Şimdi Ara

Notebook konusunda Uzman arkadaşlar,Yardımcı olur belki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lenovo ideapad 330-15ich intel core i7 8750h 16gb 1tb + 128gb ssd gtx1050 bu cihazı hepsiburada kampanyasinda kaçırdım 4999 tl idi.o gün bu gündür max bu fiyata boyle bir cihaz arıyorum.uzmanlık alanım değil ama bu fiyata olabildigince iyi bir cihaz olsun istiyorum.Belki 500 to daha çıkabilirim.Sizlerden ricam Bana uzun yıllar işimi görecek bu kalibrede bir cihaz onerebilirmisiniz?Şimdiden teşekkürler..

• 😞

• Bir de indirim çeki falan bulursanız, en mantıklısı bu.

• Teşekkürler kardeşim..konuda bahsettiğim ürün ile arasında performans olarak fark varmıdır?
  • O fiyata o özellikli makineyi anca yılbaşı indirimlerin de bulabilirsin şuan için zor. İlla i7 8750H olsun takıntın yoksa i5 8300H da alabilirsin. Oyun için laptop alıyorsan önceliği ekran kartına ver. İ7 8750h gtx 1050 li laptop yerine i5 8300h gtx 1050ti almak daha mantıklı ve performanslı olacaktır. Çift fan soğutma ve İps ekran olması önemlidir. TN ekranlardan uzak durmakta fayda var. Ram 8. da işini görür upgrade edilebilen bir parça olduğu için sonradan ekleme yapılabilir. Ssd yada hdd olayıda aynı şekilde sonradan eklenen şeyler sonradan ekleyebilirsin. Ama laptop bakarken önceliğin ssd li modeller olsun. Sonuç olarak bu söylediklerim den yola çıkarak parana göre bir laptop bulabilirsin.
  • Teşekkür ederim,Ozaman şunu mu diyoruz,ekran kartının iyi olması işlemcinin i7 olmasından daha önemli?Ssd ve ram isteğe bağlı olarak arttırılabilir veya yoksa takılabilir.dogrumudur?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.