Şimdi Ara

notebookun işlemcisini değiştirdim cokmu ısınıyor??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende acer travelmate 5310 var aletin onceki işlemcisi celeron m 520 ydi ben dun bunu t5200 le değiştirdim değiştirirken evde dandik bir tane termal macun vardı onu kullandım işlemci 60 derece kasınca 65 derece oluyor hic birsey yapmassam 49 falan oluyor normalmidir yoksa sokup adam gibi termal macun alıpmı takıyım bide bu t5200 lerin max ısınma seviyesi ne kadar?

• 65 derece bence sorun olacak bir derece değil fakat işlemcinin ömrünü kısaltabilir, sizi rahatsız edebilir. Sınır buysa çok sorun olacağını zannetmiyorum ama tek sorun termal macunda olmayabilir. aynı fanı kullanmışsanız fanında bir kapasitesi olduğunu unutmayın.
  • İşlemci aynı değil, ama benimde öyle. Laptoplar çok ısınıyor. İyi gibi bence.
  • aga bence gayet normal benimki 70i gördüğü oluyor
  • core 2 duomu sizinki fan acerin orjinal fanı diye degiştirmedim sonucta her laptopun fanı birbirine uymaz diye biliyorum en fazla 72 dereceyi gordum işlemciye bisey olucagından değil anakart yanar falan diye korkuyorum fanmı alayım yoksa iyimidir diyorsunuz
  • Sıcaklıklar normal bence , masaüstü ile karşılaştırmak hata olur zaten.

72 dereceyi sık sık mı görüyorsunuz mesela? Sık sık olması pek de iyi değil aslında bir soğutma çözümü kullansanız da fena olmaz.
  • oneribileceginiz thermal macun varmı yoksa hepsi aynımıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.