Şimdi Ara

NBA 2K11 (ÇIKTI) (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.654
Cevap
0
Favori
145.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok güzel omuş.Hele ki kontrolleri daha güzel.Gmepad ile harika oynanıyor..
  • Geçen sene gamepad ayarlarını nasıl yapacağımızı anlatan bir jpeg vardı. 2K11 için de çıktımı acaba?
  • şu pas aralarından gına geldi arkadaş. pg den sg ye üç sayının gerisinden pas atmaya korkar oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinay16 -- 7 Ekim 2010; 9:43:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kinay16

şu pas aralarından gına geldi arkadaş. pg den sg ye üç sayının gerisinden pas atmaya korkar oldum.

Daha oynama fırsatım olmadı ama böyle pas araları oluyorsa oyun tam bana göre.
  • Online Login olabilen varmı legal olmayan oyunlarda living rosterı unutun eğer 2k10 hesabınızı unutmadıysanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ridermark

Online Login olabilen varmı legal olmayan oyunlarda living rosterı unutun eğer 2k10 hesabınızı unutmadıysanız

Ben geçen seneki hesabımla girdim ama oyun açılırken otomatik bağlanıp rosterları indirmedi nedense.
  • Valla oyunu çok beğendim .Grafikler bana güzel geldi çok kötü grafikler değil ayrıca sehirci daha bir canlı gözüktü gözüme.Oyunda eski takımlar da var en çok merak ettiğim buydu. 3 senedir oynarım bu oyunu ama bu sefer pek alışamadım, crossover yapamıyorum,gameped ile oynamaktayım.Güzel oyun olmuş ama alışmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

quote:

Orijinalden alıntı: Ridermark

Online Login olabilen varmı legal olmayan oyunlarda living rosterı unutun eğer 2k10 hesabınızı unutmadıysanız

Ben geçen seneki hesabımla girdim ama oyun açılırken otomatik bağlanıp rosterları indirmedi nedense.

Rosterları indirmez çünkü rosterlar full hepsi yeni sen 2k share bölümünde slider vs ayarlarını indir

• Arkadaşlar bir sorun var oyun güzel gibi ama oyunda istediğim hiçbir şeyi yapamıyorum. Ortalama 2K10 oyuncusuydum oysa.Crossover bile yapamadım ilk maçımda. Jordan ile 11metreden üçlük attım atabildiğim tek sayı da buydu.
  • jordan ı acayip yapmışlar yha mesafe farketmez perfect release ile atarsanız full giriyor :D
  • Crossoverı clucht tuşu ile yapıyo hangi tuşa ayarladıysanız onunla yapıyo ben Majesteleri ile çok rahat yapıyorum
  • living roster nedir?Biri açıklayabilir mi?Acemisiyiz de bu ounun.Basketbola merak saldım.
  • Gamepad tuş ayarlarını ayarlayabileceğimiz bi kaynak varmı arkadaşlar
  • quote:

Gamepad tuş ayarlarını ayarlayabileceğimiz bi kaynak varmı arkadaşlar

Oyun içindeki kontrollerde space e basarak tuşu atayabiliyorsunuz.Ben öyle yaptım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

quote:

Gamepad tuş ayarlarını ayarlayabileceğimiz bi kaynak varmı arkadaşlar

Oyun içindeki kontrollerde space e basarak tuşu atayabiliyorsunuz.Ben öyle yaptım..

Dediğiniz yerde shoot numpad 8 falan gibi şeyler yazıyor. Ben 360 kontrollerini birebir benim joypade aktarmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

living roster nedir?Biri açıklayabilir mi?Acemisiyiz de bu ounun.Basketbola merak saldım.

Libing rostaer 2k sports un çıkardığı yama gibi bişey oyuncuların günlük overallarında değişiklik yapıyo yeni transferler olursa sen hiç uğraşmadan onları eski takımından yeni takımına ekliyo vs
  • Ya ben çok beceriksizim yada oynanabilirlik yerlerde. 2K10'da iyi bir oyuncu olduğumu düşünüyorum ama bu oyunda bir türlü istediklerimi oyuna aktaramıyorum, oyuncular sanki benden bağımsız hareket ediyorlar. MJ ile mesela çok rahat oynayabiliyorum ama günümüz takımlarında hiç beceremedim oynamayı. Fast Break imkansız gibi birşey, pas verceğin adamla aranda en az 1 adam varsa o pası geçiremiyor pası veren adam.

MJ modu inanılmaz keyifli onun dışında benim için şimdiye kadar hayalkırıklığı oldu oyun açıkçası.
  • ne ömer aşık ne semih erden var oyunda

bunun dışında oyun güzele benziyor
  • Evet bende alışamadım oyuna hep pas arası yiyorum çözcez kasacaz çözecez bu roblemi de
  • quote:

Orijinalden alıntı: eblek

ne ömer aşık ne semih erden var oyunda

bunun dışında oyun güzele benziyor

Living roster ile en yakın zamanda yüklenir ömerle semih
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.