Şimdi Ara

num@n

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • numan sende yedinmii dc :D herkes yemiş inş server gelşiodur

• quote:

Orjinalden alıntı: frıghtBoY

numan sende yedinmii dc :D herkes yemiş inş server gelşiodur

? num@n dc olunca server mı geliyo
  • numan herkes girdi oyuna sen girebildinmi
  • Moderatör ismiyle konu açmak yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cold_nuke

Moderatör ismiyle konu açmak yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

bende öyle biliyordum ama bie kere konu duşında mod gene mod adıyla konu açmıştı
  • Senin sorunun ne?..Şu post kasman için yaptıklarına bak.
  • bence sen birazdan dh dan dc yiyeceksin
  • birazdan banned yiyecen
  • quote:

numan sende yedinmii dc :D herkes yemiş inş server gelşiodur

koptum yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: BillyTheKid

bence sen birazdan dh dan dc yiyeceksin

• benim post kasmaya fln ihtiyacım yok sadece numana gıcık giidom ondan acıom bu topici varmı
    her actığım konuyu yeri deil burası die yolluo bi yere burası ko genel topici demekki burda ko ile ilgili her şey konuşulabilir... dc yazıo adam hemen konuyu ediytle numan burası genel topic herkes ko ile ilgili istediğini acar acamıcaksa buranın adını nie genel topic koydunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frıghtBoY -- 19 Haziran 2007; 12:36:53 >
  • quote:

benim post kasmaya fln ihtiyacım yok sadece numana gıcık giidom ondan acıom bu topici varmı
    her actığım konuyu yeri deil burası die yolluo bi yere burası ko genel topici demekki burda ko ile ilgili her şey konuşulabilir... dc yazıo adam hemen konuyu ediytle numan burası genel topic herkes ko ile ilgili istediğini acar acamıcaksa buranın adını nie genel topic koydunuz

Num@n İşini Yapıyor Ve Bencede Çok İyi Yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExcPower

quote:

Orjinalden alıntı: cold_nuke

Moderatör ismiyle konu açmak yasaktır. Lütfen kurallara uyunuz.

bende öyle biliyordum ama bie kere konu duşında mod gene mod adıyla konu açmıştı

Onlar moderatör. Biz niye değiliz ya.

• quote:

benim post kasmaya fln ihtiyacım yok sadece numana gıcık giidom ondan acıom bu topici varmı

Zten biz üstte dc ve ko bağlantıları die boşuna ayırmışız dimi?
    Burda herşeyi konuşuyorsan oradada DC ve Bağlantı problemlerini konuşacaksın.
    İşine gelmiyor mu yoksa?
    Eğer forumun gidişatını beğenmiyorsan konu dışında istek öneriler var oraya yaz problemini istemeyen için sağ üstte x işareti var.
    Biz burda kimseyi zorla tutmuyoruz.
    kuyruk acısı olanlar gelip burada konu açmasınlar. Bizzat benimle iletişime geçip dertlerini anlatsınlar. Derdiniz ilgi çekmek falan mı yoksa bana daha fazla çamur atma davası mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.