Şimdi Ara

Nokia N97 Yerine Samsung Wave Alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar yaklaşık 7-8 aydır Nokia n97 kullanıyorum.

Ne kadar yazılımı hep güncelleselerde bi türlü yazılımsal sorunlar giderilmemiş bana göre bazen donmalar telefonu aç kapa bunun gbi bazı hataların canımı sıkmaya başladı.

qwerty klavyesi müthiş cok sık mesaj yazan biriyim samsung wavede bi zorluk çekermiyim qwerty klavyeyi ararmıyım sizce ?

N97'nin kamerası cok iyi olmasada yeterli bana göre. Gündüz çekimleri cok iyi samsung wavenin kamerasıyla N97 arasında cok fark varmıdır ?

Wavenin en kötü yanı hafızası düşük olması 32 gb lık n97 den snra biraz sıkıntı olucak sanırım.

• Eğer çok oyun program delisi değilsen wave öneririm.Sonuçta ekranı çok iyi.Bazı özellikleri N97'den daha iyi.Ama sen de benim gibi Symbian hastasıysan,oyun program delisiysen wave önermem açıkçası.

Klavye konusunda bir zorluk çekmezsin.Sonuçta ekran N97'den daha hassas.Gayet kolay yazarsın.N97'nin klavyesini aramazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 24 Haziran 2010; 12:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Eğer çok oyun program delisi değilsen wave öneririm.Sonuçta ekranı çok iyi.Bazı özellikleri N97'den daha iyi.Ama sen de benim gibi Symbian hastasıysan,oyun program delisiysen wave önermem açıkçası.

Klavye konusunda bir zorluk çekmezsin.Sonuçta ekran N97'den daha hassas.Gayet kolay yazarsın.N97'nin klavyesini aramazsın.

arkdaşıma katılıyorum eğer oyun ve programla pek fazla ilginiz yoksa kesinlikle wave almalısınız.

gerçi waveninde kendince oyun ve programları var ama tabikii n97 kadar olamaz.

n97 kocaman telefon ne cebe ne ele sığar

• n97,mi satip wave aldim. klavye telefonu yan yatirinca n97 gibi rahat yazilabiliyor.
    wave cok rahat bir telefon, menuleri hizli, app store,a hergun yeni appler ekleniyor
    kamerasi n 97 gibi, ne kesik ne fazla.. artisi ise 720p hd video cekim yapabilmesi,
    her turden filmi rahatlikla oynatabiliyor buna hd mkv de dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tai-chi

n97,mi satip wave aldim. klavye telefonu yan yatirinca n97 gibi rahat yazilabiliyor.
    wave cok rahat bir telefon, menuleri hizli, app store,a hergun yeni appler ekleniyor
    kamerasi n 97 gibi, ne kesik ne fazla.. artisi ise 720p hd video cekim yapabilmesi,
    her turden filmi rahatlikla oynatabiliyor buna hd mkv de dahil.

dediklerinin hepsine katılıyorum..

sanki resim konusunda gündüz çekimleri n97 bi gömlek üstün.. video olarakta samsung önde.

N97yi satıp sonunda wave i aldım iyi bi seçim yaptıgıma inanıyorum

Telefon N97 ye göre aşırı hızlı geldi bu bnm için en önemlisi

Bu konu n97 satıp alsammı acaba die arada kalan arkadaşlar için yardımcı olabilir
  • bnde n97 var ve hiiiiiç menun degilim wave bırınde gordum çok begendım bır kaç sorum var şimdiden ılgılndıgınız ıcın saolun
    1. kulaklık sesı nasıl yuksekmı ve muzık dınlerken şarjı nasıl gıdıyor?
    2.gps nasıl bn n97de garmın vardı samsungda durum nasıl oluyor?
    3.bnm tlfn 2012 kadar garatısı var fıyat farkı verırmıyım alırsam verırsem nekadar fark vermem gerekır
    tekrar saol sımdıden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY
    Eğer çok oyun program delisi değilsen wave öneririm.Sonuçta ekranı çok iyi.Bazı özellikleri N97'den daha iyi.Ama sen de benim gibi Symbian hastasıysan,oyun program delisiysen wave önermem açıkçası.

Katılıyorum, oyun ve programlarla pek uğraşmıyorsanız wave daha iyi olur bence hem ekranı ve dokunmatigı daha iyi.
  • ALINIR TABİKİDE N97 DEN DAHA STABİL BİR CİHAZ HER YÖNÜYLE WAVE
  • bırı sorularıma cevap verecekmı artık

bnde n97 var ve hiiiiiç menun degilim wave bırınde gordum çok begendım bır kaç sorum var şimdiden ılgılndıgınız ıcın saolun
    1. kulaklık sesı nasıl yuksekmı ve muzık dınlerken şarjı nasıl gıdıyor?
    2.gps nasıl bn n97de garmın vardı samsungda durum nasıl oluyor?
    3.bnm tlfn 2012 kadar garatısı var fıyat farkı verırmıyım alırsam verırsem nekadar fark vermem gerekır
    tekrar saol sımdıden...
  • Dokunmatik performansı daha iyi olan wave i öneririm.Nokia alt menülerine alışmışsındır.Ancak samsung alt menüsüne alışman uzun sürmez.
  • siz sorularıma cevap verene kadar bn telefonu aldım genede saolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.