Şimdi Ara

NİSSAN PRİMERA VS.TOYOTA COROLLA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi tane nissan primera buldum çok temiz 99 model 150000e bi tane toyota corolla buldum 99 model oda temiz 159000 acaba hangisini alsam ikiside güzel parça yakıt lütfen mesajlarınızı bekliyorum bu arada toyota linkhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-99-corolla-luna-special-temiz-58215508/detay/ toyota 1.6 luna nissanda linkhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-1-6-special-primera-tuplu-isli-58738735/detay/ primera 1.6 special

• Nissan Primerayı kullandım vardı bende güzel araçtır Toyota güzelmi bilmem Hem Nissan daha ucuz yani yine siz bilirsiniz ben nissandan yanayım
  • nissan primeranın 2.eli bulunduğunuz ile göre yavaş olabilir.mesela konya gibi bir yerde iseniz alıp binip satabilirsiniz ama ankara gibi yerde piyasası yavaştır.ama toyotanın il farketmez piyasası çok canlıdır.Aklınıza yatan hangisi ise onu almanızı tavsiye ederim.2 araçda sizi üzmez.
  • göstergeleri hariç ben seviyorum primeraları... alışmak biraz problem..
  • Sağolun arkadaşlar yorumlarınız iiçin gösterge problemi var evet ama nissan almaya karar verdim istanbuldayım sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: YRD.DOÇ.DR

Sağolun arkadaşlar yorumlarınız iiçin gösterge problemi var evet ama nissan almaya karar verdim istanbuldayım sağolun

çok doğru bir karar vermişsin. kayınpederde var 97 model ilk sahibi ve 97 binde. satmıyorki alayım şu aracı. çok kullandım ve çok keyifli bir araç. nasıl 120 ye çıktığımı bile anlamıyorum, 170 basıyorum yol tutuş olsun direksiyon olsun hiç titreme sapma yok. konforo elegance çok rahat inmek istemiyorum araçtan. uzun yold bir kerede yor be arkadaşım ama yok yormaz:) hayırlı olsun. zamanın mercedesi gözüyle bakıyorum bizdeki araca.
  • Hor kullanılmamış bir araçsa kesinlikle memnun eder, şimdiden hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun hocam nissan sizi üzmez
  • Hayırlı olsun hocam aramıza katıldın sorun olursa GX kullanıcısı olarak yanıtlamaktan zevk alırım.
  • Hepinize teşekkürler nissanı almamda katkınız oldu linktekini almadım aşka aldım yol tutuş falan cidden iyi
  • Resim bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.