Şimdi Ara

NE OLMUŞ BU FORUMA ÇOK ÜZÜLDÜM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: _19O7_

quote:

Orjinalden alıntı: tony hawk

quote:

Orjinalden alıntı: the_karga

MRB ARKADAŞLAR BEN TAHMİNİ OLARAK BİRBUÇUK SENEDİR FORUMA ÜYEYİM. BELKİDE DAHA FAZLADIR. OYUNU BAYADIR OYNAMIYORM . O ZAMANLAR KAPILARDAN GEÇMEYE KORKARDIK DC OLURUZ DİYE NEYSE .. FORUMU OKUYORUM FAKAT MSJ YAZMIYORM ÇÜNKÜ FORUMDAKİ SEVİYENİN DÜŞTÜĞÜNE İNANIYRM. MAKSADIM KİMSEYE LAF ATMAK DEĞİL YADA Bİ TARTIŞMA BAŞLATMAK DEĞİLDİR.HERKESTEN BAŞTA ÖZÜR DİLERİM. EN SON HATTA DAHA ŞİMDİ LADY MARTHA İLE İLGİLİ AÇILAN TOPİC İ OKUDUM SEVİYENİN NASIL AYAKLAR ALTINDA OLDUĞUNU TEKRAR ÜZÜLEREK GÖRDÜM. EN BAŞTA OYUNU BU HALE YANİ İNSANLARI KÜFÜR ETTİRECEK KADAR SİNİRLİ HALE GETİRENLERİ KINIYRUM. BEN NORMALİ DE KAPATIYRM ARTIK OYUNDA. HERNEYSE DEMEK İSTEDİĞİM ESKİDEN FORUMDA FARKLI Bİ HAVA VARDI EN AZINDAN KÜFÜR YOKTU . SİZDEN TEKRAR ŞU KÜFÜR OLAYINA DAHA Bİ ÖZEN GÖSTERMENİZİ RİCA EDİYRM . BO TOPİC ÇOK GEREKSİZ Bİ TOPİC OLDU TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.. ESKİDEN HEPİMİZ BİRŞEYLER SORARDIK DİĞERLERİMİZDE BİLDİĞİMİZ KADAR YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIRDI.. TEKRAR ÖYLE OLMASI DİLEĞİ LE HERKESE HAYIRLI GÜNLER İYİ EĞLENCELER ARAKDALAR OYUNUN Bİ EĞLENCE Bİ STRESS ATMA ARACI OLDUĞUNU UNUTMAYALIM ...SAYGILARIMLA.

TEKRAR KİRLİLİK İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

+1905 bu oyuna bence liselilerin altında kimse alınmamalı o zaman seviyesi düzelir oyuunn

peki foruma liselileri almak için üyelik alınırken nüfus cüzdanı sureti falanmı istenecek
    Yani girerken doğum tarihini büyük yazarlarsa yine girer -15 ler

Bu duruma örnek vereyim.Kore serverında acc. açarken kimlik no. soruolar.Bugün cafede bunun sıhbeti geçti.Belirtmek istedim

• quote:

Orjinalden alıntı: _Dragon

quote:

Orjinalden alıntı: KnightmonsteR

okumadım kusura bakma amacım mesaj yapmak

1-al işte biri post kasmak için atladı

2-sölediklerine katılıyorum

ıse bak adam hakli
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

Ne alakası var silin tüm mesajlarımı ne değişecek???

Evet , anlamıyorum mesaj sayısı 1000 , 5000 olunca ne olucaksa ? Hayır yani gökten nurmu yağacak Çoğu yaşı ufak kardeşlerimiz , forumu da bir oyun gibi görmektedirler.. Buda forumun seviyesini düşürmeye yeter de artar bile.. Öncelikle forumun bir bilgi/paylaşım yeri olduğunu üyelere ÖĞRETMEK lazım ..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.