Şimdi Ara

NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
6.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada da Note 1 telefonumu kullanıyorum dedim yani Note 1 varken Note 3 aldım dedim.
  • Arkadaşlar bugün gidip değişim için gelen telefonu aldım serviste açtım gene aynı sorunlu kasa ekran arası açık dedim bu nasıl iştir ya sıfır değişim için gelen telefonda aynı bunların hepsi böyle alın şunu onarın tamir edin giderin açıklığını öle verin dedim geri verdim sıfır gelen telefonu servise...
  • pfff. olmadı şimdi bu. bende sizden gelecek haberi bekliyordum işin kötü yanı ben kargo ile gönderebilirim anca gitmesi gelmesi uzun sürecek sanki

saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Aynen öle hocam bakalım tamir sonrası nasıl bir durum olacak...
  • Değişim için gelen sıfır telefonun koruyucu naylonu yırtık ve kamera koruyucu naylon yerinde değil nasıl fabrikadan gelen sıfır telefon oluyor bu anlamıyorum müşteri hiz. görüşürüyorum kullanılmış iade edilmiş telefonu paketleyip sıfır değişim cihazı olarak veriyorsunuz diyorum öle birşey olmaz efendim diyorum bu ne diyorum yırtılmış vs. bu nasıl çıkıyor içinden diyorum ses yok iyicene gözümden düştü bu samsung artık.

NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: seas79

Değişim için gelen sıfır telefonun koruyucu naylonu yırtık ve kamera koruyucu naylon yerinde değil nasıl fabrikadan gelen sıfır telefon oluyor bu anlamıyorum müşteri hiz. görüşürüyorum kullanılmış iade edilmiş telefonu paketleyip sıfır değişim cihazı olarak veriyorsunuz diyorum öle birşey olmaz efendim diyorum bu ne diyorum yırtılmış vs. bu nasıl çıkıyor içinden diyorum ses yok iyicene gözümden düştü bu samsung artık.

tELEFONUN PARASINI GERİ ALIN GİDİN Bİ MAĞAZADAN SIFIR ALIN İSTERSENİZ.Ama şöyle birşey var sadece samsungda değil daha bir sürü firmada böle bu. Herkes telefonu kasa açıklığı nedenıyle servise götürünce böyle oldu ister istemez.

• aliass kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar müşteri hizmetleri ile konuştum şimdi onarımı yapılıp verilecek bana cihazı almadan kontrol yapın ve hala kasa açıklığı varsa oradan bizi arayın cihazınızı teslim almayın siz oradayken biz onları arayacağız dedi. Bakalım inşallah onarımını adam gibi yaparlar da gerek kalmaz...
  • quote:

Bugün tekrar müşteri hizmetleri ile konuştum şimdi onarımı yapılıp verilecek bana cihazı almadan kontrol yapın ve hala kasa açıklığı varsa oradan bizi arayın cihazınızı teslim almayın siz oradayken biz onları arayacağız dedi. Bakalım inşallah onarımını adam gibi yaparlar da gerek kalmaz...

Onarımla kasa açıklığını gideremezlerki. Ya büyük ekran takacaklar yada kasayı küçültcekler.İkiside olmuyacağı için sanmıyorum yani kasa açıklığı hep olur.Yeterki size sıfır kllanılmamış cihaz versinler gerisini pek takmayın bence.
  • Hocam onarım için verirken de görevli dedi ekran kasa değişecek dedi bakalım nasıl sonuçlanacak bekliyorum.
  • Pazartesi degisim icin gelen ve almadigim telefonu onarim icin birskmistim bugun aksam gittim almaya 4 gun boyunca cihazi tutuyorlar ve hic bir sey yapmiyorlar ve diyolar ki esneme payi o bende teslim almadim tabi musteri hiz. aradim anlattim durumu ve ciktim servisten yarin gidip kutusunuda teslim edip degisim degil sifir cihaz icin geri vericem eger tekrar sorunlu cihaz verirlerse para iadesi icin basvurucam ugrastirsanlar beni bakalim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aliass kullanıcısına yanıt
    Dostum onarimla kasa acikligi giderilmeyecekse samsung genel mudurlukten arayip onarip ve kulaklik hediye edelim diye neden diyorlar bende kabul etmeyince degisim cihazi yolluyorlar onlara gore sifir bana gore degil foto koydum yirtik foto kullanilip iade edilen cihazi paketleyip sifir diye bana veriyorlar bu yakismiyor samsung gibi buyuk bir firmaya...

• quote:

Dostum onarimla kasa acikligi giderilmeyecekse samsung genel mudurlukten arayip onarip ve kulaklik hediye edelim diye neden diyorlar bende kabul etmeyince degisim cihazi yolluyorlar onlara gore sifir bana gore degil foto koydum yirtik foto kullanilip iade edilen cihazi paketleyip sifir diye bana veriyorlar bu yakismiyor samsung gibi buyuk bir firmaya...

Sadece samsung değil nokia da böyle.

İster istemez bazen tahlihsizlikler yaşıyor bazıları.

Benden tavsiye kasa acıklığı dert etme. Bi sıkıntı olmaz.
  • Servislerin değişim yaptığı ürünler genelde bu tür ürünlerdir. O nedenle değişim istemek çoğu zaman farklı problemleri olan bir ürünle başbaşa kalmanıza neden olabilir. Adamlar bizi her türlü kandırıyorlar.
  • O zanam en iyisi para iadesi olacak...

• Bende 10 gün önce note 3 sahibi oldum ürünü hepsiburada dan aldım benimde sizler gibi kasa açıklığı problemim var ilk başlarda önemsemedim ama telin içine toz girmeye başladıkca canımı sıkmaya başladı.Magazadaki telefonlara baktığımda benimki gibi kasa açıklığı olana hiç rastlamadım .

• Valla helal olsun yıldırma politikanız çok başarılı benim gibi bir insanı da yıldırdınız ya valla helal olsun değişim cihazın değişimini yapmayan para iadesi için onay vermeyen ve tüketici mahkemesine gidebilir diyen Samsun Beşiktaş Ekmen yetkili servisini ve tüm Samsung çalışanlarını gönülden kutluyorum en içten saygılarımı sunuyorum...
  • Değişim cihazı olarak gelen cihaz bu ilk cihazım da daha az açıklık vardı. Mahkemeye gidip uğraşmak istemiyorum böyle kullanıcam... Alıcak olanlar bundan ders çıkarsın ekran kasa açık telefonu almasınlar nasıl olsa birebir değişim yapılıyora kapılmasınlar... Selamlar...

• bende yok herhalde açıklık kağıt girmio
  • Telefonumu 2.5 aydır bu şekilde kullanıyorum şimdilik bi sorun yok arkadaşlar açıklık var ama toz vs. girmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.