Şimdi Ara

Neden Yenildik?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
3.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine bir fenerbahçe-galatasaray maçı. Yine hüsran.
    10 kişi kaldık o yüzden böyle oldu dememiz lazım çünkü Alves bulunduğu zaman zarfı içinde 3 yada 4 tane net pozisyonu engelledi. Oyundan atılmasını haklı kılmaz fakat ilk yarı bizi adeta ipten aldı.
    Eksiklerimiz vardı da demememiz lazım. Volkan yerine oynayan Mert kalenin hakkını verdi. Mehmet topuz tam bir fiyaskoydu GG yerine. Yine de büyük bir kulüp olarak bir yada birkaç oyuncu olmayınca bu kadar mı etkisiziz?

Fikirlerinizi bekliyorum.

• Yinemi husran ? 10 Kisi uzun sure direndik bence. Hatirlatirim direkten donen top var.
  • Orta saha ve kanatlar islemedi. Bekler hasan disinda kotuydu. Cristian ve emre faydasiz oyuncular, sow ve webo da yalniz kaldi, kuyt cop bir oyuncudur. Alper'i begendim bu adam bizi tasiyacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Levien

Yinemi husran ? 10 Kisi uzun sure direndik bence. Hatirlatirim direkten donen top var.
    3 forvet ve top oynama özürlü orta saha ile sahaya çıkan ersun hoca dan bişi beklemeyin bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

Orta saha ve kanatlar islemedi. Bekler hasan disinda kotuydu. Cristian ve emre faydasiz oyuncular, sow ve webo da yalniz kaldi, kuyt cop bir oyuncudur. Alper'i begendim bu adam bizi tasiyacaktir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_79405389/f_//tm.htm#79405389
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defender*

Alıntıları Göster
    Yaklaşık 10 aydır oyun kurucu bir adamımız yok . Alves in yediği saçma kartta ekstrası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Yinemi husran ? 10 Kisi uzun sure direndik bence. Hatirlatirim direkten donen top var.

Seni bilmem ama ben bugünkü fenerbahçeden hiç memnun kalmadım. 10 kişi kalmak bizim için bahane olmamalı ayrıca kırmızı karttan önce de çok üstün bir oyunumuz yoktu.
  • Oncelikle sunu soyleyeyim ersun hoca verdi maci gereksiz hamleleriyle. Mert cok iyiydi hakkini yemeyelim. Kadlec stoper oynamali kesinlikle sol da hasan iyiydi. Tum hava toparini alan rakip savunmaya israrla hava topu atma mantigini anlamis degilim. Caner in baronin bu takimda yer almasi rezilliktir. Ileride top tutamiyoruz emre olmus gomeni yok. Bu sezonda sikintili gececek eger sistem degismezse ligin ikinci ucincu haftasinda her sey belli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Yaklaşık 10 aydır oyun kurucu bir adamımız yok . Alves in yediği saçma kartta ekstrası

Alıntıları Göster
    Futbol namına bir şey gösteremediğimiz için. Defans arkasına sızamadık bile bir kere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov.

Orta saha ve kanatlar islemedi. Bekler hasan disinda kotuydu. Cristian ve emre faydasiz oyuncular, sow ve webo da yalniz kaldi, kuyt cop bir oyuncudur. Alper'i begendim bu adam bizi tasiyacaktir.

webo kalitesiz boş beleş bi adam zaten, emre kuyt bitmiş, m.topuzu ptt de oynatmazlar, bi kere taktik yok takımda aykut, şimdide ersun ne oynatıyor anlamıyorum maçta bi tane çalışılmış hareket yoktu, antrenmanlarda ne yapıyor bunlar yine 5e2 top kapmaya devam mı.
    oyun kurucumuz yok, takıma liderlik yapıcak adamımız yok, 10umuz yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darthbashack

quote:

Orijinalden alıntı: Tamirci Çirağı

Seni bilmem ama ben bugünkü fenerbahçeden hiç memnun kalmadım. 10 kişi kalmak bizim için bahane olmamalı ayrıca kırmızı karttan önce de çok üstün bir oyunumuz yoktu.

Alıntıları Göster
    Geçen senelerden kalma kronik oyun kuramama hastalığı bu yılda devam ediyor. Maçın başından sonuna kadar defanstan atılan uzun toplarla ileriye çıkmaya çalıştık. Bütün hava toplarını rakip defans oyuncuları karşılamasına rağmen bu oyun tarzından maç boyunca vazgeçmedik. Bu ısrarın anlamını çözemiyorum. Maç boyunca pas yaparak organize şekilde rakibin sahasına gittiğimizi hatırlamıyorum. Kırmızı karttan sonra da iyice çöktük. 1-0'dan sonra Galatasaray taktiksel olarak geri çekilmese kaleye bile gidemeyecektik. Tamam, eksik oyuncularımız var ama bu kötü oyunun mazereti olmamalı.

Ersun Yanal'ın oynatmak istediği oyuna yönelik yorum için en azından 10. haftaya kadar beklemek lazım diye düşünüyorum ama takımın şu anki hali pek ışık vermiyor. Derbi maçta ilk kornerini 101. dakikada kullanıyorsan ortada bir sorun var demektir.

Son sözümde Fenerbahçe yönetimine. 6+0+4 gibi saçma sapan bir uygulamaya destek verirsen, oyuna kurtarıcı olarak ancak Caner'i alırsın. Yazıklar olsun sizin vizyonunuza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

quote:

Orijinalden alıntı: Reznov.

webo kalitesiz boş beleş bi adam zaten, emre kuyt bitmiş, m.topuzu ptt de oynatmazlar, bi kere taktik yok takımda aykut, şimdide ersun ne oynatıyor anlamıyorum maçta bi tane çalışılmış hareket yoktu, antrenmanlarda ne yapıyor bunlar yine 5e2 top kapmaya devam mı.
    oyun kurucumuz yok, takıma liderlik yapıcak adamımız yok, 10umuz yok.

Alıntıları Göster
    yine hüsran derken

bir fenerbahçe yenilgisinden sonra gs liler dese anlarımda.ezici üstünlüğümüz olduğunu unuttun galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Defender*

Alıntıları Göster
    İlerde 3 tane adam var ama o 3 adama top taşıyacak adam yoktu,defans ile en uçta ki mesafe çok fazlaydı.Orta saha çok kötüydü

Eğer 10 kişiysen ve maç 0-0 gidiyorsa kazanmak için çok presli baskılı oynarsın golü atarsın ve geri çekilirsin(Alexin haksız yere atıldığı bir maç vardı daha ilk yarıydı arkadan gelen adamı dirsek attı diye atıldı Bienvenü atmıştı geri çekilmişti takım,yenmiştik) veya hızlı bir oyuncun olur kontra atak ile atarsın(Almanya'da oynanan dostluk maçı Selçuk Şahin kırmızı görmüştü ardından Santos buna benzer gol atmıştı ve geri çekilip yenmiştik) ama bugün bu takımda 2sini yapacak ne güç ne oyuncu vardı mesela Emenike bu maçta olsa belki daha farklı olurdu (Yine yönetimin yaptığı saçma bir transfer politikası adama imzalatıyorsun,adam hazır en azından lisansı yetiştirip 18e al adamı) Gs çekilince bizim baskımız arttı ve pozisyonlar bulmaya başladık ama olmadı açıkcası pek üzülmedim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihsultan_mehmedhan

yine hüsran derken

bir fenerbahçe yenilgisinden sonra gs liler dese anlarımda.ezici üstünlüğümüz olduğunu unuttun galiba

Şimdi bu yazıyı yazdığım için provokatör yaaa falan diyecekler ama hiç umrumda değil.

Yıl olacak 2014,o günlerin üzerinden 4 sene geçmiş olacak neredeyse,hala aynı terane.Sizin 10 sene lafınızı kendime uyduracak olursam son 10 maçta Galatasaray 4,Fenerbahçe 3 galibiyet almış.Bu mudur ezici üstünlük?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Streç

İlerde 3 tane adam var ama o 3 adama top taşıyacak adam yoktu,defans ile en uçta ki mesafe çok fazlaydı.Orta saha çok kötüydü

Eğer 10 kişiysen ve maç 0-0 gidiyorsa kazanmak için çok presli baskılı oynarsın golü atarsın ve geri çekilirsin(Alexin haksız yere atıldığı bir maç vardı daha ilk yarıydı arkadan gelen adamı dirsek attı diye atıldı Bienvenü atmıştı geri çekilmişti takım,yenmiştik) veya hızlı bir oyuncun olur kontra atak ile atarsın(Almanya'da oynanan dostluk maçı Selçuk Şahin kırmızı görmüştü ardından Santos buna benzer gol atmıştı ve geri çekilip yenmiştik) ama bugün bu takımda 2sini yapacak ne güç ne oyuncu vardı mesela Emenike bu maçta olsa belki daha farklı olurdu (Yine yönetimin yaptığı saçma bir transfer politikası adama imzalatıyorsun,adam hazır en azından lisansı yetiştirip 18e al adamı) Gs çekilince bizim baskımız arttı ve pozisyonlar bulmaya başladık ama olmadı açıkcası pek üzülmedim de.

Alıntıları Göster
    Hangi takım olursa olsun eğer iki orta sahasıda kötü oynuyorsa o takım bir maçı çok zor kazanır.Bugün Emre ve Baroni kötüydü.Birde üstüne Alves kırmızıyı görünce işimiz çok zorlaştı.

Aurelio - Appiah - Alex orta sahasını o kadar çok özlüyorum ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

quote:

yine hüsran derken

Şimdi bu yazıyı yazdığım için provokatör yaaa falan diyecekler ama hiç umrumda değil.

Yıl olacak 2014,o günlerin üzerinden 4 sene geçmiş olacak neredeyse,hala aynı terane.Sizin 10 sene lafınızı kendime uyduracak olursam son 10 maçta Galatasaray 4,Fenerbahçe 3 galibiyet almış.Bu mudur ezici üstünlük?

Alıntıları Göster
    Alves ve Emre yüzünden bence.

• quote:

yine hüsran derken

2-1lik son maçı saymazsan önceki 5 maçın sadece 1inde işimize yarayan skor alabildik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2013

quote:

yine hüsran derken

ben şu tarihten yada şu tarihler arasını konuşmuyorum.tüm zamanlar konumuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2013

quote:

yine hüsran derken

3 maç 3 kupa neyi anlatıyorsun ki? Kendisini avutuyor o arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2024

quote:

yine hüsran derken

Alıntıları Göster
    Orta sahada üstünlük kuramamak,topu taşıyamamak ve ileride çoğalamamaktan kaybettik diyebilirim.Ayrıca maç özelinde ilerideki üçlü o dillendirilen uyumlarından çok uzaktı.

Yıl oldu 2014 hala Baroni'nin ilk 11'de oynayıp fayda sağladığını zannetmek var.Bu adam sadece Trabzon maçlarında oynuyor görün.Kulübede başlamalıydı.

Sonra takım ruhsuzlar topluluğu.Arkadaş yine golü yedik yine toparlandık kıpırdandık.Niye hep yumurta kapıya dayanınca böyleyiz anlamadım?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.