı
  • Arkadaşlar online deneyen oldu mu?

Online oynarken rakibe göre grafikleri düşürüyor sanki oyun. 3-4 maç yaptım hepsinde low gibiydi ayarlar. Sonra normal bilgisayara karşı oynayınca tekrar eski haline dönüyor. Zannedersem online'da kasma olayının önüne geçmek için yapmışlar ama hala 15 fps sorunu var.

Bu arada online oynayacak arkadaşlara ufak bir tavsiye;
    Oyuna girerken fraps'ı açın. Diğer oyuncuya bağlanırken maç içinde kaç fps ile oynayacağınızı görebilirsiniz. Mesela bağlanırken 15 fps ise oyunda da 15 fps olur onun için oyuna girmeden çıkarsınız. 15 fps ile oyun oynamak eziyetten başka bir şey değil.

Bu arada Nick'im DaRKN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKN' -- 8 Ekim 2010; 16:54:03 >
  • oyunu bu gün playstationda oynadım grafikleri yenilemişler maç senaryoları hazırlamışlar oyuncuların sahaya gelişi şakalaşmalar vs.. beğendim açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhagercek

Arkadaşlar online deneyen oldu mu?

Online oynarken rakibe göre grafikleri düşürüyor sanki oyun. 3-4 maç yaptım hepsinde low gibiydi ayarlar. Sonra normal bilgisayara karşı oynayınca tekrar eski haline dönüyor. Zannedersem online'da kasma olayının önüne geçmek için yapmışlar ama hala 15 fps sorunu var.

Bu arada online oynayacak arkadaşlara ufak bir tavsiye;
    Oyuna girerken fraps'ı açın. Diğer oyuncuya bağlanırken maç içinde kaç fps ile oynayacağınızı görebilirsiniz. Mesela bağlanırken 15 fps ise oyunda da 15 fps olur onun için oyuna girmeden çıkarsınız. 15 fps ile oyun oynamak eziyetten başka bir şey değil.

Bu arada Nick'im DaRKN

bende oynadım sabah bi çinliyle (zaten çinliden başkasını görmedim) haliyle ping barı kırmızıydı ama bende geçen sene olan 15fps sorunu olmadı. fps dinamikti 60 ı da gördüm ama görmeme rağmen lag wardı, ama geçen sene hiç oynayamıyodum yine iyidir bu hali senle bi deneyelim talha

• My Playerda New York tarafından draft edildim 2NBA maçına çıktım maçtan sonra basın toplantısında sorulara cevap veriyosunuz verdiğiniz cevaba göre ya popülerliğiniz artıyor ligde yada takım kimyası yükesliyor güzel bir ayrıntı olmuş ve ben klavye ile oynuyorum adamda geçemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

bende oynadım sabah bi çinliyle (zaten çinliden başkasını görmedim) haliyle ping barı kırmızıydı ama bende geçen sene olan 15fps sorunu olmadı. fps dinamikti 60 ı da gördüm ama görmeme rağmen lag wardı, ama geçen sene hiç oynayamıyodum yine iyidir bu hali senle bi deneyelim talha

Ya lag çok fazla sorun değil de fps az oldu mu oyun çekilmiyor.

Rastlarsak oynarız tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKN' -- 8 Ekim 2010; 18:33:30 >
  • Oyun bende 60 fps ile oynanıyor ancak bazı anlarda takılmalar yapıyor nedense.
  • Oyun beklediğimden iyi çıktı fakat benden kaynaklanan bir problem mi bilmiyorum ama uzun saçlı oyuncular veya koçlar saçları saçkıran gibi yer yer kel görünüyo.Nasıl düzeltebilirim.Ekran kartımda sorun yok.HIGH'da oynuyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koraynba

Oyun beklediğimden iyi çıktı fakat benden kaynaklanan bir problem mi bilmiyorum ama uzun saçlı oyuncular veya koçlar saçları saçkıran gibi yer yer kel görünüyo.Nasıl düzeltebilirim.Ekran kartımda sorun yok.HIGH'da oynuyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

driver ı değiştir, bir öncekini kullandığını kur. bendede olmuştu 2k10 da
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Resmi çeken benim lowda değil highda ama animasyon içinde yandan gösterince kamera seyircileri böyle çıkıyor bug tarzı bişey sanırım :))

Bu arada pota altına giremiyorum ben bi türlü yahu çalım tuşu gibi bişey varmı yada bi taktik ?

Ben seyircileri hiçbir zaman böyle görmedim. Senden kaynaklanan bir sorun bu.
  • Bende bugün oynadım ilk defa, baya değişmiş oynanış, Ama orjinal değil tabi bendeki de. 2k10 daki gibi güncellemeleri indiremedim. Hani online içinde demiyorum, en azından yeni çıkacak rostersları indirmenin bir yolu varmı ki?
  • Pc deki sorunlardan ötürü oyunu anca şimdi deneyebildim. Günlerdir donanım sorunlarıyla cebelleşiyorum ama çok şükür rahata erdim. 2K11'e gelirsek oyun önceki serilere göre daha da zor bir hale gelmiş orası kesin, pas arası yapıp top çalmak veya aynı şekilde top kaybetmek eskisine oranla daha fazla oluyor bunun dışında animasyonlar bir çok arkadaşımızın da söylediği gibi muazzam olmuş zaten bu konuda 2K çok iyiydi 2K11 ile çok daha iyi olmuş. Üst üste dört maç yaptım ve hareketlerin çoğunu rahat bir şekilde kavradım diyebilirim, iyi bir 2K oyuncusuyumdur ve basketbol oyunları ile 7-8 yaşımdan beridir haşır neşirimdir o nedenle 2K11 ilk etapda önceki serilere göre biraz karmaşık gibi gelsede bir kaç maçta smaç, dribbling gibi önemli hareketleri rahatlıkla yapabilecek hale geldim. En iyisini en sona sakladım o da elbette hepinizin bildiği üzere Jordan mod MJ gerçekten mükemmel bir şekilde modellenmiş ve mimikleri olsun maç esnasında yaptığı o kendine has hareketleri olsun tüm özellikle en iyi şekilde oyuna aktarılmış. Oyuna ilk girdiğimizde görsel ayarlamaları yaptıktan sonra başlayan LA-Bulls maçı da beni benden aldı gerçekten. Basketbol severlerin zaten kaçırmayacağı bir oyun 2K11 ama sadece Jordan hayranı olan biriyseniz bile 2K11'i hiç düşünmeden alıp oynayabilirsiniz. Birde şu grafik olayına değinmek istiyorum, ben de bir çok arkadaş gibi oyun içi görüntülerin 2K10'dan biraz daha düşük bir seviyede olduğunu rahatlıkla görenlerdenim. Farkı anlayamayan arkadaşlar için hemen 2K10'u kurup full ayarlarda oynamalarını öneriyorum çünkü farkı görmemek imkansız gerçekten. Fakat oyun içinde daha düşük seviyede görünen grafiklerin ara sahnelerde muhteşem görünmesi (2K10'dan bir parça iyi diyebilirim.) durumu benim ve forumda ki diğer 2K11 oynayan arkadaşların aklına hatalı ilaç durumunu getirdi. Oyunun orjinalinin ülkemizde satışa sunulmamasından dolayı orjinal dvd yi satın alıp farkı söyleyemiyorum ama oyun hafta sonu Mavi Shop'a geliyor ve çok uçuk bir fiyat etiketine sahip değilse satın almayı düşünüyorum, o zaman herşey net olarak belli olur ama bu durumu öğrenmek için yabancı forumlara da göz atabiliriz gerçi ben henüz bakmadım ama şimdi bir göz atacağım. İnşallah bu durum oyunun sorunlu exe dosyasından kaynaklı bir durumdur da çok daha iyi görseller ile 2K11'i oynayabiliriz aksi halde oyunun grafiklerinin geçen seneki versiyondan bir parça düşük olduğunu kabul etmekten başka bir şey gelmiyor elden.

• Şimdi birşey farkettim my player modda en kolay seçenek pro, rokie modu bile yok :D Anlaşılan eskisi gibi uçup kaçmak kolay olmayacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

quote:

Orijinalden alıntı: koraynba

Oyun beklediğimden iyi çıktı fakat benden kaynaklanan bir problem mi bilmiyorum ama uzun saçlı oyuncular veya koçlar saçları saçkıran gibi yer yer kel görünüyo.Nasıl düzeltebilirim.Ekran kartımda sorun yok.HIGH'da oynuyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

driver ı değiştir, bir öncekini kullandığını kur. bendede olmuştu 2k10 da

Çok ilginç, deniyeceğim .
  • Hiç fast-break atabilen var mı? Topu kaptıktan sonra takım arkadaşlarım ileriye çok geç çıkıyorlar deli oldum. Birde diyelim pas atıcam yanımdaki adama pas komutunu verdikten sonra benden uzaklaşmaya başlıyor hop araya birisi giriyor smacı yiyorum. Oynaya oynaya biraz daha alıştım ama oyun çok zor.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.