Şimdi Ara

NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
6.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bugün beyaz note 3 amak için turkcell bayisine gittim ilk gelen cihazın kutusu açıktı denedim kasa açıklığı var sonra başka bir note3 getirdiler ondada aynısı.Oradan çıkıp başka bir bayiye gittim kutuyu açtık ondada kasa açıklığı var en sonunda pes edip aldım bakalım hayırlısı
  • Yahu arkadaşlar sizin kasa açıklığı dediğiniz şey fabrikasyon olarak bilerek bırakılmış bir boşluktur. Değil 3, 100 tane de değişseniz ayne şey olacak. Beyazlarda renkten dolayı pek farkedilmesede aynı boşluk onda da var. Hangi teli alırsanız alın kasa/cam arasında yarım mm boşluk kalır. Bu durum özelliklen yapılıyor ki, olası kasanın sağdan soldan vs. alacağı darbelerde cam patlamasın. Örneğin cihazın metal kısmı bir yere çarptı, normalde eziliyor ama cam patlamıyor değilmi. İşte yapışık olsa direk cam patlar. Yani adamların bilerek az aralık bıraktığı şeyi sorun haline getirmişiniz. Ordan toz falan girmez. Cam ve alt tabaka arasında silikon var zaten. Nerden girecek. Bazı telefonlarda o boşluğu kapamak ve darbeleri emmesi için çok ince lastik yada plastik şerit kullanılıyor.Hepsinde var, içiniz rahat olsun.
  • Arkadaşlar selamlar,

S4 forumundan bir Samsung kullanıcı olarak burayı buldum ve geldim,

Benim de S4 cihazımın bir yerinde kasa açıklığı var ne yapsam karar veremedim, değişse aynı sorun çıkabilir ve değişim cihazı sıfır cihaz olmuyor, para iadesi için ise çok uğraşmam gerekiyor buradan okuduklarım kadarıyla,

Ben de çok titiz biriyim bu yüzden araştırıyorum tavsiyeniz nedir yardımcı olun fotoğrafları koydum....Bu arada cihaz yeni daha bir ay olmadı ama olacak bir ay muhabbeti nedir bir ay dolmadan ne fark ediyor acaba...
     NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catil -- 13 Mayıs 2014; 12:49:34 >

• Benim de ekranın üst kısmın da var kasa açıklığı . Çok çok dikkatli bakınca belli oluyor . Bi sorun olur mu ki acaba ileri de . Şimdilik bir şey yok 1 aydır kullanıyorum ama titiz de bir insanım . Ama arkadaşların dediğine göre de değişim istesem hepsin de aynı sorun olduğu söyleniyor kafam karıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Samsung size ne yapsa boş ne nankör adamlarsınız adamlar sizin için not koyma yeri yapmış siz mızmızlanıyorsunuz nankör herifler .

adı üstünde olan bi modelde not koyma yeri olmamalıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Samsung size ne yapsa boş ne nankör adamlarsınız adamlar sizin için not koyma yeri yapmış siz mızmızlanıyorsunuz nankör herifler .

adı üstünde olan bi modelde not koyma yeri olmamalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhablar. bnede de samsung note 3 pembe var. aldığım günden beri samsung tarafından işkence çektiriliyorum resmen. ilk bir ay içindeydi donmalar oldu telefonda batarya sökmeden kendine gelmiyordu. birde sonradan telefonu aldım laylaylom sevinci geçince baktım alt çerçeve yay şeklinde ekrandan ayrı duruyor malum çerçeve boşluğuyla tanıştım. dap cihazı işlemi görsün diye o ara tatilde olamama rağmen bbulunduğum yerdeki samsung yetkili servise teli bıraktım. değişim ya da iade istedim. bana teli formatlayıp kenar boşluğuyla geri verdiler. ben de şehir değiştireceğim için aldım bir güzel ne yapayım. yaşadığım yere dönünce bir tuhaflık daha farkettim telefonda. çevremdeki note 3lerde sol tarafta bildirim ışığı panelin altından yanıyor benimkinde sensör boşluğu var şu siyah noktalardan. önce pembeler belki böyledir dedim. netten görsellerden baktım pembelerde de yok. benimki gibi olan resim yok. aradım bana anormal durum olduğu söylendi siz tüm şikayetleriniz için tekrar verin teknik servise bizi arayın bizde detaylı inceleme isteyelim dediler. benden emaillerine telin fotolarını atmamı istediler attım. sonuç ne mi oldu? bugün teli geri göndermişler. o kadar aradım iki gün boyunca müşteri hizmetlerini kimse detaylı inceleme falan istemedi. hiç bir işlem yapmadan geri gelmiş tel.. kayıt bile açmamışlar. teknik servis bazı pambelerin sürümü böyle demiş. çerçevedeki kocaman boşluğuda kayda geçirmemiş aradığımızda da normal demişler... soru şu normalse neden hepsinin aynı yerinde o boşluk yok. neden bazılarında hiç boşluk yok. iki farklı pembe sürümü varsa telefonun adı neden aynı? ve neden samsungdan arayan zatı muhtereme derdimi anlattığımda iki farklı sürüm olduğunu o bilmiyor da bana telefonun anormalliği var diyor ve teyit edildiğinde değişimi yapılacaktır diyor... bu insanlar bizi mal salak mı sanıyor. 2100 lira verdim ben bu telefona hatta hala veriyorum çünkü ben zengin değilim trink para alayım. taksidinin 10 ayı var. telefonun iadesini geçtim değişimini geçtim sorununu kabul ettiremiyorsunuz ki adamlara. samsungun tepesinde oturanlar gırtlaklarını sattıkları defolu telefonlarla dolduruyorlar. o kadar para veriyorsan kalite beklemek hakkındır arkadaş. telefonun şarjı bir gün ikindin doldurdum. bakın akşam oyun moyun hiç birşey oynamadım. saaati kurdum yattım akşam. bir de ne göreyim sabah şarj bitme sesiyle gece 5te uyandım. telefonun resmen durduğu yerde şarjı bitmiş. şok oldum. arka planda çalışan hiçbir şey yoktu.
     NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU NOTE 3 KASA AÇIKLIĞI - ANA KONU

• Ben 2 sene önce Note2 almıştım. Belirttiğiniz kasa açıklığı sorunu onda da vardı. Ben cihazı ilk 1 ay içerisinde servise götürdüm. Değişim kararı verildi. Daha sonra bana değişim fişi verdiler. Ben de tekrar mağazaya gidip kapalı kutu Note2 almıştım.
  • TherIsNoLaw kullanıcısına yanıt
    Ben 2 sene önce aldığım Note2 de aynı sorun vardı. Cihazı ilk 1 ay içerisinde servise götürmüştüm ve değişim kararı verilmişti. Yeni cihaz aldım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.