Şimdi Ara

Ne olur Ne olmaz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

her kafandan bir ses çıkıyor sıralama çok degişmiş puanlar degişmiş falan kılavuza baktım hiç birşey anlamadım açıkcası çok karışık. Durum bu sizce ne olur ne okunur ?
     Ne olur Ne olmaz ?

mesela 2011 de antalya halkla ilişkiler ve tanıtım ikinci öğretim ygs 4 322 puanla kapatmış yani girebiliyomuyum oraya ?

2 yıllık falan yani özel sektör de falan şansım olabilecek hangi üniversitler istanbul yada ktü de falan yada yani okunabilecek illerde yani biraz yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o.gmc -- 23 Temmuz 2012; 1:19:53 >

• Evet hocam oraya girme şansın yüksek fakat maalesef devlet ünivlerinde seçeceğin çok alternatifin yok. Tercih listen pek dolmayacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Evet hocam oraya girme şansın yüksek fakat maalesef devlet ünivlerinde seçeceğin çok alternatifin yok. Tercih listen pek dolmayacak gibi.

sagolsaın da

akdeniz üniversitesi özel üniversitemi? doğu akdeniz tamamda bnormal akdeniz üniversitesi özelmi anlayamadım devlet diye biliyodum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.gmc

quote:

Evet hocam oraya girme şansın yüksek fakat maalesef devlet ünivlerinde seçeceğin çok alternatifin yok. Tercih listen pek dolmayacak gibi.

sagolsaın da

akdeniz üniversitesi özel üniversitemi? doğu akdeniz tamamda bnormal akdeniz üniversitesi özelmi anlayamadım devlet diye biliyodum da

Hocam onun için demedim ben sen öyle biliyorsan devlettir.
  • quote:

quote:

quote:

sagolsaın da

Hocam onun için demedim ben sen öyle biliyorsan devlettir.

yok devlette şansın yok dedinya dedim özel heralde. ama devlet diye biliyorum. devlet yani dimi ? yazabilirim yani şansm varsa o yüzden

• mesela İşletme Yönetimi (İÖ) YGS-6 60 2 148.165 okunmazmı yani ne den bu kadar düşük ?
  • Mesela İstanbul üniversitesi ikinci öğretim dış ticaret okunmazmı ?
  • Arkadaşlar yokmu tasiyesi olan ?
  • quote:

İyi akşamlar öncelikle.

her kafandan bir ses çıkıyor sıralama çok degişmiş puanlar degişmiş falan kılavuza baktım hiç birşey anlamadım açıkcası çok karışık. Durum bu sizce ne olur ne okunur ?
     Ne olur Ne olmaz ?

mesela 2011 de antalya halkla ilişkiler ve tanıtım ikinci öğretim ygs 4 322 puanla kapatmış yani girebiliyomuyum oraya ?

2 yıllık falan yani özel sektör de falan şansım olabilecek hangi üniversitler istanbul yada ktü de falan yada yani okunabilecek illerde yani biraz yardımcı olursanız sevinirim.

o bölümün sırasını bilmeden puana bakarak nasıl yazabilirsin, hiç böyle bir mantık olur mu puana bakarak kazanıp kazanamayacağın bilinemez !!!
    taban başarı sırasını yaz ki yardımcı olabilelim kardeşim..

• quote:

Orijinalden alıntı: cryfreedomm

quote:

İyi akşamlar öncelikle.

Ne olur Ne olmaz ?

o bölümün sırasını bilmeden puana bakarak nasıl yazabilirsin, hiç böyle bir mantık olur mu puana bakarak kazanıp kazanamayacağın bilinemez !!!
    taban başarı sırasını yaz ki yardımcı olabilelim kardeşim..

doğrudur belli olmaz puanla haklısın ama yinede bi fikir beyan edileiblir diye düşündüm sıralamasını bulamadım o yüzden puanı yazdım.

Şimdi iki yıllık bölüm arayışı içindeyim. hani yırtma şansı olan. su altı teknolojilerini iyi diyolar. bilgisi olan varmıdır acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.