Şimdi Ara

Nostalji yaşamak istiyorum(sistem kararı verildi oyun tavsiyesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler uzun yıllar teknolojiden uzak kaldım (2006 dan beri)
    şimdi döndüm ama yeni çıkan oyun ve sistemler bana zevk vermiyor
    2000 li yıllardaki oyunlar çok daha güzeldi(şimdi 4k filan çıkmış ama bana 1280x800 bir Age of empires tadı bile vermekten aciz)
    lafı fazla dolandırmadan bana bu eski zevki verebilecek eski bir sistem ve oyun tavsiyeniz varmı
    oc yapmak istiyorum
    bütçe yok
    edit:lga 755 sistem alınacak sadece oyun tavsiyesi kabul edilecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukans7965 -- 9 Aralık 2016; 23:39:47 >

• Up
  • İkinci el 775 tabanlı sistem kurabilirsiniz.
  • a4 4000 li apu sistem fazlasıyla yeterli gelir 2x4gb ram ömür boyu yetecektir istenilen oyunlara

sadece kasa max 700tl fln tutuyor eski pcden sata hdd çıkarılsa kasa çıksa birde psu çıksa 500tlye gelebilir ana parçalar şunlar

http://www.hepsiburada.com/amd-a4-4000-3-0ghz-soket-fm2-islemci-p-BD303600 130tl

http://www.hepsiburada.com/msi-a68hm-e33-v2-amd-a68h-2133mhz-oc-ddr3-soket-fm2-matx-anakart-p-BD803597 170tl

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-8gb-2x4gb-vengeance-lowprofile-ddr3-1600mhz-cl9-dual-kit-ram.html 192tl

492tl

ram fiyatları uçmuş 2.el almanı şiddetle öneririm diğer iki parça makul fiyatta dolar yüzünden hep :/

• Overclockmanyağı kullanıcısına yanıt
    Birde oyun tavsiyesinde bulunurmusunuz

grafik önemli değil hikayesi güzel olsun yeter
  • Cabelas 4x4 off road adventure III - Far Cry 1 - Nfs 7/8 - Indiana jones and emperors tomb - Mercedes Benz World Racing - Igı 2 - Swat 4 - Battlefield 1942 - Il 2 Sturmovik 1946 - Age of mythology - Call of duty 1 - Fifa 2007 - 18 Wos accros america - Flat out - Max Payne 2 -Painkiller serisi - 2002 fifa world cup - Gta III - Vice City - Spiderman 1 - Motogp 2/3 - Midnight Club II - The Great Escape - Freedom Fighters - Tony Hawks Pro Skater 4 - Motocross Madness 2

• Fifa 99 , Midnight Club , Gta Vice City , AOE 2 , Midtown Madness , CS 1.5 , Fm 2002 , Cod serisi , 18 wheels of steel convoy...

Aklıma geldikçe eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 9 Aralık 2016; 20:2:18 >
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
  • Hocam o zaman ps3 alin en iyisi bu olur
  • Dogukans7965 D kullanıcısına yanıt
    Lga 775 anakart pentium e2140 işlemci bu işlemci %100 OC olabiliyordu die hatırlıyorum aynı zamanda bendede vardı. Stock fanla 2.2 2.4ghz fln görüodu.

Hd5450 ekrankartı 2gb'da ram ve xpde yükledikmi tmmdır.
  • Negan. kullanıcısına yanıt
    Ps3 olmaz hocam var zaten

sadece pes oynuyorum fps oyunlarını bir türlü beceremiyorum
    Ps3 te age of empires nasi oynasin
  • hocam istersen bende xfx hd5570 2.8 gb gpu var. aklında bulunsun.
  • RyzeTheAmazing kullanıcısına yanıt
    Age of icin mi sadece toplucam demis simdiki oyunlar age of kadar zevk vermiyormus demis ps3 exc. Oyunlari red dead red. god of war unc. ve daha bir suru hikaye yonunden saglam oyunlar var eski oyunlardan gta5 e kadar genis bir oyun kapasitesi var
  • Pcsx2 playstation 2 emülatörü kurup god of war'ı istediğin çözünürlükte 60fps oynayabilirsin gamepad ile, tavsiye ederim. Oyunun ps2 iso'sunu indirmen gerek god of war 6gb, god of war 2 de 6gb.
    Milyonlarca yeni çıkmış rally oyunu var ben şuan 2000 yılında cıkmıs colin mcrea rally 2.0 oynuyorum yeni oyunlar bencede keyifsiz...
  • The Suffering, Jedi Knight 2, Hitman, Splinter Cell, Soldier of Fortune, Civilization III, Prince of Persia: The Sands of Time.
  • Rise of Nations, Age of Empires 2, Empire Earth 1 ve 2
  • Will Rock - Italian Job - Half Life 2 - Trackmania - Tough trucks 2003 - Ford Racing 2 - Gti Racing - Contract Jack - King of the Road - Vietcong
  • O zevki bir daha yaşayabileceğinizi sanmıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.