Şimdi Ara

OCCT de 12v Reading neden bu kadar dusuk olabılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sıstem OC yapınca restart atıyor oyunlarda Son gunlerde oc yı kapadım bu seferde takılmalar oluyor oyunlarda. sorun PSU dan mı kaynaklanıyor 2.5 senelık imzamdakı sıstem (ekran kartı harıc) aldıgımdan berı oclı kullanıyordum. Lütfen yardım edin iyi forumlar

• overclock sistemi yiyor bir süre sonra daha fazla volt istemeye başlıyor biraz ayarları kısın.En azından benim fikrim bu kesin dogru demiyorum ama he ona göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbred

arkadaşlar sıstem OC yapınca restart atıyor oyunlarda Son gunlerde oc yı kapadım bu seferde takılmalar oluyor oyunlarda. sorun PSU dan mı kaynaklanıyor 2.5 senelık imzamdakı sıstem (ekran kartı harıc) aldıgımdan berı oclı kullanıyordum. Lütfen yardım edin iyi forumlar

İmzanızdaki ekran kartı değerlerine bakınca oc lu olduğu görülüyor. Sonradan kaldırılan bir mesajda; Bu ekran kartı ile yapılan oc ve neticesinde fazla güç tüketimi yüzünden psu ların zarar görebileceği uyarısı vardı. Şikayetlerinize bakınca tek değişen parçanın ekran kartı olduğu görülüyor ve sorunun kaynağı gibi.

• Forumda 550w psu ıle 1100volt veren arkadaslarımız var ben voltaj ı 1037 ye cıkarınca bıle hatta bazı oyunlarda default voltajda bıle sorun yaratıyor. Bılmıyorum herhalde psudan
  • quote:

1100volt

• quote:

Forumda 550w psu ıle 1100volt veren arkadaslarımız var ben voltaj ı 1037 ye cıkarınca bıle hatta bazı oyunlarda default voltajda bıle sorun yaratıyor. Bılmıyorum herhalde psudan

Bazı sistemlerde doğru göstermeyebiliyo Eğer imkanınız varsa molex i ölçün

Res atmasını ise daha önce yorum yapmıştım, psu yıldırım gördü demiştiniz yanlış hatırlamıyosam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

quote:

Forumda 550w psu ıle 1100volt veren arkadaslarımız var ben voltaj ı 1037 ye cıkarınca bıle hatta bazı oyunlarda default voltajda bıle sorun yaratıyor. Bılmıyorum herhalde psudan

Bazı sistemlerde doğru göstermeyebiliyo Eğer imkanınız varsa molex i ölçün

Res atmasını ise daha önce yorum yapmıştım, psu yıldırım gördü demiştiniz yanlış hatırlamıyosam

Evet dogru yıldırım gorduydu makıne. PSU sıkıntısı var demıstınız sanırım tam hatırlamıyorum postunuzu
  • quote:

Evet dogru yıldırım gorduydu makıne. PSU sıkıntısı var demıstınız sanırım tam hatırlamıyorum postunuzu

Ne dediğimi tam hatırlayamıyorum ama ya başka psu ,ya da başka güçlü bi kart takın imkanınız varsa
    Kesin bişey söylemek doğru olmaz çünkü

Occt de bende doğru gösteriyo ama gerçekte durum nedir bilmiyorum ölçmek lazım bi bakıyım avometrem nerdeydi

Edit:Şimdi molex i ölçtüm occt ile aynı sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 17 Ekim 2010; 1:14:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.