Şimdi Ara

Neden geç açıklanıyor ( cevabı burda )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene 8 gün gibi bir sürede açıklanan sınav bu sene neden geç açıklanıyor ? İşte cevabı (haber siteleri gibi oldu ama neyse):

Bilindiği gibi baraj 180 den 170 e düştü. Doğal olarak barajı geçen insan sayısı 200-300 bin civarı arttı. Bu da demek oluyor ki tercihi okunan aday sayısı da arttı. Doğru orantıyla açıklanacağı günü hesaplamak isteyen hesaplasın erindim. Zaten sabah acıklanır. İyi nöbetler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cicek1827 -- 26 Ağustos 2020; 1:48:20 >

• Haber siteleri işte cevabı deyip 2 sayfa boş yapıyor,kendine haksızlık etme :D
  • geçen sene 1.7 milyon tyt barajını geçmiş, bu sene bu 300 bin arttı desek bile bu 1-2 güne denk geliyor yani 2 gün önce açıklanması gerekiyor söylediğiniz doğru orantıyla, üzgünüm mantık tutmadı sıradaki tahmin
  • xvmrx kullanıcısına yanıt
    Tyt uzerinden bakma. Gecen sene esit ağırlıktan giren adayların birçoğunun sayısal puanı hesaplanmadı. Bu sene 450kdaki eacinin bile hesaplandı. Aynı şey tam tersi içinde geçerli. Totalde 3 daldan +500k rahatlikla diyebiliz. Bu arada hem sayısaldan hem esit agırlıktan tercih veren bir çok aday olmuştur. Bu da ösymnin işini daha da zorlaştırıyor.
  • Saçma ve alakasız, elle okumuyorlar bu işler zaman alacak işler değil ve ösym 8 günden kısa sürede de açıkladığı oldu
  • Shadowslive kullanıcısına yanıt
    Okuyamıyorlar işte. Becereksizlik üzerinden çıkarım yaptım. 8 günde anca beceren adamlara böyle bir yük daha yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cicek1827 -- 26 Ağustos 2020; 2:19:14 >
  • Cicek1827 C kullanıcısına yanıt
    Eşit ağırlıkçı mühendislik yazmaz eğer yazarsa zaten pişman olur.
  • Eşit agırlıkla mühendislik ne alaka. Kanka sen uçmussun yat hadi. 400kdaki esit agırlıkcıya ortalama 600k geldi sayısalda. Zaten yazamaz müh. 300k sınır var :(((
    Hocam nasıl yani? Ben sisteme uzak birisiyim de bu sene degisen nedir
  • memur2020 M kullanıcısına yanıt
    Baraj 180 puandan 170e düştü.
  • Elle okumuyorlarki 3-4 tane yazılımları var o herkesi yerleştiriyor sonra sürekli başka yazılımlar ile kontrol ediliyor.Dediğiniz biraz mantıksız hocam.
    Hocam ben üst sıralar için yazdım, mesela TM'de 70k olan biri sayısalda 300k içine girmiştir.
  • Bilgisayar nedir, işlemci ne kadar sürede ne kadar hesaplama yapabilir araştırmanı öneririm, basit bilgiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.