Şimdi Ara

offf ya DC OLUYORUM SÜREKLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BİLGİNİZ VARMI NEDEN DC OLUYORUZ ARKA ARKAYA KAFAYI YİCEM

• walla emre (ben berkay) artık dünkü update den sora hemen hemen hç dc olmadım diyebilirm
  • bende olmuyordum fakat şu son yarım saattir oyun baya kötu durumda lag ve dc diz boyu
  • Walla hacım bu yeni uptade geldi bizim mahallede oturan sro takılan herksste bi lagtır başladı ulan evde 2086 bağlantı war hacım cafe gibi pc war soruyorum guılddeki adamlara 521'lik bağlantısı olan adam "lag 0" bende diyor!böyle olunc ainsan ister istemez türk telekom'a sövüyor!!dünyanın "EN PAHALI" ve "SINIRLI" ınternet ini biz kullanıyoruz ama buna rağmen hala yavaş almanyada bir adam 2048 bağlantıya sadece ve SADECE 9 $/Euro/20 YTL verirken biz 234-250 YTL civarlarında veriyoruz ve buna rağmen internet bağlantıalr yavaş ve pahlaı!dünyada böyle bir şey görülmemiştir hacım onca para dokuyoruz ve birde kota koymuşlar internete 3 GB!yaw hacı dünyada ilk defa türkiyede görürülen bir mevzuu bu!Ve bende deli bağlantı olmasına rağmen hala internet yavaş ve pahalı!Valla hacım ne yalan söyliim ben her ay o parayı veririken içimden HARAM OLSUN diyorum!Çünkü bu onların hakları değil!hem kalitesiz hizmet sunuyorlar hemde tonla para kırıyorlar ve bu dünyada Türkiyede yaşanıyor!Biz valla arkadaşlarla PTT'i basmayı düşünüyoruz hacım rtık!Alıcaz kundak yapıcaz falan!ne diim hacım artık lag lag diye bağırcağımıza biraz iki sokak ötemizdeki PTT şubesinin önünden geçerken bir bağırsak en doğrusu bence o olur hacım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 13 Temmuz 2006; 1:48:44 >

• bu ara herkeste var sorun
  • Y a bendede dc oluo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.