Şimdi Ara

NE OLMUŞ BU FORUMA ÇOK ÜZÜLDÜM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar herkes haklısın falan diyo ama arkadaşın dediği kötülükleri yapan sizler ve bizleriz haklısın diyeceğinize özür dilerim bir daha yapmayız desenize......
  • quote:

Orjinalden alıntı: technical_tr

arkadaşlar herkes haklısın falan diyo ama arkadaşın dediği kötülükleri yapan sizler ve bizleriz haklısın diyeceğinize özür dilerim bir daha yapmayız desenize......

Kör değiliz o kadar büyük yazmana gerek yok...

Ben ne yapayım? Çolugu çocugu ben mi eğiteceğim? Benim görevim mi bu?

ÖZÜR MÜ DİLEYELİM???? NE İÇİN????
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_karga

MRB ARKADAŞLAR BEN TAHMİNİ OLARAK BİRBUÇUK SENEDİR FORUMA ÜYEYİM. BELKİDE DAHA FAZLADIR. OYUNU BAYADIR OYNAMIYORM . O ZAMANLAR KAPILARDAN GEÇMEYE KORKARDIK DC OLURUZ DİYE NEYSE .. FORUMU OKUYORUM FAKAT MSJ YAZMIYORM ÇÜNKÜ FORUMDAKİ SEVİYENİN DÜŞTÜĞÜNE İNANIYRM. MAKSADIM KİMSEYE LAF ATMAK DEĞİL YADA Bİ TARTIŞMA BAŞLATMAK DEĞİLDİR.HERKESTEN BAŞTA ÖZÜR DİLERİM. EN SON HATTA DAHA ŞİMDİ LADY MARTHA İLE İLGİLİ AÇILAN TOPİC İ OKUDUM SEVİYENİN NASIL AYAKLAR ALTINDA OLDUĞUNU TEKRAR ÜZÜLEREK GÖRDÜM. EN BAŞTA OYUNU BU HALE YANİ İNSANLARI KÜFÜR ETTİRECEK KADAR SİNİRLİ HALE GETİRENLERİ KINIYRUM. BEN NORMALİ DE KAPATIYRM ARTIK OYUNDA. HERNEYSE DEMEK İSTEDİĞİM ESKİDEN FORUMDA FARKLI Bİ HAVA VARDI EN AZINDAN KÜFÜR YOKTU . SİZDEN TEKRAR ŞU KÜFÜR OLAYINA DAHA Bİ ÖZEN GÖSTERMENİZİ RİCA EDİYRM . BO TOPİC ÇOK GEREKSİZ Bİ TOPİC OLDU TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.. ESKİDEN HEPİMİZ BİRŞEYLER SORARDIK DİĞERLERİMİZDE BİLDİĞİMİZ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRDI.. TEKRAR ÖYLE OLMASI DİLEĞİ LE HERKESE HAYIRLI GÜNLER İYİ EĞLENCELER ARAKDALAR OYUNUN Bİ EĞLENCE Bİ STRESS ATMA ARACI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM ...SAYGILARIMLA.

TEKRAR KİRLİLİK İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

• HERSEY OYUN YUZUNDEN BIRAKIN KURTULUN

OYUNU BIRAKTIM GİTAR CALMAYA BASLADIM VE GAYET MUTLU Bİ SEKİLDE YASIORUM
  • Walla dayanamicam bende bişiler yazıcam topic hoşuma gitti.
    çoluk çocuk muhabbetlerinden sıkılan biri warsa eminim ki ilk sıralarda olmam lazım
    71 lvl warriorum war ve malum sağlam ex kasmak için civcivleri party ye alıp deru apos dönerdim bi prest 30+ asas (wolf için) alayı civcivdi yani.party full iken kestiğim twlerin sayısını inanın bende hatırlamıyorum ve
    bazen lag yüzünden yattığım zamanlarıda bilirim. buna rağmen terbiyemi bozmadım bozmam da sonuçta bir oyun oynuyoruz. tmm kabul ediyorum çok yırtıcı ve kişilik değiştirici bir oyun 12 13 yaş için tehlike arz eden bir oyun belkide.Sonuç olarak yeterince sıkıntımız war.full shelliyim die abi 20k pls diyenleri bile çok nadir geri çevirmişimdir. full shelliyim die çokta keklemeye çalışan olmuştur.örn: +8 ironx yerine bow vs vs gibi..
    off amma uzadı be Bu oyunu çirkeflikle oynayan bıraksın kardeşim o kadar

• up??
  • haklıısn
  • quote:

MRB ARKADAŞLAR BEN TAHMİNİ OLARAK BİRBUÇUK SENEDİR FORUMA ÜYEYİM. BELKİDE DAHA FAZLADIR. OYUNU BAYADIR OYNAMIYORM . O ZAMANLAR KAPILARDAN GEÇMEYE KORKARDIK DC OLURUZ DİYE NEYSE .. FORUMU OKUYORUM FAKAT MSJ YAZMIYORM ÇÜNKÜ FORUMDAKİ SEVİYENİN DÜŞTÜĞÜNE İNANIYRM. MAKSADIM KİMSEYE LAF ATMAK DEĞİL YADA Bİ TARTIŞMA BAŞLATMAK DEĞİLDİR.HERKESTEN BAŞTA ÖZÜR DİLERİM. EN SON HATTA DAHA ŞİMDİ LADY MARTHA İLE İLGİLİ AÇILAN TOPİC İ OKUDUM SEVİYENİN NASIL AYAKLAR ALTINDA OLDUĞUNU TEKRAR ÜZÜLEREK GÖRDÜM. EN BAŞTA OYUNU BU HALE YANİ İNSANLARI KÜFÜR ETTİRECEK KADAR SİNİRLİ HALE GETİRENLERİ KINIYRUM. BEN NORMALİ DE KAPATIYRM ARTIK OYUNDA. HERNEYSE DEMEK İSTEDİĞİM ESKİDEN FORUMDA FARKLI Bİ HAVA VARDI EN AZINDAN KÜFÜR YOKTU . SİZDEN TEKRAR ŞU KÜFÜR OLAYINA DAHA Bİ ÖZEN GÖSTERMENİZİ RİCA EDİYRM . BO TOPİC ÇOK GEREKSİZ Bİ TOPİC OLDU TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.. ESKİDEN HEPİMİZ BİRŞEYLER SORARDIK DİĞERLERİMİZDE BİLDİĞİMİZ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRDI.. TEKRAR ÖYLE OLMASI DİLEĞİ LE HERKESE HAYIRLI GÜNLER İYİ EĞLENCELER ARAKDALAR OYUNUN Bİ EĞLENCE Bİ STRESS ATMA ARACI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM ...SAYGILARIMLA.

+1905 bu oyuna bence liselilerin altında kimse alınmamalı o zaman seviyesi düzelir oyuunn

• quote:

Orjinalden alıntı: birol7878

up??

ya bu ne şimdi anlamıyorum sizi biz burda hang konudan konuşuyoruz adamın yaptığına bak be
  • haklısın walla.ama forumun değil bence sadece bu knight bölümünün suyu çıktı gördüğüm kadarıyla.bu arada ben eskişehirliyim ve beramustayım fakat charımla en fazla 1 hafta sonra girebilicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoM_X -- 1 Kasım 2006; 16:56:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tony hawk

quote:

+1905 bu oyuna bence liselilerin altında kimse alınmamalı o zaman seviyesi düzelir oyuunn

peki foruma liselileri almak için üyelik alınırken nüfus cüzdanı sureti falanmı istenecek
    Yani girerken doğum tarihini büyük yazarlarsa yine girer -15 ler

• Katılıyorum... (konu hortlak ama olsun)
    Çoluk çocuk bastı forumu malesef.
    Eskiden ortam çok güzeldi gene güzel bir ortam var ancak seviyesiz insanların sayısı çok arttı.
    Sanırım forumun diğer müdavimleride en az benim kadar rahatsızdır.
    Ki bu konuda 1-2 arkadaşla PM den dertleşiyoruz şu an.
    Yazık çok yazık...
  • Türkçe birazcık düzgün kullanılsa, seviye oldukça artar.
  • aslında k2 nin de yanlısları war Ama kesinlikle forumun bozulduguna katılıorum bozan kisilerde hep post kasmaya calısan kisiler
  • Aslında gerçekten artık oyunun cıvığı çıktı.bende yavaş yavaş bırakmaya başlıyorum.bence artık herkesin bu oyunu bırakması gerekli.ben bu oyunu sohbet için oynuyordum. artık sohbet ortamı da olmuyor.s.a diyorsun 2 saat sonra cvp ya geliyor ya gelmiyor.bence bunun yaşla alakası yok.insanlıkla ilgili birşey.artık bizim yapmamız gereken küfür edenlerle muhattap olmamak.çünkü konuştukça daha çok küfür ediyor ve sen burda altta kalıyorsunve gereksiz topc açanlar da var.onlarada diyecek söz bulamaıyorum
  • evet arkadaşım bende sana katılıyorum

ayrıca zaten forumun bu halini goren eski uyeler ve foruma surekli katkıda bulunanlar forumdan ayrılıyor

cunki forumun uye kısmından cok yonetimde sorun var

iyi yonetilmeyen her seyde sorun cıkart
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiR MaNiaC

neden bu post kastığı kesin olan vatandaşların postlarını modaratörler sıfırlamıyor uygun bir ceza olur bence

oha adam 500 topic kassa 1 isi yanlış olduu die 500 üdemi gitcekk
  • Ne alakası var silin tüm mesajlarımı ne değişecek???
  • quote:

+1üzülerek.Sadece beni eğlendiren topiclere ve yardım edebilceğim bilgilerimi paylaşabilceğim topiclere artık post atcamİmzama bile bu durumu taşıycam.Çocuk arkadaşlar durumu kötüye götürdü.Bi lon.(l) kaldı forumda.Geliorum ko odasına giriorum.Üzülerek çıkıorum.Geçen seneyi özlüorum.Herkesin gittiği tek bi forum var şimdi(gen.tr)

• quote:

Orjinalden alıntı: ŞEHİTLER ÖLMEZZ

quote:

Orjinalden alıntı: SiR MaNiaC

neden bu post kastığı kesin olan vatandaşların postlarını modaratörler sıfırlamıyor uygun bir ceza olur bence

oha adam 500 topic kassa 1 isi yanlış olduu die 500 üdemi gitcekk

ya arkadaşlar burda amaç post kasmakmı yoksa yardımlaşmakmı? eğer post kasmaksa ama modlar versin herkese 2k post bu kirlilik kalksın ortadan. ozaman belki sadece paylaşım için bişiler yazan arkadaşlar kalır
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.