Şimdi Ara

notebook almak istiyorum lütfen yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haftalardır notebook arıyorum, ne zaman uygun bitane bulsam stoklarda tükeniyor, lütfen yardım edin. Notebook'u internet, film izlemek, ofis uygulamaları ve yazılım geliştirme araçları vs.. kullanmak için alıyorum. Oyun oynamak için değil.. Ayrıca acil lazım, stoklarda olmayan (asus f3jc gibi)
    bir notebook olmamalı..

İstedigim özellikler şunlar:
    Maximum 2400ytl fiyat
    Minimum T2050 bir işlemci (T2400 ve üstü tercihim, çok iyi bir notebook olursa amd de düşünebilirim)
    Minimum 1 GB bellek
    Onboard bir ekran kartı (fazla pil harcamasın ve ucuza gelsin diye)
    Minimum WXGA bir ekran, 1200x800 çözünürlük (ekran kalitesi benim için gerçekten çok önemli)
    Entegre webcam
    Min. 80-100gb disk
    ve de iyi bir batarya seti (8-9 cell olsa iyi olur, ama şart da değil)
    Biraz fazla oldu sanki toplama bilgisayar istiyormuş gibi ama..
    Bu özellikleri taşıyan bildiginiz bir notebook var mı? Yardımcı olursanız sevinirim..

• Arkadaşımwww.focusbilgisayar.com bu siteye bir bak derim çünkü bende alıcam araştırmalarım devam ediyor sana bir fikir verebilir sanırım....
  • Şu anda şu ikisi arasında kaldım:
    1) ACER Aspire 5602 WLMI
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/detayli_bilgi.php?s=iXFSI7dVTzMkN5GPnOGF71NBo5fMCs2jWm2os8Ye0DF0c8e8a6&ad=tasinabilir&ur_no=803
    2) ASUS F3WF
    http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=21.023.050
    Tabii ikisine de en az 512mb ram takviyesi gerekiyor..

• benimde özellikler okuyunca aklıma ilk 5602
  • Bugün bilgisayarcıdan telefon geldi, elimize birkaç tane F3JC geldi diye, hemen aldım tabii ki.
    Piyangodan çıkmış gibi oldu yani, şanslı günümdeyim. Sanalmarketim'den aldım, şu anda ellerinde kalmadı tabii..
    Daha kutuyu bile açmadım. Bir haftaya kadar ürün incelemesi yollarım buraya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chains -- 28 Ekim 2006; 17:39:34 >
  • hayırlı olsun
  • Saolasın. Bu arada ürünü hızlı sistem ithal etmiş. Hatta kutuda havaalanlarında yapıştırılmış etiketler var. Onlardan anladığım kadarıyla istanbula bugün 200 adet ürün gelmiş, tabii hepsi f3jc mi bilemem onu ama ürünü bekleyen arkadaşların Hızlı Sistem bayilerine telefon etmelerini öneririm.. En garanti bilgiyi ordan öğrenirsiniz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.