Şimdi Ara

Öğrenci temsilcisi olmak için ne yapmalı ? (üniversite)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar okulumuzda makina müh. öğrenci temsilcisi seçimleri var , 4 aday var diğer adaylar biraz güçlü nasıl diğer adayların önüne geçerim ? ne tür projeler mühendislik öğrencilerinin dikkatini çeker ? Bölümün içine tanıtım standı gibi bir şey açıp , kurabiye meyvesuyu dağıtmalımıyım ? tavsiyelerinizi bekliyorum

• Her sınıfa 10 rus getireceğim de başkansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygslysuzmani

Her sınıfa 10 rus getireceğim de başkansın

valla güzel fikir ama bütçeyi aşar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotgames

quote:

Orijinalden alıntı: ygslysuzmani

Her sınıfa 10 rus getireceğim de başkansın

valla güzel fikir ama bütçeyi aşar :)

Alıntıları Göster
    Beni Doçent kendisi seçti İngiliz dili ve edebiyatı temsilcisiyim ne işe yaradığımı bilmiyorum desem yeridir

• Masaya koy mal meydanda de
  • Vaatle falan alakası yok.popilik meselesi.1 den 4. sınıfa kadar her sınıfa girip çıkıyosun.Özellikle 1 ler daha bişeyin farkında olmadığı için onlara ayak çekiyosun önüne gelene gülüyosun.senin suratını tanıyolar artık.tuvaletten çıkarken bile görsen selam verip hal hatır soruyosun.Artık temsilcisin
  • boş işlerle uğraşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Vaatle falan alakası yok.popilik meselesi.1 den 4. sınıfa kadar her sınıfa girip çıkıyosun.Özellikle 1 ler daha bişeyin farkında olmadığı için onlara ayak çekiyosun önüne gelene gülüyosun.senin suratını tanıyolar artık.tuvaletten çıkarken bile görsen selam verip hal hatır soruyosun.Artık temsilcisin

valla olabilir hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Vaatle falan alakası yok.popilik meselesi.1 den 4. sınıfa kadar her sınıfa girip çıkıyosun.Özellikle 1 ler daha bişeyin farkında olmadığı için onlara ayak çekiyosun önüne gelene gülüyosun.senin suratını tanıyolar artık.tuvaletten çıkarken bile görsen selam verip hal hatır soruyosun.Artık temsilcisin

valla olabilir hocam

Alıntıları Göster

• Reklamını yapacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Reklamını yapacaksın

Nasıl yapmalıyım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Reklamını yapacaksın

Nasıl yapmalıyım

Alıntıları Göster
    Bizde hangi siyasi görüşe sahipsen ona göre seçiyorlardı. O yüzden çok çok az kişi oy kullanır ve seçilen kişi tanınmazdı bile. Okullarda projelere göre uzmanlık alanlarına göre seçimler olması gerekirken siyasetle ilgisine göre seçilmesi ne kadar kalitesiz okullar olduğumuzu gösteriyor. Bilim yuvasında basit bir seçim bile usulunce yapılamıyor.

• Dostum tamamen popülaritene bağlı. Kurabiye meyvesuyu emin ol fayda etmez. Oo beleş yemek diyip herkes yer,olan da senin parana olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEagles

Dostum tamamen popülaritene bağlı. Kurabiye meyvesuyu emin ol fayda etmez. Oo beleş yemek diyip herkes yer,olan da senin parana olur.

Popülerim ama garantiye almak istiyorum
  • Güncel 5 gün kaldı
  • Makine muhendilsiginde rahat o is...

Cik ve ben baskan olursam endustricilerle, kimya muh.leriyle, cevre muh.leriyle ortak derslerimiz olacak..
    Onlar zaten ne dedigini anlarlar

Bu arada bunu soylemek icin cikacagin sahneye moonwalk yaparak gelecegini hatirlatmama gerek yok sanirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

Makine muhendilsiginde rahat o is...

Cik ve ben baskan olursam endustricilerle, kimya muh.leriyle, cevre muh.leriyle ortak derslerimiz olacak..

Bu arada bunu soylemek icin cikacagin sahneye moonwalk yaparak gelecegini hatirlatmama gerek yok sanirim

Teşekkürler michael
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

Makine muhendilsiginde rahat o is...

Teşekkürler michael

Alıntıları Göster
    3 gün sonra secim var tavsiyeler neler ?

• quote:

3 gün sonra secim var tavsiyeler neler ?

Alıntıları Göster
    hayrına biseyler dagıt arkadaslara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsO6 -- 19 Aralık 2015; 12:22:23 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.