Şimdi Ara

nVidia 185.85 Driver.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.nvidia.com/object/winxp_185.85_whql.html

This is a WHQL-Certified driver supporting GeForce 6, 7, 8, 9, 100, and 200-series desktop GPUs and ION.

New in Release 185 drivers:
    Adds support for the new GeForce GTX 275 GPU.
    Adds support for CUDA 2.2 for improved performance in GPU Computing applications. See CUDA for more details.
    Expands GPU hardware acceleration for the NVIDIA Video Encoding library to GPUs with less than 32 cores. Applications using this library include CyberLink PowerDirector 7, Nero Move it 1.5, Loilo SuperLoiloScope MARS, and CyberLink MediaShow Espresso.
    Accelerates performance in several 3D applications. The following are examples of improvements measured with Release 185 drivers vs. Release 182 drivers (results will vary depending on your GPU, system configuration, and game settings):
    Up to 25% performance increase in The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
    Up to 22% performance increase in Crysis: Warhead with antialiasing enabled
    Up to 11% performance increase in Fallout 3 with antialiasing enabled
    Up to 14% performance increase in Far Cry 2
    Up to 30% performance increase in Half-Life 2 engine games with 3-way and 4-way SLI
    Up to 45% performance increase in Mirror’s Edge with antialiasing enabled
    Automatically installs the new PhysX System Software version 9.09.0408.
    Supports GeForce Plus Power Pack #3. Download these FREE PhysX and CUDA applications now!
    Numerous bug fixes. Refer to the release documentation notes.
    Users without US English operating systems can select their language and download the International driver here.

Existing Support:
    Supports single GPU and NVIDIA SLI technology* on DirectX 9 and OpenGL, including SLI support on SLI-certified Intel X58-based motherboards.
    Includes full support for OpenGL 3.0.
    Supports NVIDIA PhysX acceleration on a dedicated GeForce graphics card. Use one card for graphics and dedicate a different card for PhysX processing for game-changing physical effects. Learn more here. Note: GPU PhysX is supported on all GeForce 8-series, 9-series and 200-series GPUs with a minimum of 256MB dedicated graphics memory.
    Supports GPU overclocking and temperature monitoring by installing NVIDIA System Tools software.

*Note: The following SLI features are only supported on Windows Vista: Quad SLI technology using GeForce 9800 GX2 or GeForce GTX 295, 3-way SLI technology, Hybrid SLI, and SLI multi-monitor support.

Edit : Ya ben fotoğraf koymadan nasıl konu açıcam foto istiyor bu hep :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TTheRecruiTT -- 7 Mayıs 2009; 19:02:09 >

• Teşekkürler, ne zamandır çıkmasını bekliyordum,şimdi hemen indiriyorum
  • anisotropic filtering hala düzeltmemişler , 185.81 de aynı hata(bilerek yapıyorlar diye düşünüyorum artık) vardır aynen devam... Yeni driverlarla ekran kartlarının öncekilere göre çok daha fazla ısınması olayı bir yana görsellikten kıstıkca kısıyorlar sanırım artık biraz daha performans verebilmek için. Yazılan performans artışları 182.xx driverlara göre yazılmış sanırım yani 185.xx serisi ve 182.xx serisi farklar. Daha 2-3 gün önce 182.52 opengl3.1 destekli driver çıktı onda bu AF sorunları yok. Yada yeni bir politika başlatıyorlar yine sanırım, yavaş yavaş eski kartlara destek kalkıyor.. Gidin 285 295 alın diyorlar.... ama yinede güzel iş nvidianın yaptığı.
  • Ambient Occlusion için bu sürücüyü kaç zamandır bekliyordum, çok iyi oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: disorderpunk

anisotropic filtering hala düzeltmemişler , 185.81 de aynı hata(bilerek yapıyorlar diye düşünüyorum artık) vardır aynen devam... Yeni driverlarla ekran kartlarının öncekilere göre çok daha fazla ısınması olayı bir yana görsellikten kıstıkca kısıyorlar sanırım artık biraz daha performans verebilmek için. Yazılan performans artışları 182.xx driverlara göre yazılmış sanırım yani 185.xx serisi ve 182.xx serisi farklar. Daha 2-3 gün önce 182.52 opengl3.1 destekli driver çıktı onda bu AF sorunları yok. Yada yeni bir politika başlatıyorlar yine sanırım, yavaş yavaş eski kartlara destek kalkıyor.. Gidin 285 295 alın diyorlar.... ama yinede güzel iş nvidianın yaptığı.

nasıl bi hata bu açarmısın biraz?
  • Control Panel açılmıyor Neyse eskisine dönmekle uğraşamam idare edicez.

G80 GTS'den bildiriyorum. Control Panel çalışmıyor. Tamam.

Teşekkürler paylaşım için
  • control panel açılıyor hiçbir sorun yok bu sürücüde
  • quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

Control Panel açılmıyor Neyse eskisine dönmekle uğraşamam idare edicez.

G80 8800 GTS'den bildiyorum. Driver sorunsuz bir şekilde kuruldu ve Control Panel sorunsuz bir şekilde hatta diğer sürümlerden daha hızlı açılmakta. TAMAM

• bu sürücüyü kurdum ama yeniden başlatınca çözünürlük 640x480 oluyor .daha önce de bu sorun olmuştu format attım.şimdi atmak istmeiyorum driver sweeper ile sürücüyü sildim ama yine de işe yaRamadı ne yapmam lazım ? 8800 gts 320mb sparkle
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

quote:

anisotropic filtering hala düzeltmemişler , 185.81 de aynı hata(bilerek yapıyorlar diye düşünüyorum artık) vardır aynen devam... Yeni driverlarla ekran kartlarının öncekilere göre çok daha fazla ısınması olayı bir yana görsellikten kıstıkca kısıyorlar sanırım artık biraz daha performans verebilmek için. Yazılan performans artışları 182.xx driverlara göre yazılmış sanırım yani 185.xx serisi ve 182.xx serisi farklar. Daha 2-3 gün önce 182.52 opengl3.1 destekli driver çıktı onda bu AF sorunları yok. Yada yeni bir politika başlatıyorlar yine sanırım, yavaş yavaş eski kartlara destek kalkıyor.. Gidin 285 295 alın diyorlar.... ama yinede güzel iş nvidianın yaptığı.

olay su
    nvidia duzenbazlik mi yapiyor yoksa bugmi kimse bilmiyor (sahsi kanim duzenbaz).AF goruntu kalitesi dusmus durumda 185 driver lari ile.(performans icin olsa gerek) 16xAF ile 4xAF arasinda goruntu farki yok,performans farkida yok...yabanci forumlarda genel kani (bende hemfikirim) nvidia 185 driver lari ile performans icin goruntu kalitesi dusuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabbitweed -- 7 Mayıs 2009; 22:40:36 >

• quote:

Orjinalden alıntı: metrixcafe

quote:

Orjinalden alıntı: adilazimdegilx

Control Panel açılmıyor Neyse eskisine dönmekle uğraşamam idare edicez.

G80 8800 GTS'den bildiyorum. Driver sorunsuz bir şekilde kuruldu ve Control Panel sorunsuz bir şekilde hatta diğer sürümlerden daha hızlı açılmakta. TAMAM

PM için sağol. Demek ki sorun benden kaynaklanıyormuş. Driver'ı güvenli moda girip iyice temizlemem lazım ama yapamıyorum. Güvenli mod çalışmıyor.
    Ben yükledikten sonra bilgisayarı yeniden başlatma isteğinde Control Panel hatalı uyarısı almıştım. Kafayı yedircek bilgisayar bana.

G80 GTS'den bildiyorum. Hata falan yokmuş. Yanlış alarm.

• 8800gt kullanıyorum crysisde performans düştü gibime geldi.
  • teşekkürler bakalım fark olacakmı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rabbitweed

quote:

quote:

olay su
    nvidia duzenbazlik mi yapiyor yoksa bugmi kimse bilmiyor (sahsi kanim duzenbaz).AF goruntu kalitesi dusmus durumda 185 driver lari ile.(performans icin olsa gerek) 16xAF ile 4xAF arasinda goruntu farki yok,performans farkida yok...yabanci forumlarda genel kani (bende hemfikirim) nvidia 185 driver lari ile performans icin goruntu kalitesi dusuruyor

hocam şimdi bizzat denedim crysis war da 4xaf ile 16xaf arasında 2-3fps oynuyor??????????

• Konu açmak için ''yeni mesaj''a tıklaman yeterli.Yeni Albüm'den yapmana gerek yok.Direk ''yeni mesaj'' a basarak bir konu açabilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

olay su

hocam şimdi bizzat denedim crysis war da 4xaf ile 16xaf arasında 2-3fps oynuyor??????????

sadece 2-3 mu yani.hmmm,2-3 fps de fark yok gibi demek :)goruntu kalitesinde ne gibi bi farklar war :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

olay su

sadece 2-3 mu yani.hmmm,2-3 fps de fark yok gibi demek :)goruntu kalitesinde ne gibi bi farklar war :)

daha ne olsun hocam . sonuçta altı üstü bir yazılım. kart değiştirmiyorsun burada. yeri gelir 2-3 yeri gelir 12-13 .oyundan oyuna , karttan karta , grafik ayarlarına göre değişir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.