Şimdi Ara

NOTE 7 SON GÖRSELİ PİYASAYA ÇIKACAK SON HALİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar note 7 görüntüsü sızdı.

Görünüşe göre 3 renk seçeneği mevcut Black Onyx , Silver Titanium ve Blue Coral diye adlandırılıyor.

Bana edge ekranı kenarlarda biraz daha dik kıvrılıyor gibi geldi , belkide flat versyonu çıkamayacağı için böyle yaptılar , ham flat hem edge arası olsun diye düşünmüş olabilirler.

Şahsi kanaatim edge ekran bana göre değil ışıklı ortamda edge kenarlar parlıyor ve görüntüyü engelliyor.Keşke note 7 nin flat versyonuda olsaydı onu tercih ederdim.

Tahminim en az 3000-3300 bandından piyasaya giriş yapar , 2-3 ayada fiyatı 2700-3000 bandına iner , note 5 şu an 1850 - 1900 tl bandında satılıyor , note 7 nin çıkışıyla beraber note 5 in fiyatı 1600-1700 bandına inebilir , note 7 de flat ekran olmayacak gibi duruyor buda edge ekran istemeyen note kullanıcılarını fiyat avantajınında etkisiyle note 5 almaya itebilir hep beraber görücez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinadin -- 2 Temmuz 2016; 4:54:13 >

• Bana bataryasından haber ver bataryadaan.. 4000 mah olsun canını yeyim. 5000 mah olsun o benim canımı yesin. Artik ne kameraya ne gpu ne cpu ne ram ne tasarim ne hafiflik sadece bataryaya bakiyorum canima taj etti. Şu note7ye note 5 ile ayni donanimi koysunlar sadece bataryayı 5000 mah yapsınlar benden 5000 tl bile çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fyfyfy1453 F kullanıcısına yanıt
    bataryada son söylentiler 3600 yada 4000 mah olacağı yönünde , seninle aynı fikirdeyim telefonu 2 milim kalın yapsalar 5000 mah pile çıkartsalar daha çok satar.
  • edge ekranı kenarlarda biraz daha dik kıvrıldığını s7 edge note 7 görseli karşılastırmasında daha bariz görebilirsiniz.

• Tasarım fena değil

• yasinadin kullanıcısına yanıt
    Bari 4000 mah olsa. Sonucta 6gb ramle gelecek buyuk ihtimalle. S7edge almayi planliyodum. S7 de kavisli buda Bari bunun s7 edgeden bi farki olsunda bunu 4000 yapsinlar. beklemeye degsin alayım.

Ama tasarimi guzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fyfyfy1453 -- 2 Temmuz 2016; 5:31:58 >
  • Note 5 Türkiye Garantili 2000 altına insede alsak

• 2 gün önce 3000 lira verip s7 edge aldım, şimdi okuduğum habere bak. şansıma tüküreyim. keşke gündemi daha yakından takip etseydim. bir ay daha beklerdim ya...
  • ben alırsam yine o gold gibi duran rengini alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.