Şimdi Ara

Nokia Lumia 925 mi Samsung Galaksi S4 mini mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu tavsiye bölümüne açtım da pek tınlayan olmamış bir yardımcı olursanız sevinirim.

Telefonumu değiştirmeye karar verdim ancak iki telefon arasında kaldım .

Nokia lumia 925 (32gb) ve Samsung galaksi S4 mini

telefon kullanım şeklim genelde basit uygulamalar ara sıra foto çekmek vs gibi temel isteğim en az 3 sene sorunsuz kullanmak . (iki telefonda aynı fiyata geliyor)

Bir fikir verebilirseniz sevinirim .

• 3 sene sorunsuz kullanmak ise kesinlikle 925
  • buraya açarsan 925 derler samsunga açarsan s4 derler :)
    Bana kalırsa 925 alın wp8 deneyimi olur kamerasıda kat be kat üstün s4e göre ...
  • Telvis kullanıcısına yanıt
    e normal olarak 925 derler :D

dediğim gibi çok ileri düzey kullanıcı değilim ama forumlardan anladığım kadarı ile wp8 de donma sorunu pek olmuyormuş açıkçası beni cezbeden bir nokta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

buraya açarsan 925 derler samsunga açarsan s4 derler :)
    Bana kalırsa 925 alın wp8 deneyimi olur kamerasıda kat be kat üstün s4e göre ...
    Bende zamanında S4 ile 720 arasında kalmıştım, baktım bu androidin takılma, kilitlenme durumları ve özellikle de mağazanın güvenlik açığı olcak gibi değil, 720 almaya karar vermiştim; sonra bi durup düşündüm, ilerde RAM'den dolayı sıkıntılı günler geçirmemek için gittim 925 aldım ve çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖZGÜNBEY

Bende zamanında S4 ile 720 arasında kalmıştım, baktım bu androidin takılma, kilitlenme durumları ve özellikle de mağazanın güvenlik açığı olcak gibi değil, 720 almaya karar vermiştim; sonra bi durup düşündüm, ilerde RAM'den dolayı sıkıntılı günler geçirmemek için gittim 925 aldım ve çok memnunum

Alıntıları Göster
    Samsung'a bulaşma bence. Oyun - Uygulama ile işin yoksa Lumia al ben şuan pişmanım sırf aradığım uygulamalar yok diye

• iki telefon arasında kalmamdaki esas sebep halen kullanmakta olduğum nispeten oturmuş android sistemi öteki tarafta yeni ama potansiyeli yüksek wp yani kısaca yarın bir gün wp bizi ortada bırakmasın derdim o .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smmmhakan

iki telefon arasında kalmamdaki esas sebep halen kullanmakta olduğum nispeten oturmuş android sistemi öteki tarafta yeni ama potansiyeli yüksek wp yani kısaca yarın bir gün wp bizi ortada bırakmasın derdim o .
    S4 Mini alınacak bir telefon değil. S4 yine neyse ama S4 Mini kötü. 925 al derim.
  • S4 mini alacağına s3 al bence, ama bana hangisini alıyım diye sorarsan 925 derim neden dersen eğer.

1-Kamera
    2-Tasarım,kalite
    3-Ekran boyutu
    4-Daha prestij bir telefon
    5-Ve en önemlisi ne takılma ne de teklemeye yapmayacak olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

İlk başta s4 ten 720 ye geçtiğinizi(düştüğünüzü) sandım 925 mantıklı ama

• 925.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

925.
    Tüm yorum yazan arkadaşlara teşekkürler Nokika Lumia 925 alındı .
  • Koskoca 925in düştüğü hallere bak. Hocam arada siklet farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Estonya Feribotu

Koskoca 925in düştüğü hallere bak. Hocam arada siklet farkı var.
    Uzun süre götürsün diyosan 925 al
  • Hala almadıysan L630 al artan parayla iki kişi 3 günlük tatile gidersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan_winnitu

Hala almadıysan L630 al artan parayla iki kişi 3 günlük tatile gidersin
    Böyle bi konu bile hakaret. 925'in dengi s4 Mini değil S4'tür ki ondan bile kat be kat daha iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jracool

Böyle bi konu bile hakaret. 925'in dengi s4 Mini değil S4'tür ki ondan bile kat be kat daha iyi bence.

Wow sert oldu😁
  • quote:

Nasıl oluyor o iş bi anlatsana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

quote:

Nasıl oluyor o iş bi anlatsana?

Kamera, kasa kalitesi, hız, tasarım
  • Temel uygulamalar,iyi bir kamera saglamlik diyorsan l925 al,2.el de zarar etmemek,populer telefonum olsun,uygulama sikintim olmasin diyorsan s4mini al.s4 mini aldiktan bi kac ay sonra root nasil atilir,hangi room daha iyi,telefon cok kasiyo diye delirebilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.