Şimdi Ara

NİSSAN NX COUPE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben nissan nx coupe almayı düsünüyorum ama Civic si da aklımı celmiyor degil siz ce hanigisini almalıyım

• nx coupe kaç model araç merak ettim?
    ben küçükken görürdüm o arabaları hala kaldı mı?
    ben olsam civic si alırım.servis yedek parça derdim olmaz.başım ağrımaz.başka araç mı yok neden ikisine takıldın?
    fiyatlarını da bilmiyorum bu arada kusura bakma sorum o yüzden böyle...
  • 93 model özellikleri de fena degil üstü de aciliyo ama işte yedek parxca falan ne olur diye danısıyom bende fiyatları hemen hemen aynı civic si la
  • inan iki araç hakkında pek bi bilgim yok.nx coupe yi sadece dış görünüş olarak biliyorum.ne özelliği ne fiyatından hiç haberim yok.ancak bu kadar az gördüysem vardır bi hikmeti.problem çıktığında yedek parça sorunu yaşayabilirsin.mesela bazı problemler çıkma parçalarla halledilir ama çok satmamış bi aracın çıkma parçasını aramak samanlıkta iğne aramaktan farksız olur.

bilmiyorum.bo konuda bi fikrim yok ama mantık olarak benim tercihim heralde civic olurdu...
  • Fark istiyosan nx coupe.. Bi ara bende araştırmıştım. araç sitelerinde bi kaç ilan vardır sanırım hala..
  • nx hakkında açıkcası ben de pek bir şey bilmiorm ama, civic çok daha yaygın ve anlayanını çok daha kolay bulabileceğin bir makine.
  • Nıssan NX coupe ler çok özel araçlardır. Gerçekten piyasa aracı değildirler.Targa tavanı onu neredeyse yarı bir cabrio araç yapar,dijital devir saati de o arabaya çok yakışan ince bir ayrıntı.Dizayn olarakta modası asla geçmeyecek bir şekildir ki halen göze çok hoş gelir.Ve tabiki NISSAN kalitesi de ortada.Yani parça sıkıntısı çekmezsin,kafanı yorma
  • ben 6 yaşımdayken babamda vardı o araba o zamanların deli arabasıydı bi başkaydı yani bi bakan bi daha bakıyodu 1.6 motor üstü 2 taraftan açılıyor güzel araba ama günümğzde pek esprisi kalmadı bizim arabada 1.5 sene sonra perte çıkmıştı nazar değdi heralde sattık gitti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.