Şimdi Ara

NBA2K8 Mİ VIRTUAL TENİSMİ İKİSİ ARASINDA KALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ARTI BİR OYUNUM OLSUN DİYE OYUN ALMAYA KARAR VERDİM HANGİ OYUNU ALİM SİZCE GG DE İKİSİ DE 49 YTL TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM YENİ VERSİYONLARININ ÇIKMASI BENİM İÇİN ÖNMLİ DEĞİL TARZIM FUTBOL AMA SIKILDIĞIM ZAMAN OYNAMAK İÇİN ALACAĞIM.SİZİNDE GÖRÜŞLERİNİZ VARSA BAŞKA OYUNLAR ÜZERİNE SİZDE BELİRTEBİLİRSİNİZ NETİCEDE OYUN ALMAK İSTİYORUM SINIRLAMADIM KENDİMİ AKLIMA GELENİ YAZDIM SADECE TEŞEKKÜRLER

• nba2k8 tabiki..virtual tennis oyunmu be

ayrıca forumda havuz elktronik diye arama yaptır,nba2k8 30ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_of_sLy -- 11 Ekim 2008; 2:03:19 >
  • NBA 2K8 sağlamdır,TopSpini de düşünebilirsin
  • Virtual Tennis al bence.. 2k9 çıktı şimdi server'ları boşalır onun.. Ama Virtual Tennis epey rağbet görüyor halen..

• virtua tennis 1080P destekliyor ve görüntüsü inanılmaz oluyor ayrıca 4 kişi arkadaşlarla saatlerce oynanır ama fullhd tv yoksa gerek yok PC de var zaten
  • top spin i düşünebilirsin 2k8 de güzeldir ama virtual tennis i denemedim ona bir şey söyleyemeyeceğim ancak top spin güzeldi
  • Tenis oyunu düşünüyorsan Top Spin 3,basket düşünüyorsan NBA 2k9.(Diğerlerini bu saatten sonra almanın anlamı yok)
  • eski oyunlar, yenilerini al bence, illa bi eski alcaksan tenisi al 2k9u yeni alırsın
  • TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR TOP SPİN 3 OYUNUNU alıyorum fiyatı 91 ytl normalmi sizce gg ye baktım 84 ytl ama kargoyla yine 91 ytl ye geliyo bende teknosadan almayı düşünüyorum 91 ytl ye fikirlerinizi bekliyorum
  • 89 ytl dikkatini çekerim o teklif fiyatı
  • virtua tennis oynaması kolaydır ama online yoktur, top spın3 daha gerçekcı oldugu ıcın vırtua tennıs'e nazaran daha zordur ama onlıne secenegı vardır. eğlenmek ıcın alıyorsan bunlarıda gozardı etme.
  • bence virtua'dan daha çok eğlendirir seni 2k8. illa tenis olsun istersen bence de top spin 3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.