Şimdi Ara

ODTÜ İSTEYENLER İÇERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
4
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odtü mezunuyum ama odtü istemiyorum şimdi. Daha kariyer planlaması yapmadım. Odtü istenir mi?
  • Odtü tuvaletlerinde kullanılmış prezervatif bulamazsın deeyorlar...Bilgi doğruysa sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BosnakBulut -- 19 Temmuz 2019; 4:56:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BosnakBulut

Odtü tuvaletlerinde kullanılmış prezervatif bulamazsın deeyorlar...Bilgi doğruysa sıkıntı.
    37 yil once babanin kullandigi yirtik olan duruyor gordum gozlerimle.
  • Arkadaş Finlandiya'nın Espoo kentinde yaptı stajını çok iyi bir anaokulunda. İngilizcesi var ODTÜ yurtdışında tanınan bir okul. Ne demek nasıl fırsat oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukdoner_651

Arkadaş Finlandiya'nın Espoo kentinde yaptı stajını çok iyi bir anaokulunda. İngilizcesi var ODTÜ yurtdışında tanınan bir okul. Ne demek nasıl fırsat oluyor?
    Evet duydum. Finlandiya cocuklari dunyada en iyisiymis.
  • odtü tarih bölümü ve okuyanların düşünceleri hakkında bilgilendirebilecek varsa makbule geçer arkadaşlar.
  • Lord Henry L kullanıcısına yanıt
    Hocam itü nün istanbulda olmasından dolayı tabiki bir artısı olabilir ama odtüde de mezunlar derneği gibi bir etmen var bu da Burdan mezun olmanız durumunda dünyanın herhangi bir yerinde size yardımcı olacak olan binlerce kişi olacağı anlamına geliyor. İstanbulda olmak genelde network oluşturmak açısından önemli görülür ama ankaradan da gayet network oluşturulabiliyor. İş biraz da size kalmış. İtü de kötü okul değil büyük ihtimalle katacakları odtüden aşağı kalmaz. Burda önemli olan siz nerede mutlusunuz sorusuna cevap vermek olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam en kısa sürede tecrübem adlı kitabı edinmeye çalışın. Kitap 50 tane odtü endüstri mezununun tecrübelerini içeriyor. Fikir sahibi olmak açısından yardımcı olacaktır.

• -Beetlejuice- - kullanıcısına yanıt
    Siz tam olarak neden ODTÜyü İTÜye tercih ettiniz? Konuda önceden yazdıysanız özür dilerim yoğun da bu günler aramak istemiyorum çok.

Tecrübem. Tamamdır hocam çok sağ olun.

Ben aslında bilkent yazıcaktım ama ankaraya gelmişken odtüyü de bi gezim dedim. Odtüye girdikten sonra havası atmosferi beni içine çekmişti. İnsanların rahatlığı ortalıkta koşan çocuklar vs kampüsün yaşadığını hissetirmişti. Ben de burda yaşamak istiyorum dediğimi hatırlıyorum.

Ben de defalarca geldim kampüsünüze o konuda haklısınız. İTÜye hiç gitmedim bilemiyorum o yüzden. Bakalım hocam galiba ODTÜ yazacağım ama o kitaba bakmak lazım önce, çok teşekkür ederim.

Önemli değil ne demek :))

• marowak M kullanıcısına yanıt
    adamsın kardeşim
  • Gidin başka yerde yapın tatlı su milliyetçiliğinizi hadi milletin önünü kapatmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: troley111

37 yil once babanin kullandigi yirtik olan duruyor gordum gozlerimle.

Alıntıları Göster
    Noldu çokmu dokundu ankara kekosu çirkinleşmişsin hemen,keko seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: batuuuuuuuhan

Kurum içi yatay geçiş hakkında bilgi verebilir misiniz? ODTÜ SBKY hakkında ne düşünüyorsunuz?
    ben siyasetteyim, sorun olursa pm at

• Hazırlığı hakkında çok endişelerim var hocam, böyle bir efsane de var desem yalan olmaz. Hazırlığının çok zor olduğu hakkında, sizce genele baktığımızda zorluğu nasıl?

• Daredevil7 D kullanıcısına yanıt
    Kimya düşünüyorum hocam İTÜ'yü mü önce yazsam ODTÜ'yü mü bilemedim ama

• mezunmezunmezun M kullanıcısına yanıt
    Hocam hazırlık zor falan değil ama b2 aşağısındaysanız da yatarak geçebileceğiniz bir hazırlık değil. Zor hazırlık arıyorsanız bilkente bakınız derim :))

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.