Şimdi Ara

Nokia 6267 detaylı inceleme denilebilir (: resim eklendi 2. sayfada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
0
Favori
21.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siyah düşünüyodum ama bu renk gelince aslında daha cok hosuma gitti eğlenceli gözüküyor alet :)
  • mrb güle güle kullan.sorum su a2dp özeliiğini her bluetooth kulaklık ıcın kullanabılıyormuyuz yoksa ozel bır kulaklıgımı var?bnde plantronic voyager 510 kulaklık var onla muzıgı kablosuz dınleyebılırmıyım
  • tabiki dinleyebilkirsiniz a2dp li telefon ile bluetooth kulaklıklar her zaman çalışır
  • gayet guzel bir telefon gule gule iyi gunlerde kullanin kapakli ve cok sik bir model.sorulara gelince:
    1.telefonun agirligi nedir?insani rahatsiz ediyor mu?
    2.kalinligi nedir?cepte tasirken sikinti yaratiyor mu?
    3.ele oturusu nasil?
    4.sinyal alim gucu nasil(!)yani dagin basindan da saglikli iletisim kurabilir miyim?
    5.kapagin malzeme kalitesi nasil?kisa surede oynama falan yapar mi?(!)
    6.dayanikli mi yani sert darbelere karsi dayanikli mi?(!)
    (!):bunlar benim esas kriterlerimdir.eger bir cihaz bu kriterlere uymaz ise kesinlikle kullanmam onu..
  • 1) Ağırlığı 105 gr. Gayet makul bence
    2) kalınlığı 21,5 mm cepte kolayca taşınabiliyor
    3) Ele oturuşu oldukça rahat
    4) sinyal alım gücü iyi ama dağ başına çıkmadım
    5) Kapağın ve tüm telefonun malzeme kalitesi iyi (solid) denen cinsinden
    6) Birkaç defa düşürenler hiçbişey olmadığını söylüyorlar, bakalım ben yarın bi de çivi çakmayı deniycem

PS: Neden Aselsan'ı denemiyorsun ??!

• Telefon iyi de...Beni hala düşündüren bu telefonun Nokia Türkiye sayfalarında hala olmaması
    Bundan sonra çıkan bir sürü model orada yer almakta ama bu telefon HER NEDENSE hala sayfada yok !!!
    Ne "tüm telefonlar"da, ne "Gelecek telefonlar"da...hiçbiryerinde yok...

Bir kere aradığımda ne cevap verdiklerini yukarıda yazdım, ama aramak isteyeniniz varsa buyursun. Telefon no'ları : 0212- 337 17 17

Kolay gelsin...
  • arkadaşlar bu telefonu yaklaşık 3 hafta önce aldım. ama kararsızım belki de geri iade edicem. olmadı tüketici haklarına şikayet etmeyi düşnüyorum. internet sayfasında 300 saat bekleme 6 saat konuşma süresinden bahsederken pratikte günde 10 dk kadar konuştuğum halde hiçbir ek özelliğini kullanmadığımı söyleyim) 4 gün zor dayanıyor pili. üzerinde bl5c 1020 mA batarya var. acaba ben mi kuruntu yapıyorum yoksa goksa bütün bu model telefonlar böylemi?
  • arkadaşım zamanla pil kendini geliştirir ilk alındığında kısa zaman sürebilir benimde 2 günden 3 güne cıkmaya basladı veya firmware update ile daha iyi az pil harcayan versiyon cıkabilir.

6300 da ilk çıktığında nokia sayfasında yoktu nokia türkiye bu konuda biraz yavaşlar nedense veya tutan modeller ile ilgili daha cok uğraşıyorlar.

quote:

Orjinalden alıntı: maxwell205

arkadaşlar bu telefonu yaklaşık 3 hafta önce aldım. ama kararsızım belki de geri iade edicem. olmadı tüketici haklarına şikayet etmeyi düşnüyorum. internet sayfasında 300 saat bekleme 6 saat konuşma süresinden bahsederken pratikte günde 10 dk kadar konuştuğum halde hiçbir ek özelliğini kullanmadığımı söyleyim) 4 gün zor dayanıyor pili. üzerinde bl5c 1020 mA batarya var. acaba ben mi kuruntu yapıyorum yoksa goksa bütün bu model telefonlar böylemi?

• arkadaşlar teli alanlar için hayırlı olsun bir kaç sorum olacak 1) en fazla kaç çözünürlüğünde video çekebiliyor 2) hangi formatta birde video ileri geri sarma özelliği varmı 3)bide kamerası berbat demis bi arkasaş özelliklerine tam ısınmıştımki bi anda soğudum gündüz çekilen fotolardan kayabilirmisiniz teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: zxcwv

arkadaşlar teli alanlar için hayırlı olsun bir kaç sorum olacak 1) en fazla kaç çözünürlüğünde video çekebiliyor 2) hangi formatta birde video ileri geri sarma özelliği varmı 3)bide kamerası berbat demis bi arkasaş özelliklerine tam ısınmıştımki bi anda soğudum gündüz çekilen fotolardan kayabilirmisiniz teşekkürler

en fazla 640a 480 cekiyor ama cekmedim daha ben kamerasını cok kullanan biri değilim sonucta. unutuyorum bile hergün fotograf cekmeyi ama yarın akşam kesin ekliyeceğim sapanca görüntülerini:) 3gp cekiyor sanırım. ben teşekkür ederim.
  • ben bişe sorcam. öndeki kamera ( ana ekranın üstündeki) görüntülü konuşmalar için sanırım ona eyvallah ta ben girip kalitesine bakmak istiyorum mesela nerden gircem bulamadım... normalde kamerayı açınca bi şeçenek olmalı yani "öndeki kameraya geç" falan diye

şimdiden teşekkürler
  • Kapağı açmadan yandaki kamera tuşunu basılı tutarsan, kapaktaki kamera'ya geçiyor.

Kolay gelsin...
  • onu biliyorum. ben içerdeki kameradan bahsediyorum. onu herangi bi şekilde açamam mı??

görüntü dizisi açık gece modu açık bu ikisini kullanmak için tıkladığım da da izin yok diyo

valla biri yardımcı olsun telefoncuya giderm valla yoksa kafaya taktımmı...
  • bi yardım edecek yokmu arkadaşlar yaw
  • hayırlı olsun güzel telefon
  • quote:

Orjinalden alıntı: carpediem86

onu biliyorum. ben içerdeki kameradan bahsediyorum. onu herangi bi şekilde açamam mı??

görüntü dizisi açık gece modu açık bu ikisini kullanmak için tıkladığım da da izin yok diyo

valla biri yardımcı olsun telefoncuya giderm valla yoksa kafaya taktımmı...

yok arkadaşım sanırım bende cok aradım da bulamadım..
  • 6267 kullanan arkadaşlar bi zahmet su sorulara cevap verebilirmisiniz 1) 640 480 çözünürlüğünde en fazla ne kadar vide çekebiliyor hafıza kartı dolana kadar çekebiliyorm? 2)video ileri geri sarma özelliği varmı ?yukardada sordum ama cevap gelmedi 3) gündüz fotolarından koysanızda kamera kalitesine baksak teşekkürler ilgilenenlere
  • video kart bitene kadar cekiyo video ileri geri sarma özlelliği var zaten mp3 playırı acıyor videolarıda fotolar için üzgünüm daha yukleyemedim kusura bakmayın gercekten
  • Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.