Şimdi Ara

Notebookumun Performansı Düştü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS K53SV model bir laptopum var. Özellikleri;

2 GB GT 540M CUDA ekran kartı,
    4 GB DDR3 RAM
    intel 2 ghz(turbo boostlu) i7 işlemci vs.

şarj yerinde bir sıkıntı vardı ve şarj kablosuyla içindeki aleti değiştirildi. geldiğinde ise pes 2013'ü acayip derecede kastırmaya başladı. en yüksek özelliklerde oynadığım sleeping dogs orta derece grafiklerde bir dona dona oynanıyordu. bende format attırdım ama değişen bir şey olmadı. bu sefer kendim format attım vs. ve crysis 3'ü yükledim. tüm ayarlar low'da iken bile oynanmıyor. crysis 3 yüksek gereksinimler isteyen bir oyun olduğu için trials evolution'u yükledim ve orta ayarda 30 fps görüyorum. ne olmuş olabilir?

• Pes belki dahili gpu ile aciliyordur. Zorla harici gpu ile calistirmayi deneyin. Ama digerleri niye oyle emin degilim. Simdilik bunu bir deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dahili ile açmayı denediğimde bende açılmıyor yetersiz grafik kartı mı ne öyle birşey diyordu açmıyordu bence ondan değil ama nedenini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vagabond Warrior

Pes belki dahili gpu ile aciliyordur. Zorla harici gpu ile calistirmayi deneyin. Ama digerleri niye oyle emin degilim. Simdilik bunu bir deneyin

pes'i zaten yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile açıyordum ama şimdi format attığım için öyle bir şansım yok. trials evolution oynuyorum dediğim gibi onda bile orta seviyede kasmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergulath

quote:

Pes belki dahili gpu ile aciliyordur. Zorla harici gpu ile calistirmayi deneyin. Ama digerleri niye oyle emin degilim. Simdilik bunu bir deneyin

pes'i zaten yüksek performanslı nvidia işlemcisi ile açıyordum ama şimdi format attığım için öyle bir şansım yok. trials evolution oynuyorum dediğim gibi onda bile orta seviyede kasmalar oluyor.

Format attığın için neden böyle bir şansın yok harici kart sürücüsü kurulu değil mi kuruluysa eskisi gibi ayar yaparsınız zaten nvidia denetim masasından gerekli kart ayalarınız ayarlıdır heralde ekran kartı sürümü hangisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

quote:

Orijinalden alıntı: Sergulath

quote:

Format attığın için neden böyle bir şansın yok harici kart sürücüsü kurulu değil mi kuruluysa eskisi gibi ayar yaparsınız zaten nvidia denetim masasından gerekli kart ayalarınız ayarlıdır heralde ekran kartı sürümü hangisi.

pes olmadığından ötürü söyledim. kart ile bir alakası yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.