Şimdi Ara

Ofis Pc'si Alacağım Yardım Eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ofise yeni bir bilgisayar alacağız.Amaç,autocad,netcad gibi programları seri kullanabilmek. Bütçe 1000-1300 civarı.İşlemci olarak enerji tüketimi ve verimlilik bakımından i3 3220yi uygun gördüm. 1gb 128 bit ekran kartı yeterli olur sanırım.128gblık bir de ssd almak istiyorum.Monitöre gerek yok.Diğer bileşenlerin marka modeli için yardımınıza ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

Not:Bu arada orjinal windows yazılımınıda alayım diyorum sizce win7 mi win8 mi?

• Bence amd ye yonelmelisin. Keza soykedigin seyler icin cok cekirdekl islemci daha iyi performans verir. Birde ben win8 kur derim. Daha stabil, programlarla oyunlarla uyumlulugu daha iyi win7 ye gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sofiman
    Birde ben win8 kur derim. Daha stabil, programlarla oyunlarla uyumlulugu daha iyi win7 ye gore

yanlış yorum hocam malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Orijinalden alıntı: Sofiman
    Birde ben win8 kur derim. Daha stabil, programlarla oyunlarla uyumlulugu daha iyi win7 ye gore

yanlış yorum hocam malesef

He hocam tamam yanlis sen dogrusunu yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yapmayın köstek değil destek olun lütfen.Anakart, ram, ssd için ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GX2SeKeS

Ofise yeni bir bilgisayar alacağız.Amaç,autocad,netcad gibi programları seri kullanabilmek. Bütçe 1000-1300 civarı.İşlemci olarak enerji tüketimi ve verimlilik bakımından i3 3220yi uygun gördüm. 1gb 128 bit ekran kartı yeterli olur sanırım.128gblık bir de ssd almak istiyorum.Monitöre gerek yok.Diğer bileşenlerin marka modeli için yardımınıza ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler.

Not:Bu arada orjinal windows yazılımınıda alayım diyorum sizce win7 mi win8 mi?

MSI
    970A-G46 AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART
    183 TL

AMD
    FX X6 6300 Soket AM3+ 3,5GHz 14MB Cache 32nm İşlemci
    293 TL

GSKILL
    4GB Value DDR3 1600MHz CL11 Tek Modül Ram
    75 TL

TOSHIBA
    3.5" 500GB SATA 3.0 32MB Önbellek 7200Rpm Harddisk
    133 TL

XIGMATEK
    ASGARD PRO PURE BLACK EDITION 500W MidT ATX SİYAH KASA
    183 TL

POWERCOLOR
    HD5670 GDDR3 2GB/3.8GB 128Bit ATI Radeon DX11 Ekran Kartı
    119 TL

CORSAIR
    128GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD (560MB Okuma / 535MB Yazma)
    323 TL

Toplam : 1309 TL

%25 indirimli fiyatlar gelsin birtanede olmadı ekran kartsız sadece intel işlemcili dizerim

bjk__murat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.