Şimdi Ara

NOX Coolbay HX Mid Tower Kasa Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Birkaç haftadır yeni toplamayı düşündüğüm sistem için kasa arayışındayım ve forumdaki bir çok başlığı okudum. Ancak bu kasa hakkında herhangi bir yoruma rastlamadım. Acaba bu kasa ve marka hakkında tecrübesi ve bilgisi olan var mı?

NOX Coolbay HX

• bildiğime göre o kasayı türkiyeye firebal daha yeni getirdi o yüzden forumda kullanan birisini bulman zor.1mm çelikten üretilmiş sağlam bir kasa soğutmasıda gayet iyi gibi duruyor ve kablo düzenleme yerleri de var.kasada eksik birşey yok gibi şeklide çok güzel ihtiyacım olsaydı o fiyata hemen alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

bildiğime göre o kasayı türkiyeye firebal daha yeni getirdi o yüzden forumda kullanan birisini bulman zor.1mm çelikten üretilmiş sağlam bir kasa soğutmasıda gayet iyi gibi duruyor ve kablo düzenleme yerleri de var.kasada eksik birşey yok gibi şeklide çok güzel ihtiyacım olsaydı o fiyata hemen alırdım.
    Bu kasanın yurtdışı incelemeleri gayet başarılı yalnız fiyat inanılmaz düşük türkiyedeki diğer kasalara göre, bu fiyata düşünmeden alırdım bu kasayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingTheodon -- 11 Ağustos 2009; 23:05:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingTheodon

Bu kasanın yurtdışı incelemeleri gayet başarılı yalnız fiyat inanılmaz düşük türkiyedeki diğer kasalara göre, bu fiyata düşünmeden alırdım bu kasayı

Alıntıları Göster
    Aslında sistemi eylül ayında toplayacağım ancak bu kasayı ve fiyatını görünce şimdiden kasayı almaya niyetlendim. Diğer donanımları önceden almanın bir anlamı olmadığının farkındayım, peki sizce bu kasanın fiyatı artar mı? Şimdiden kasayı almak mantıklı olur mu?

Aşağıda verdiğim linkte de ben de bir incelemesini bulum. Ancak ingilizce olarak. Burda 8.8 puan almış.

NOX Coolbay HX İNCELEME

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnmtl

Aslında sistemi eylül ayında toplayacağım ancak bu kasayı ve fiyatını görünce şimdiden kasayı almaya niyetlendim. Diğer donanımları önceden almanın bir anlamı olmadığının farkındayım, peki sizce bu kasanın fiyatı artar mı? Şimdiden kasayı almak mantıklı olur mu?

Aşağıda verdiğim linkte de ben de bir incelemesini bulum. Ancak ingilizce olarak. Burda 8.8 puan almış.

NOX Coolbay HX İNCELEME

Alıntıları Göster
    8.8 puan iyi bir değer zaten NOX yurtdışında beğenilen kasalarüretiyor bu arada yurtdışı fiyatı 139$ Türkiye'de 129$ fiyat gerçekten iyi .

@hrnmtl
    Kasa fiyatı genelde stabildir, inmez ama çelik, alüminyum vb gibi malzemeler bazen fiyatı yükselirse kasa fiyatı yükselir, ama bu kasa cidden bu fiyata satılacaksa kalmayadabilir ben de düşünmeye başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Schwarz_Mamba

8.8 puan iyi bir değer zaten NOX yurtdışında beğenilen kasalarüretiyor bu arada yurtdışı fiyatı 139$ Türkiye'de 129$ fiyat gerçekten iyi .

@hrnmtl
    Kasa fiyatı genelde stabildir, inmez ama çelik, alüminyum vb gibi malzemeler bazen fiyatı yükselirse kasa fiyatı yükselir, ama bu kasa cidden bu fiyata satılacaksa kalmayadabilir ben de düşünmeye başladım

Alıntıları Göster
    Forumda onlarca kullanıcısı olan kasalar için bile bu kadar yorum alamadık geçen gün .
    Geçen bir kasa hakkında yorum istedim 1-2 yorum ancak geldi . Millet kullandığı kasaya yorum yazmaktan kaçınıyor mu nedir .

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy

Forumda onlarca kullanıcısı olan kasalar için bile bu kadar yorum alamadık geçen gün .
    Geçen bir kasa hakkında yorum istedim 1-2 yorum ancak geldi . Millet kullandığı kasaya yorum yazmaktan kaçınıyor mu nedir .

Alıntıları Göster
    Çok güzel kasa fiyatıda uygun hiç kaçırma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reys

Çok güzel kasa fiyatıda uygun hiç kaçırma derim.

Alıntıları Göster
    Nerden girdim bu konuya Allahım bu nası bi kasa böle resmen aşık oldum :D
    Bütün fikirlerim alt üst oldu su anda kasa içini deiscektim ama bu kasayı gördükten sonra ertelemek zorundayım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProcyoN

Nerden girdim bu konuya Allahım bu nası bi kasa böle resmen aşık oldum :D
    Bütün fikirlerim alt üst oldu su anda kasa içini deiscektim ama bu kasayı gördükten sonra ertelemek zorundayım ...

Alıntıları Göster
    @ProcyoN
    İşin aslı ben de aynı durumdayım, nicedir kasaları araştırmama rağmen ( Armor, Tempest, Infiniti, RC 690, Storm Sniper)hiçbiri bu kasa kadar aklıma yatmamıştı ya da gerçekten çok pahalı gelmişti. O yüzden bu başlığı açıp kullanan varsa yorum almak istedim ama galiba dayanamayıp yarın siparişi vericem

• quote:

@ProcyoN
    İşin aslı ben de aynı durumdayım, nicedir kasaları araştırmama rağmen ( Armor, Tempest, Infiniti, RC 690, Storm Sniper)hiçbiri bu kasa kadar aklıma yatmamıştı ya da gerçekten çok pahalı gelmişti. O yüzden bu başlığı açıp kullanan varsa yorum almak istedim ama galiba dayanamayıp yarın siparişi vericem

Alıntıları Göster
    Ya şuan ilk defa böle bi kasaya hayranım yani içim kıpır kıpır :D

Ben de aynen senin gibi uzun süredir araştırıyorum kasaları ilk Rc-690 da karar kılmıstım tam kafama oturdu alacaktımki vatanı gezerken Vx-9 Pro yu gördüm sonra da işte bu kasa . Ama hiç biri bu kasa gibi beni etkilememişti :D

Bu kasanın beni kendine bağlayan özellikleri

Öncelikle kasanın tasarımı ve boyaması muhteşem siyah boya cok yakışmış
    Kasanın soğutması da süper
    Ayrıca bu fiyata satılan kasalarda bütün fan slotlarında fan takılı halde geldigini görmedim

En kısa sürede para bulup almam lazım bu kasayı alır almaz incelemesinden tut performans testlerine kadar herşeyi yapıcam emin ol :D

• quote:

Ya şuan ilk defa böle bi kasaya hayranım yani içim kıpır kıpır :D

Ben de aynen senin gibi uzun süredir araştırıyorum kasaları ilk Rc-690 da karar kılmıstım tam kafama oturdu alacaktımki vatanı gezerken Vx-9 Pro yu gördüm sonra da işte bu kasa . Ama hiç biri bu kasa gibi beni etkilememişti :D

Bu kasanın beni kendine bağlayan özellikleri

Öncelikle kasanın tasarımı ve boyaması muhteşem siyah boya cok yakışmış
    Kasanın soğutması da süper
    Ayrıca bu fiyata satılan kasalarda bütün fan slotlarında fan takılı halde geldigini görmedim

En kısa sürede para bulup almam lazım bu kasayı alır almaz incelemesinden tut performans testlerine kadar herşeyi yapıcam emin ol :D

Alıntıları Göster
    Bu arada kasanın incelemeleri :

http://www.xsreviews.co.uk/reviews/cases/nox-coolbay-hx/

http://www.techpowerup.com/reviews/NOX/Coolbay_HX_APEX_700W

http://verdisreviews.com/reviews/cases/nox-coolbay-hx-case-review/

İncelemeler ingilizce ama resimler size yetecektir

• quote:

Bu arada kasanın incelemeleri :

http://www.xsreviews.co.uk/reviews/cases/nox-coolbay-hx/

http://www.techpowerup.com/reviews/NOX/Coolbay_HX_APEX_700W

http://verdisreviews.com/reviews/cases/nox-coolbay-hx-case-review/

İncelemeler ingilizce ama resimler size yetecektir

Alıntıları Göster
    Kasa modeli taklit dahi olsa bence çok iyi bir kasa fiyat olarakta çok iyi ama tek eksiği toz filtrelerinin olmaması sanki ha birde işlemci arka kısmısoğutucu yerleşimi için pencereli olsa daha iyi olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperen_69 -- 22 Ağustos 2009; 2:28:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

Kasa modeli taklit dahi olsa bence çok iyi bir kasa fiyat olarakta çok iyi ama tek eksiği toz filtrelerinin olmaması sanki ha birde işlemci arka kısmısoğutucu yerleşimi için pencereli olsa daha iyi olurdu

Alıntıları Göster
    kasa gayet güzel..
    bu rada şunu belirteyim kasa ve psu nun fiyatı kolay kolay düşmez..
    o nedenle çok beğendiğiniz bir kasa gördüğünüzde almak bence çok mantıklıdır..
    eğer birde psu alırsanız ileride sistem yenilerken kasa ve psu yetermi diye dert etmezsiniz..
    o anki f/p ürünlerinde bir sistem toplarsınız gerisini düşünmezsiniz..

• KASA GAYET ŞIK GÖRÜNÜMLÜ FİYATIDA UYGUN ALMAK LAZIM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

KASA GAYET ŞIK GÖRÜNÜMLÜ FİYATIDA UYGUN ALMAK LAZIM...
    PCLabs ile konuştum bi aksilik olmazsa kasanın incelemesi pazartesi günü yayınlanacakmış
  • quote:

PCLabs ile konuştum bi aksilik olmazsa kasanın incelemesi pazartesi günü yayınlanacakmış

Bekliyoruz
  • quote:

Bu iyi bir haber, beklemedeyiz.
  • quote:

quote:

Bu iyi bir haber, beklemedeyiz.

Alıntıları Göster
    Verdiğim linkte 750'lik PSU ile satışa sunulmuş.

NOX Coolbay HX

• quote:

Verdiğim linkte 750'lik PSU ile satışa sunulmuş.

NOX Coolbay HX

Alıntıları Göster
    Kasa firebal a geldikten 2 gün sora falan 550w ve 750w lık modellerini cıkarttı

• quote:

Kasa firebal a geldikten 2 gün sora falan 550w ve 750w lık modellerini cıkarttı

Alıntıları Göster
    GTX 275 ekran kartım nedeniyle mecburen geniş bir kasaya ihtiyaç duyduğum anda görüntüsü, genişliği ve hesaplı fiyatıyla iyi denk geldi... Detaylı inceleme ile daha net fikir sahibi oluruz...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.