Şimdi Ara

nokia n95 abu dhabi'de 500 dolar olurmu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşım abu dhabide bir kaç güne kadar gelecek gelirken bana getirmesi için n95in fiyatını sordum burda 500 dolar dedi benim çok ucuzuma geldi bu çin malı veya sahte falan olabilirmi yoksa ordaki orjinal n95in normal fiyatımıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydrake -- 8 Nisan 2008; 21:17:48 >

• sahte değildir.. 500$ az para değil.. ama işte hem pasaportuna hem TK'ya kayıt ettiricek filan falan.. bir ton iş...
  • orjinal olsunda kayıt uğraştırsın kayıt işlemlerinde sadece turkcell ekstraya pasaportla gidip kayıt ettirecez başka bir prosedürü varmıki bunun
  • bildiğim kadarıyla yok
  • fiyata kafam takıldı orda 500 dolar burda 1500
  • N95 1.500YTL değil ki.. 1.100 - 1.200YTL fln..

kafanada fiyat takılmasın.. orada vergi sistemi olmadığı için.. direk fatura fiyatından ödeme yapılıyor..
  • çok teşekkürler burda 1200 ytlymiş ordan getirtmek daha mantıklı
  • 500 dolar 645 lira eder.
    benzerlerinde 150 lira daha ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedimi kestim -- 8 Nisan 2008; 21:36:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazydrake

çok teşekkürler burda 1200 ytlymiş ordan getirtmek daha mantıklı

150-200 fazla verip burda güzelce kvk genpa almakta mantıklı
  • kvkda 1200 ytl, abu dhabide 645 ytl yaklaşık yarı fiyatı yapıyor
  • dubaide fiyatı net bilen varmı arkadaşlar ??
    birde bu vergi falan ödeme varmı havaalanında beyler bir el atında aldırıcam bende
    quote:

Orjinalden alıntı: crazydrake

kvkda 1200 ytl, abu dhabide 645 ytl yaklaşık yarı fiyatı yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytugrul -- 9 Nisan 2008; 18:04:36 >
  • arkadaşım abu dhabide bir kaç gün önce aradığımda burda 500 dolar demişti yalnız o gelirken yanında getirecek bildiğim kadarıyla yanında getirince sorun çıkmıyormuş çoğunlukla kargoda sorun çıkıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazydrake -- 9 Nisan 2008; 18:36:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: turtur29

dubaide fiyatı net bilen varmı arkadaşlar ??
    birde bu vergi falan ödeme varmı havaalanında beyler bir el atında aldırıcam bende

Salı günü Dubaideydim. N95: Yaklaşık 670 YTL, N95 8 GB 800 ytl, N82 ise 720 YTL civarı idi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ramaknisnan

quote:

Orjinalden alıntı: turtur29

dubaide fiyatı net bilen varmı arkadaşlar ??

Salı günü Dubaideydim. N95: Yaklaşık 670 YTL, N95 8 GB 800 ytl, N82 ise 720 YTL civarı idi.

n82 990 ytl ye gordum en son sımdı gerek varmı 250 ytl ıcın ustelık 12 taksıtlede odeyebılıyoruz suanda nokıa cep telfonlarını

• selamlar ben katar da muhendisim burada da n95 8gb fiyati 2400 riyal yani yaklasik 850 ytl....cin mali filan da degil...2 yil garantili ama sadece katar da gecerli tabi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.