Şimdi Ara

Nicki Beyaz Olanlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arklar benim oyunda bazı gördüğüm kişilerin nicki beyaz bu nasıl oluyor açıklaması var mı??

• Eskiden civciv sistemi varmış onlar civciv yani.
  • FD sistemi gelmeden önce Knight Empire sistemi vardı, bu sistemde 30 levele kadar civciv alınabiliyordu, bu civciv sayesinde hem nickleri beyaz oluyordu hemde düşük level olduğu anlaşılıyordu, kasan kişi karakterini 30 yaptığında civcivi patlıyor ve 500 k kazanıyordu. FD'nin gelmesiyle Civciv sistemi kalktı, Knight Empire zamanında civcivi kalan kişilerin, her ne kadar şu anda civcivleri yanlarında gözükmesede, hâlâ nickleri beyaz. :)
  • saolasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alp

FD sistemi gelmeden önce Knight Empire sistemi vardı, bu sistemde 30 levele kadar civciv alınabiliyordu, bu civciv sayesinde hem nickleri beyaz oluyordu hemde düşük level olduğu anlaşılıyordu, kasan kişi karakterini 30 yaptığında civcivi patlıyor ve 500 k kazanıyordu. FD'nin gelmesiyle Civciv sistemi kalktı, Knight Empire zamanında civcivi kalan kişilerin, her ne kadar şu anda civcivleri yanlarında gözükmesede, hâlâ nickleri beyaz. :)

Nesli tükenmekte olan bir tür... Aman kasmayın öyle kalsınlar
  • Hala sarı civcivli duran bi charım var 500ytl ye satıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: L.J

• Muahah
  • gercekten benim civcivi duran bi char ım var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Djmelih

Hala sarı civcivli duran bi charım var 500ytl ye satıyorum

• bende baya bi fazla sayıda var ilerde onun bir bugu cıkacaktır diye saklıyorum oyle :D
  • benım hıc olmadı çok uzuldum şimdi
  • ne günlerdi be civcivi alır giderdik hemen roan camp'a DTS slotuna adamlar hemen party ye alır 30 olunca atarlardı
    bi keresinde 31 e kadar kasmışlardı beni
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

ne günlerdi be civcivi alır giderdik hemen roan camp'a DTS slotuna adamlar hemen party ye alır 30 olunca atarlardı
    bi keresinde 31 e kadar kasmışlardı beni

ne kadar şanslıymıssın ben anlasırdım adamlarla öyle partiye girerdim genede 30 olunca atarlardı yeniden açar gene gider kastırırdım kendimi ama sonuç hep aynıydı:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur__666

quote:

Orjinalden alıntı: L.J

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.