Şimdi Ara

off off

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gençler 84bin sıralamam gazi iktisat istiyorum i.ö. 99.400 ile kapatmış olur mu yarın giriyorum tercihimi 160bine kadarda indim..gazi olur mu fikri olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: çağlaaaaa_

gençler 84bin sıralamam gazi iktisat istiyorum i.ö. 99.400 ile kapatmış olur mu yarın giriyorum tercihimi 160bine kadarda indim..gazi olur mu fikri olan?

olur gibi gibi genç
  • quote:

gençler 84bin sıralamam gazi iktisat istiyorum i.ö. 99.400 ile kapatmış olur mu yarın giriyorum tercihimi 160bine kadarda indim..gazi olur mu fikri olan?

Büyük ihtimal olur. Canınızı sıkmayın bu kadar. 160k'ya kadar inmişsiniz zaten. Gazi olmazsa bile diğer tercihlerinizden biri gelir. Fakat zannetmiyorum. Gaziye girersiniz gibi.
  • inşallah :(
  • başka fikri olan
  • quote:

bu bölüm çok popüler(zannetmiyorum o kadar oynayacağını) olmadıysa kesin girersin , hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.b.

quote:

bu bölüm çok popüler(zannetmiyorum o kadar oynayacağını) olmadıysa kesin girersin , hayırlı olsun.

umarım teşekkür ederim :(
  • Geçen sene bu soruyu sormuş olsan bi ihtimal derdim ancak bu sene girersin :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: delarux

Geçen sene bu soruyu sormuş olsan bi ihtimal derdim ancak bu sene girersin :))

inşallah bir an çok umutsuzluğa kapıldım
  • quote:

quote:

pardon ya ben senn sıralamandan 15 bin ileri zannetmiştim ondan öyle yazdım.
    düzeltiyorum ;
    şu sıralamayla oraya girmemene imkan yok gibi görünüyor :)
  • quote:

quote:

quote:

pardon ya ben senn sıralamandan 15 bin ileri zannetmiştim ondan öyle yazdım.
    düzeltiyorum ;
    şu sıralamayla oraya girmemene imkan yok gibi görünüyor :)

gerçekten mi inşallah dediğin gbi olur teşekkür ederim :)
  • Hayırlı olsun iktisat öğrencisisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhq

Hayırlı olsun iktisat öğrencisisin

inşallah :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.