Şimdi Ara

Net hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilen arkadaşlar bana netle ilgili bilgi verebilirmi, duyduğuma göre 2 tane brave +4 ile değişiliyormus, neti kac kere kullanabiliriz? Net teker teker mi yoksa belli bir sayıyla mı satılıyor?

• arkadaşlar neti kim satar?Npc mi yoksa Oyuncularmı? Satan arkadaşlarımız varsa ben direk +4 brave basim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalamar1312 -- 10 Şubat 2007; 21:49:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalamar1312

arkadaşlar neti kim satar?Npc mi yoksa Oyuncularmı? Satan arkadaşlarımız varsa ben direk +4 brave basim.
    net oyunda 2 tane brave +4e takas ediliyor, çoğunlukla koreliler veya diğer yabancı oyuncular satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Spyro:

net oyunda 2 tane brave +4e takas ediliyor, çoğunlukla koreliler veya diğer yabancı oyuncular satıyor

Alıntıları Göster
    İİde ben onlarla nasıl konuşcam koreli dili bilmiom.
  • quote:

İİde ben onlarla nasıl konuşcam koreli dili bilmiom.

Alıntıları Göster
    ztn koreliler dışında satanlarda var, ingilizceolarak yazıyo alttan "selling nets" die
  • quote:

ztn koreliler dışında satanlarda var, ingilizceolarak yazıyo alttan "selling nets" die

Alıntıları Göster
    O zaman Size Bİ önerim var.
    Eski brave +2 nizi getirin size yepyeni +2 knowledge ve +2 Reliability chestleri beleş verelim.
  • quote:

O zaman Size Bİ önerim var.
    Eski brave +2 nizi getirin size yepyeni +2 knowledge ve +2 Reliability chestleri beleş verelim.

Alıntıları Göster
    brave zaten yakalama yüzdeni baya artırıyor yanında bide güç katıyor valla nete satan kazık yer derim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0nuR^^ -- 10 Şubat 2007; 22:18:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nuR^^

brave zaten yakalama yüzdeni baya artırıyor yanında bide güç katıyor valla nete satan kazık yer derim ...

Alıntıları Göster
    Yahu Bırakın Neti Yaa Netin Bi İşe Yaradı Yok Net Net BU Ne YAa..Gidin Digiegglerinizle Crestlerinizi Tamamlayın Digimon Yakalayın Ne Bu NET NET Ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Yahu Bırakın Neti Yaa Netin Bi İşe Yaradı Yok Net Net BU Ne YAa..Gidin Digiegglerinizle Crestlerinizi Tamamlayın Digimon Yakalayın Ne Bu NET NET Ya..

Alıntıları Göster
    Ya şimdi bende +2 Brave chest +2Knowledge chest +2Reliability cHest +2Miracle d-egg +2Light d-egg var.
    Sence bu itemlerle digimon yakalayabilirmiyim?Ve hangi digimonu yakalamamda daha çok şansım olur?
  • quote:

Ya şimdi bende +2 Brave chest +2Knowledge chest +2Reliability cHest +2Miracle d-egg +2Light d-egg var.
    Sence bu itemlerle digimon yakalayabilirmiyim?Ve hangi digimonu yakalamamda daha çok şansım olur?

Alıntıları Göster
    Yakalayamazsın BenceAma Şöyle Yap..Level1 Lik Biriyle Parti Kur O Zayıflatınca Sen Yakalamayı Dene..
  • quote:

Yakalayamazsın BenceAma Şöyle Yap..Level1 Lik Biriyle Parti Kur O Zayıflatınca Sen Yakalamayı Dene..

Alıntıları Göster
    Hımmmmmm.Zekice.Thanks man.
  • quote:

Alıntıları Göster
    digimon yakalama crestlerle d-egglerle olmaz, net lazım, net yakalama şansını cok fazla artrıyor ama sadece korelilere gercek parayla satıldığı için bizim elimize geçmiyor. O yüzden oyun içi trade ile almamız lazım, bende cok iyi bilmiyorum daha önce net alan varsa lütfen nasıl olduğunu anlatsın

• quote:

digimon yakalama crestlerle d-egglerle olmaz, net lazım, net yakalama şansını cok fazla artrıyor ama sadece korelilere gercek parayla satıldığı için bizim elimize geçmiyor. O yüzden oyun içi trade ile almamız lazım, bende cok iyi bilmiyorum daha önce net alan varsa lütfen nasıl olduğunu anlatsın

Alıntıları Göster
    Hmm Yeniler Bizden Daha İyi Bilir Ben Susayım..
  • quote:

Alıntıları Göster
    galiba tek kullanımlıkmıs ...
  • quote:

galiba tek kullanımlıkmıs ...

Alıntıları Göster
    Herşeye İnanmamak Gerek
  • quote:

Herşeye İnanmamak Gerek

Alıntıları Göster
    söyleyen sendin demekki sana inanmayacaz ..
  • quote:

söyleyen sendin demekki sana inanmayacaz ..

Alıntıları Göster
    Bana İnanan Yok Zaten Şu Forumda

• quote:

Bana İnanan Yok Zaten Şu Forumda

Alıntıları Göster
    Ya ben şimdi 3 tane +4 brave chest yapsam 3 tanede +4 miracle d-egg en azından 9-10 lvl digiyi yakalıyabilirmiyim?
  • quote:

Ya ben şimdi 3 tane +4 brave chest yapsam 3 tanede +4 miracle d-egg en azından 9-10 lvl digiyi yakalıyabilirmiyim?

Alıntıları Göster
    Sormak Yerine Denemeyi Denesek?
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: kalamar1312

hayır işte brave leri net almak için trade de kullanıcan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.